اکسسوریحتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباس
موضوعات داغ

چگونه از جواهرات مینیمال استفاده کنیم

جواهرات مینیمال محدوده ی بسیار گسترده ای دارد که با دانستن یک سری نکات می توانید از آن بهرا ببرید

استفاده از جواهرات مینیمال می تواند جلوه ای ساده و زیبا به ظاهر شما اضافه کند. نکته مهم در جواهرات مینیمال، ایجاد طرح های  تمیز و همچنین ساده نگه داشتن ظاهر کلی شماست. جواهرات خود را با طرح های ساده انتخاب کنید و سپس آنها را با لباس های خود استایل کنید. از استایل جواهرات با لباس های خود نترسید و سعی کنید مدل های مختلف را امتحان کرده تا سبک خود را پیدا کنید. برای آشنایی با جواهرآلات مینیمال بلند با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

جواهرات مینیمال

جواهرات ساده

جواهرات ساده و مینیمال را انتخاب کنید. وقتی صحبت از جواهرات مینیمال می شود، به این منظور است که شما می خواهید جواهراتی ساده و شیک داشته باشید. با این حال، شما نمی خواهید جواهرات را آنقدر ساده انتخاب کنید که اصلا دیده نشوند. نکته اصلی چگونگی جواهر و در عین سادگی، زیبا بودن است. به طور مثال سنگ تکی که از گردنبند شما آویزان یا در یک حلقه طلایی قرار دارد، یا مروارید تک آویزان از زنجیر طلا و … از جواهرات مینیمال زیبا می باشند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید گوشواره طلا

جواهرات مینیمال و اشکال هندسی

شما می توانید اشکال هندسی را انتخاب کنید. اگر جواهرات یا سنگ های کوچک، استایل شما نیستند، می توانید اشکال هندسی را امتحان کنید. در این سبک، خطوط تمیز با اشکال حیرت انگیز کنار هم قرار می گیرند. این اشکال هندسی در جواهرات بسیار مینیمال و زیبا می باشند. اکثر جواهرات با طرح های هندسی سبک و ظریف می باشند. به عنوان مثال، بسیاری از این جواهرات ممکن است تو خالی بوده و وزن آن ها سبک باشد.

جواهرات مینیمال

جواهرات مهره ای

جواهرات مهره ای را امتحان کنید. بیشتر جواهرات مینیمال عمدتا با مهره های کوچک دیزاین می شوند. شما می توانید با استفاده از این جواهرات ظاهری مینیمال و شیک داشته باشید. نکته اصلی این است که مهره ها ی جواهر مورد نظر کوچک باشند.

جواهرات مینیمال و دستبندهای ظریف

شما می توانید برای داشتن جواهرات مینیمال، دستبندهای ظریف را انتخاب کنید. به طور مثال یک دستبند زنجیری ساده با یک تکه شکل کوچک راهی عالی برای قرار دادن جواهرات مینیمال در کمد لباس شماست. یک النگوی میله ای یک گزینه کلاسیک است که می توانی. این زرق و برق و ظرافت النگو می تواند زیبایی را به یک لباس ساده بیفزاید.

پگونه بدون درد گرفتن گوش گوشواره های سنگین بیاندازیم

گوشواره

سعی کنید گوشواره هایی زیبا را انتخاب کنید. گل میخ های ساده با درخششی چشمگیر می توانند بهترین جواهرات مینیمال باشند. به عنوان مثال، گل میخ های طلایی با یک الماس ریز در وسط آن ها، بسیار زیبا و مینیمال بوده اما جواهرات شما را به حداقل می رسانند. در صورت نیاز به استفاده بیشتر، شما همچنین می توانید گلهای کوچک یا کمان و … را برای گوشواره های خود انتخاب کنید. یک جفت گوشواره آویز کوچک نیز گزینه خوبی است.

جواهرات مینیمال

جواهرات مینیمال ست کردن آن ها

استایل و جواهرات خود را محدود کنید. اگر می خواهید استایلی مینیمال داشته باشید به این معناست که شما باید در صورت امکان گردنبند، دستبند و گوشواره خود را با هم ست کنید و یا فقط از گوشواره و گردنبند استفاده کنید.

سایز جواهرات

به سایز و اندازه جواهر خود دقت کنید. برای مینیمال بودن استایل و جواهر خود به سایز آن دقت کنید. این بدان معناست که جواهر شما نباید با لباستان برخورد کند . شما اساساً از پوست خود به عنوان فضای منفی یا پس زمینه استفاده می کنید تا به هر جواهری فضا دهید. به عنوان مثال، اجازه ندهید که گردنبند شما از روی خط پیراهن شما عبور کند یا دستبند شما با آستین پیراهن برخورد کند.

چگونه لیف لویی ویتون تقلبی را تشخیص دهیم؟

جواهرات مینیمال و گوشواره

سعی کنید گوشواره های خود را به نمایش بگذارید. اگر تمام جواهری که قرار است استفاده کنید یک جفت گوشواره زیبا است، بهتر است آن را به نمایش بگذارید. اگر موهایتان را دورتان می ریزید، حداقل یک طرف را پشت گوشتان داده یا موها را با گیره به عقب بکشید. به این ترتیب، شما گوشواره های خود را به نمایش می گذارید.

جواهرات مینیمال

لاریات

شما می توانید گردنبند و لاریات خود را به عقب بپوشید. لاریات یک گردنبند بلند است که به یک زنجیره منفرد ختم می شود که از وسط گردنبند به پایین می افتد. لاریات در انتها معمولاً یک آویز کوچک دارد. در حالی که می توانید این گردنبند ها را با هر بلوز یا پیراهنی استفاده کنید، شما می توانید آن را به عقب انداخته و ان را طوری بچرخانید تا آویز در پشت قرار گیرد. این تکنیک با پیراهن ها و لباس هایی که از پشت کمی باز هستند، بهترین عملکرد را دارد.

جواهرات مینیمال و ترکیب آن ها

گردنبند های خود را روی هم بگذارید. در حالی که شما استایلی مینیمال می خواهید ، ترکیب چند گردنبند مینیمال بر روی هم می تواند جلوه ی جالبی ایجاد کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک چوکر کوچک با گردنبندی ظریف زنجیری بپوشید. فقط به خاطر داشته باشید این ترکیب را می توانید با گردنبند انجام دهید.

بیشتر بخوانید: قواعد ست کردن پیراهن بلند

گردنبند های ترکیبی

از گردنبند های ترکیبی استفاده کنید. اگر از جنس و مدل های مختلف استفاده می کنید ، ترکیب این اجناس می تواند زیبایی را به ظاهر شما بیفزایند. به عنوان مثال، شما می توانید یک چوکر ساخته شده از چرم را به همراه یک گردنبند طلای نازک استفاده کنید.

جواهرات مینیمال

جواهرات مینیمال و آویزها

سعی کنید از آویزها دست نکشید. ممکن است فکر کنید یک سری جذابیت ها کاملاً نقطه ی مخالف مینیمال بودن است و اگر در مورد یک دستبند مینیمال صحبت می کنید کاملا ساده و بدون هیچ آویز یا سنگی است. اما این تفکر کاملا اشتباه بوده و استفاده از یک یا دو آویز کوچک بر روی گردنبندهای زنجیری نازک می تواند به جواهرات شما معنا و جذایت بسیار بالایی دهد.

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا