حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

10 ترفند جالب برای ست کردن ژاکت کشباف

ترفندها و نکات جالب برای ست کردن ژاکت کشباف که بهتر است خانوم ها و آقایان با آن آشنایی یابند

ژاکت کشباف پشمی لایه های بیرونی راحتی هستند که تقریباً در تمام طول سال می توانید آن ها را بپوشید. حتی اگر فقط یک ژاکت کشباف پشمی دارید، می‌توانید با تغییر لباس‌هایی که زیر آن می‌پوشید، لباس‌هایتان را با هم ترکیب کنید. در این مقاله برخی از بهترین روش‌ها را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید ژاکت کشباف پشمی خود را به گونه‌ای با لباس های دیگر ست کنید که لباس‌هایتان تمام نشود. برای آشنایی با این نکات و ترفندها برای ست کردن ژاکت کشباف با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن ژاکت کشباف

اجتناب از پوشیدن لایه های زیاد لباس

اگر ژاکت کشباف شما به اندازه کافی گرم است، زیر ژاکت کشباف پشمی خود حجم زیادی لباس اضافه نکنید. به طور مثال پوشیدن یک تاپ در زیر ژاکت می تواند گزینه مناسبی باشد، سپس برای پیشگیری از سرما بازوهای خود را با یک ژاکت کشباف پشمی نازک و بلند بپوشانید. تاپ نازک با ژاکت‌های کشباف عالی به نظر می‌رسند، زیرا هیچ پارچه اضافی روی بازوها یا شانه‌های شما وجود ندارد. به علاوه، اگر بیش از حد گرمتان شود، می توانید ژاکت کشباف پشمی را در بیاورید. اگر هوا گرم یا معتدل است لباس خود را با شلوارک جین و صندل ست کنید در غیر این صورت، ترکیب جین تنگ و کفش کتانی را امتحان کنید. برای جلب توجه به بالاتنه یک گردنبند به استایل خود اضافه کنید و ظاهر خود را با یک کیف دستی بزرگ تکمیل کنید.

ست کردن ژاکت کشباف برای قرارهای دوستانه و استایل روزانه

ژاکت کشباف برای موقعیت های غیر رسمی نیز کاربردهای فراوانی دارد. اگر با یک دوست ناهار می خورید یا در حال انجام کارهایتان در محل کار خود هستید، یک تیشرت مناسب بپوشید و یک ژاکت کش باف پشمی نازک روی آن اضافه کنید. ماهیت تیشرت به گونه ای است که حجم بیشتری به زیر ژاکت کشباف پشمی شما اضافه نمی‌کند، بنابراین می‌توانید بدون نگرانی یک تیشرت تا کمر یا تا زانو بپوشید. استایل خود را با شلوار جین تنگ یا شلوار لوله تفنگی ست کنید تا در کنار هم شیک به نظر برسند. برای پوشیدن این لباس در محل کار، سعی کنید پیراهن خود را داخل شلوار قرار دهید. لباس‌هایتان را با کفش‌های کتانی ست کنید تا کمی شیک‌تر به نظر برسید.

بیشتر بخوانید: نحوه صحیح خشک کردن ژاکت

ست کردن ژاکت کشباف با لباس اورسایز

اگر اندام لاغری دارید و میخواهید اندکی پرحجم تر به نظر برسید بهتر است که یک ژاکت کشباف را با یک پیراهن یا تیشرت اورسایز ست کنید. پارچه اضافی لباس را داخل شلوار خود قرار دهید یا آن را به صورت گره ای در جلوی پیراهن خود ببندید. لباس خود را با یک شلوار جین راسته ست کنید تا با نیمه بالایی بدنتان مطابقت داشته باشد. برای داشتن ظاهری مدرن تر، سعی کنید از تیشرت هایی با طرح های گرافیکی استفاده کنید. این استایل را با چند دستبند درشت و یک کوله پشتی کوچک برای تمام وسایل ضروری خود هماهنگ کنید. با یک جفت کفش کتانی یا چکمه بند دار، همه چیز عالی تر به نظر خواهد رسید.

ست کردن ژاکت کشباف

ست کردن ژاکت کشباف با لباس یقه هفت

اگر نگران طول ژاکت کشباف پشمی خود هستید که استایل شما را نامتعادل کند، یک پیراهن یقه هفت را انتخاب کنید تا استخوان گردن شما نمایان شود و توجه به قسمت بالایی بدن جلب شود. یک گردنبند زنجیری نازک و چند گوشواره آویز دار به استایل خود اضافه کنید تا چشم ها را به بالاتنه خود جلب کنید و بلندتر به نظر برسید. اگر ژاکت کشباف پشمی بلند می‌پوشید، آن را با شلوار جین تنگ ست کنید تا ظاهری بلند و کشیده داشته باشید. اگر ژاکت کشباف پشمی حجیم‌تری دارید، می‌توانید از شلوارهای راسته همراه با چکمه‌ا استفاده کنید.

پوشیدن لباس ساتن همراه با ژاکت کشباف

یک ژاکت کشباف بلند به خوبی با یک بلوز ساتن ست می شود. یک بلوز ساتن نسبتا گشاد که از قسمت دور کمرتان آزاد باشد بپوشید، سپس آن را با یک ژاکت کشباف پشمی بلند ست کنید. یک شلوار جین تنگ یا ساق شلواری را برای تضاد با قسمت عمده پارچه روی بالا تنه به استایلتان اضافه کنید و یک جفت گوشواره میخی با آن ست کنید تا ظاهری باکلاس و ظریف داشته باشید. برای تکمیل این استایل یک جفت چکمه روی زانو بپوشید برای اینکه آن را روزانه تر نگه دارید می توانید صندل یا کفش راحتی را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: ده مد قدیمی که دوباره وارد بازار شده اند

استایل رسمی با ژاکت کشباف

یک پیراهن دکمه دار بپوشید، سپس یک ژاکت کشباف پشمی روی آن بپوشید برای رسمی تر شدن استایل، ژاکت کشباف پشمی را انتخاب کنید که دکمه های آن در جلو قرار می گیرد تا بتوانید دکمه های آن را در محل کار ببندید. لباس خود را با شلوار و کفش مجلسی یا پاشنه بلند ست کنید تا در دفتر کار مناسب به نظر برسد. اگر روی دکمه پایینی شما طرحی وجود دارد، یک ژاکت کشباف پشمی تکرنگ انتخاب کنید تا با یکدیگر مناسب به نظر برسند برای اینکه رسمی تر به نظر برسید، زیر ژاکت کشباف پشمی خود کراوات بزنید.

ست کردن ژاکت کشباف

استایل چند لایه با ژاکت کشباف

یک لباس از جنس فلانل با رنگ روشن مانند قرمز، آبی یا سبز را با یک ژاکت کشباف پشمی با رنگ خنثی ست کنید تا در عین حال که گرم هستید، شیک و در عین حال با استایلی روزانه به نظر برسید. برای تکمیل ظاهر خود، یک شلوار جین تیره یا یک دامن جین با آن ست کنید. این استایل با چکمه یا بوت های پاشنه بلند به خوبی ست می شود. شما همچنین می توانید یک روسری یا یک کلاه پشمی را به عنوان اکسسوری به استایل خود اضافه کنید.

ست کردن ژاکت کشباف با بلوز یقه اسکی

یک بلوز یقه اسکی بپوشید، سپس یک ژاکت کشباف پشمی روی آن اضافه کنید. نوع ژاکت می تواند نازک یا حجیم باشد  هر کدام از این مدل ها با این لباس زیبا به نظر می رسند. استایل خود را با یک دامن کوتاه و جوراب شلواری ست کنید تا پاهایتان را بیشتر به رخ بکشید، یا با یک شلوار جین تنگ، یک استایل روازانه بسازید. سعی کنید یک بلوز یقه اسکی فیت بپوشید. این لباس به خوبی با چکمه و یک کت بلند ست می شود.

بیشتر بخوانید: با شکت چی بپوشیم؟

پوشیدن ژاکت کشباف اورسایز و هودی با یکدیگر

یک ژاکت زیپ دار یا هودی نازک ببپوشید، سپس آن را تا انتها ببندید. ژاکت کشباف پشمی سایز بزرگ خود را روی هودی بپوشید و لباس خود را با شلوار جین تنگ یا ساق ست کنید. بسته به جایی که در آن روز می روید، استایل خود را با یک جفت کفش کتانی یا چکمه های پاشنه دار تکمیل کنید. کاپشن خلبانی نیز زیر ژاکت های کشباف اور سایز عالی به نظر می رسند. با گوشواره های ساده و چند گردنبند زنجیره ای بع عنوان اکسسوری استایل خود را تکمیل کنید.

ست کردن ژاکت کشباف

ست کردن ژاکت کشباف با لباس های طرحدار

اگر ژاکت کشباف پشمی شما تک رنگ است، لباس زیرین خود را می توانید طرحدار انتخاب کنید. به سراغ طرح های گل‌ها، راه راه‌ها و خال‌دار و یا پولکی بروید تا توجه را به لباستان جلب کنید و واقعاً خودتان را متمایز کنید. شما همچنین می توانید چاپ حیوانی مانند پلنگی را زیر یک ژاکت کشباف پشمی با رنگ خنثی امتحان کنید اگر این استایل را برای دفتر کار انتخاب می کنید از طرح‌های کوچک و ساده استفاده کنید که زیاده‌روی نیستند در این صورت شیکتر به نظر می رسید.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا