تناسب اندامحتما بخوانیدلباس و پوشاکنکات آموزشینکته های زندگی
موضوعات داغ

لاغرتر به نظر رسیدن با چند ترفند ساده

روش ها و نکات ساده برای لاغرتر به نظر رسیدن در خانوم ها و آقایان

آیا می خواهید بدون ورزش رفتن لاغرتر به نظر برسید؟ البته که می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. در صورت تمایل به برنامه ریزی و تعیین هدف، روشهای زیادی وجود دارد که می توانید بدون داشتن رژیم غذایی خطرناک یا جراحی پلاستیک شدید، فوری جذاب و لاغرتر به نظر برسید. برای شروع برنامه کاهش وزن و لاغرتر به نظر رسیدن، با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

لاغرتر به نظر رسیدن

پوشیدن لباس متناسب

شما همیشه باید از لباسی متناسب استفاده کنید. لباس های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هر دو باعث می شوند بزرگتر از آنچه هستید به نظر برسید. لباس نباید تنگ باشد زیرا این امر باعث ایجاد و تأکید بر ظاهر چربی می شود. همچنین لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا گشادی زیاد و پنهان شدن فرم بدن شما فقط باعث می شود که شما بیشتر از آنچه واقعا هستید به نظر برسید. در عوض، فقط لباس های متناسب بپوشید لباس متناسب باید فرم بدن را بدون فشار اضافی به خوبی حفظ کند. این مساله برای لباس زیر نیز صدق می کند. شما باید لباس زیر و سوتین مناسب بپوشید. به عنوان مثال بسیاری از خانم ها از سوتینی استفاده می کنند که اندازه آن اشتباه است. لباس زیر نباید به لگن برخورد کند و سوتین باید قفسه سینه شما را ثابت نگه دارد بدون اینکه چربی اضافی در پهلو ایجاد کند یا باعث بیرون افتادن چربی زیر بغل شود.

بیشتر بخوانید: معرفی چند گونه از انواع استایل

کشیده تر نشان دادن کمر

یک روش آسان برای لاغرتر به نظر رسیدن سریع این است که توجهات را به قسمت کمر خود جلب کنید. پیراهن هایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر پیچ می خورند و اکسسوری هایی شامل کمربند، بافت یا دوخت هایی را انتخاب کنید است که قسمت کمر بیشتر مورد توجه قرار گیرد به عنوان مثال پیراهن هایی که دارای پیچ خوردگی در قسمت کمر هستند، می توانند شما را لاغرتر نشان دهند.

تاکید بر سینه و پهلو برای لاغرتر به نظر رسیدن

با تأکید بر اندازه سینه و باسن می توانید کمرتان را حتی کوچکتر نشان دهید. پیراهن ، دامن و لباسی را که از ناحیه باسن بیرون می آید بپوشید (اگر پسر هستید، تا جایی که می توانید سعی کنید پیراهن خود را بدون کمربند بپوشید). همچنین می توانید تاپ هایی بپوشید که سینه شما را بزرگتر نشان دهد به عنوان مثال زنان می توانند پیراهن هایی با پارچه های چروک در قسمت گردن بپوشند.

لاغرتر به نظر رسیدن

تنظیم برش لباس برای لاغرتر به نظر رسیدن

خطوط برش خورده لباس را تنظیم کنید. شما می توانید با ترفندهای خیاطی خطای دید جالبی در مورد اندازه خود ایجاد کنید. خط دامن، کت، پیراهن و سایر قطعات لباس همه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد. به طور کلی، شما می خواهید خطوط واضحی در لگن یا سینه و کمر خود داشته باشید ، و خطوط برش را تا حد ممکن نزدیک به آن ها نگه دارید.

استفاده از اکسسوری برای لاغرتر به نظر رسیدن

شما می توانید انواع اکسسوری را با دقت و به گونه ای انتخاب کنید که به شکل دلخواه خود آن ها را در بیاورید. برخی از انواع اکسسوری نحوه حرکت چشم افراد در اطراف بدن شما را تغییر می دهد و این توهم را ایجاد می کند که شما قد بلندتر و لاغرتر از حد واقعی خود هستید. به عنوان مثال گردنبندهای بلند به راحتی یک ظاهر بلند و باریک ایجاد می کنند. اکسسوری های جسورانه، مانند دستبندهای بزرگ و با رنگ روشن، توجه را به مچ دست های باریک شما جلب می کند و در نتیجه، کل بدن شما را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شود لاغرتر به نظر برسید. گوشواره ها و سربندها نیز باعث حواس پرتی زیادی می شوند و توجهات را به قسمت هایی از ظاهر که شما دوست داریی جلب می کند. این موارد به ویژه اگر احساس کنید که سرتان در مقایسه با بقیه اعضای بدن کوچک به نظر می رسد بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن کاپشن پافر

استفاده از رنگ ها برای لاغرتر به نظر رسیدن

برای لاغرتر به نظر رسیدن می توانید از رنگ ها نیز استفاده کنید. البته توصیه استاندارد همیشه معمولا سیاه پوشیدن است. سیاه دوست شماست. سیاه و سایر رنگ های تیره میزان سایه هایی را که می توان روی بدن شما مشاهده کرد کاهش می دهند. این یک توهم نوری ایجاد می کند که باعث می شود لاغرتر به نظر برسید. با اکسسوری رنگ روشن در قسمت کمر، مچ، گردن و پاها نیز می توانید به لاغرتر به نظر رسیدن کمک کنید. همچنین چند گزینه نیز وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید:

راه راه عمودی بپوشید. نوارهای باریک و عمودی یک توهم بصری ایجاد می کنند که باعث می شود لاغرتر و بلندتر به نظر برسید (و به نظر می رسد دو طرف بدن به هم نزدیکتر هستند).

از پوشیدن لباس با طرح های بزرگ روی پارچه (و بیشتر پارچه های طرح دار دیگر) خودداری کنید، زیرا اینها به راحتی باعث می شوند چاق تر به نظر برسید به جای اینکه لاغرتر به نظر برسید.

لاغرتر به نظر رسیدن

عدم پوشیدن لباس اورسایز

از لباسهایی که باعث بزرگتر نشان دادن شما می شوند خودداری کنید. لباس هایی که متناسب نیستند بدیهی است که این کار را انجام می دهند، اما سبک های خاصی از لباس وجود دارد که باعث بزرگتر نشان دادن شما نیز می شود. برای مثال تاپ های امپراطوری، کمرتان را بزرگتر نشان می دهد و برای بسیاری از زنان در واقع آنها را مانند زنان باردار نشان می دهد. ژاکت های ضخیم نمونه دیگری از لباس هایی است که ممکن است باعث چاق تر به نظر رسیدن شما شود.

استفاده از گن برای لاغرتر به نظر رسیدن

برای داشتن اندامی کوچک تر، از انواع گن استفاده کنید. در واقع می توانید با پوشیدن انواع گن به شکل لباس زیر، خود را بسیار لاغرتر نشان دهید. انواع گن به شکل بلوز، شرت یا بادی در دسترس است که معمولا از الیاف الاستیک است که در مکان های کلیدی تجمع چربی از بیرون زدگی آن ها جلوگیری می کند. در حالی که آنها تنگ و اغلب ناراحت کننده هستند، اما به طرز شگفت انگیزی کارساز خواهند بود. می توانید آنها را در بیشتر فروشگاه های بزرگ و همچنین فروشگاه های آنلاین مانند پیدا کنید. انواع گن همچنین برای آقایان، معمولاً برای قسمت شکم و پهلو در دسترس است.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن لباس یقه اسکی

توجه به فرم بدن برای لاغرتر به نظر رسیدن

پشت خود را صاف و شانه ها را عقب نگه دارید. اگر عادت به ایستادن با وضعیت بد داشته باشید، گاهی اوقات ممکن است بسیار ناخوشایند باشد، اما از نظر بصری تفاوت زیادی ایجاد می کند. خوابیدن صاف به پشت می تواند به شما کمک کند تا در طول روز صاف تر باشید.

لاغرتر به نظر رسیدن

استفاده از کفش پاشنه دار بدون توجه به جنسیت

بدون توجه به جنسیت، از کفش پاشنه دار استفاده کنید. هنگامی که پاشنه می پوشید، وضعیت بدن به طور طبیعی تغییر می کند، باسن را طوری می چرخاند تا در پایین قرار گیرد و به صاف نگه داشتن پشت و شانه کمک می کند. همچنین باعث می شود پاهایتان کشیده تر شود و در نتیجه نسبتاً لاغرتر به نظر برسید. اگر زن هستید، هر وقت می توانید کفش پاشنه بلند بپوشید تا لاغرتر به نظر برسید. اگر پسر باشید، بسیاری از کفش های رسمی معمولا کمی پاشنه دارند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش ورزشی

بالا نگه داشتن چانه برای لاغرتر به نظر رسیدن

چانه را بالا نگه دارید. علاوه بر اینکه باید صاف بایستید، سر خود را نیز بالا نگه دارید. این باعث می شود که چربی در اطراف چانه شما جمع نشود (در عوض آن را به سمت صورت خود بکشید) و باعث می شود در کل لاغرتر به نظر برسید. غبغب می تواند حتی به یک فرد لاغر نیز وزن بیشتری از آنچه واقعاً است تحمیل کند.

لاغرتر به نظر رسیدن

تنظیمات عکاسی برای لاغرتر به نظر رسیدن

برای بهتر دیده شدن در عکس ها تنظیماتی انجام دهید. اگر می خواهید عکس بگیرید، کارهای دیگری وجود دارد که می توانید برای لاغرتر به نظر رسیدن هنگام عکاسی انجام دهید. انتخاب یک زاویه بهترمی تواند باعث شود لاغرتر به نظر برسید. شما همچنین می خواهید نور عکس خود را تنظیم کنید. از تنظیم عکس به روشی که منجر به سایه های تاریک برآمدگی می شود خودداری کنید. اگر نمی دانید چگونه نور را تنظیم کنید، می توانید با گرفتن عکس از مکان های مختلف آزمایش کنید تا بعداً بهترین عکس ها را انتخاب کنید. با این حال از گرفتن عکس از ارتفاع بیش از حد بالا خودداری کنید. این حالت “سلفی” واضحی را نشان می دهد و باعث می شود زاویه غیر طبیعی از خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب لباس خواب

پرهیز از غذاهای شور برای لاغرتر به نظر رسیدن

از غذاهای شور پرهیز کنید. همچنین با اجتناب از غذاهای شور می توانید بدن خود را در واقع لاغرتر نشان دهید. وقتی مقدار نمک زیادی در بدن دارید، بدن سعی می کند با احتباس آب بیشتر جبران کند. این باعث می شود نفخ کرده و چاق تر به نظر برسید، حتی اگر واقعاً خیلی لاغر باشید. البته این کاری است که باید از قبل انجام شود، زیرا چند روز طول می کشد تا بدن شما به حالت عادی برگردد. غذاهایی که باید از آنها اجتناب کنید شامل گوشت های فرآوری شده، بیکن، چیپس و بسیاری از غذاهای رستوران ها و فست فودها هستند.

پرهیز از غذاهای نفاخ برای لاغرتر به نظر رسیدن

از غذاهای نفخ آور خودداری کنید همچنین برخی از غذاها وجود دارند که با تجزیه در سیستم گوارش شما گاز ایجاد می کنند و باعث نفخ می شوند و باعش چاق تر به نظر رسیدن می شوند. از این غذاها اجتناب کنید تا در واقع لاغرتر به نظر برسید. غذاهای نفخ آور شامل لوبیا، عدس، سیر، کلم بروکلی، جوانه بروکسل و سایر غذاها است.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا