حتما بخوانیدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

ست کردن لگ چرمی با استفاده از قوانین ساده

ست کردن لگ چرمی می تواند سخت به نظر برسد اما با دانستن نکاتی مهم می توان استایلی عالی خلق کرد

لگ چرمی از آن دسته از لباس ها است که برای کمد لباس هر شخصی لازم است و شما می توانید استایل های مختلفی را با این شوار خلق کرده و اذت ببرید. اگرچه تا الان از شلوار چرمی استفاده نکرده اید، شاید ست کردن لگ چرمی و یا حتی پوشیدن آن برایتان ترسناک و نامعقول باشد. شما می توانید با ست کردن لگ چرمی با انواع لباس ها شیک به نظر برسید. برای آشنایی با ست کردن لگ چرمی با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.چرم مصنوعی

چرم مصنوعی گزینه ای مقرون به صرفه است که می توانید برای لگ چرمی انتخاب کنید. به طور کلی بیشتر لگ های چرمی واقع در بازار و فروشگاه ها با چرم مصنوعی ساخته می شوند. چرم مصنوعی از پارچه های کشی مانند اسپندکس ساخته می شود که با نوعی پلی اورتان نیز ترکیب شده است. مراقبت از چرم مصنوعی معمولاً آسان است. شما می توانید بدون آسیب رساندن به لگ چرمی خود که از چرم مصنوعی تهیه شده است، آن را در ماشین لباسشویی خود بشویید.

ست کردن لگ چرمی

چرم طبیعی

اگر دنبال دوام و کیفیت هستید، سعی کنید لگ چرمی تهیه شده از چرم طبیعی را انتخاب کنید. لگ چرمی تهیه شده از چرم طبیعی به مراتب گرانتر از چرم مصنوعی است. به طور کلی چرم طبیعی، کیفیت بسیار بالایی دارد. از لحاظ قیمتی نیز از چرم مصنوعی گران تر است. در نتیجه اگر دنبال کیفیت بیشتر هستید برای ست کردن لگ چرمی خود می توانید چرم طبیعی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: ست کردن هودی با زنجیر گردن

ست کردن لگ چرمی و تشخیص اصالت

اگر قرار است هزینه ی بسیاری برای لگ چرمی خود کنید و از طبیعی بودن چرم مطمئن نیستید می توانید از شخصی که متخصص چرم است و در این زمینه فعالیت می کند کمک بگیرید. از آنجایی که چرم طبیعی اغلب کشش کمتری نسبت به چرم مصنوعی دارد، لگ چرمی تهیه شده از چرم طبیعی معمولاً دارای زیپ هایی در قسمت کمر یا ساق پا است تا پوشیدن آنها برای افراد راحت تر باشد.

ست کردن لگ چرمی

کشسان بودن لگ چرمی

سعی کنید کشسان بودن لگ چرمی خود را بررسی کرده سپس آن را انتخاب کنید. در صورت تردید در اندازه و سایز خود، می توانید یک سایز بزرگتر برای خود انتخاب کنید تا در لگ چرمی خود کمی احساس آرامش کنید. به طور کلی چرم طبیعی و چرم مصنوعی هر دو از نظر فرم و استایل کاملاً جذب و خوابیده بر روی بدن نیستند. به طور کلی لگ چرمی فارق از طبیعی یا مصنوعی بودنش در بعضی از قسمت های بدن مانند پشت زانو حالت چین خوردگی پیدا می کند و این حالت غیر قابل حذف است.

ست کردن لگ چرمی

ست کردن لگ چرمی و انتخاب رنگ

با رنگ های تیره تر مانند مشکی و قهوه ای می توانید چین خوردگی ها را کمتر نشان دهید. لگ چرمی و قهوه ای به واسطه داشتن رنگ تیره، بد فرمی ها را کم تر نشان می دهند. این دو گزینه راحت ترین روش برای ست کردن لگ چرمی و استایلی زیبا هستند. در عین حال شما می توانید لگ چرم مصنوعی را در رنگ های سفید، قرمز و طیف وسیعی از رنگ های دیگر پیدا کنید. اما ست کردن لگ چرمی با رنگ های روشن بسیار دشوارتر از رنگ های تیره است. به عنوان مثال شما می توانید لگ چرمی سورمه ای یا تیره را با بلوز صورتی یا پاستلی و کلی رنگ های دیگر ست کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن بوت مچی با شلوار جین

استفاده از کمربند

شما می توانید از کمربند بر روی لگ چرمی خود استفاده کرده تا راحت تر باشید. به طور کلی لگ چرمی مستعد حرکت کردن به سمت پایین است و اغلب هنگام پوشیدن این لگ ها نیاز به استفاده از کمربند دارید. کمربندها کمک می کنند تا این مشکل به حداقل برسد و به طور کلی پوشیدن این لگ های چرمی راحت تر می شوند.

ست کردن لگ چرمی

ست کردن لگ چرمی و تاپ های بلند

سعی کنید تاپ های بلند که کمر، شکم و فاق لگ چرمی شما را می پوشانند انتخاب کنید. به طور کلی ساختار لگ چرمی مانند بسیاری از لگ های جذب مختلف است، اما در نهایت اختلاف آن ها در جنس متفاوت چرم می باشد. به همین دلیل، تاپ های کمی بلندتر برای لگ های چرمی بهترین ظاهر را دارند. از پوشیدن تاپ های کوتاه و برش خورده و چاک دار خودداری کنید.

ست کردن لگ چرمی و کفش مناسب

سعی کنید از پوشیدن صندل و کفش هایی که بسیار تابستانی هستند، برای ست کردن لگ چرمی دوری کنید. اکثر کفش ها می توانند با لگ چرمی شما از جمله بوت مچی، بوت ساق دار یا کفش های پاشنه بلند ست شوند، اما موارد کمی از جمله بعضی از کفش های تابستانی وجود دارند که با لگ های چرمی جالب نمی شوند. به طور مثال صندل هایی که پاشنه ی آن ها چوبی است بسیار تابستانی می باشند، اما لگ چرمی فقط به ماه های پاییز، زمستان و بهار محدود می شود پس ترکیب این دو جالب نخواهند شد. صندل های تخت توری تابستانی نیز برای ست شدن با لگ چرمی گزینه ی مناسبی نمی باشند.

بیشتر بخوانید: چگونه با آرایش کردن جوان تر به نظر برسیم

حفظ تعادل در استایل

سعی کنید تعادل را بین لگ چرمی با کفش، تاپ و بلوز خود حفظ کنید. چرم به تنهایی می تواند اغوا کننده به نظر برسد اما ست شدن آن با لباس هایی با اشکال گشاد ترکیب را تغییر می دهد. شما می توانید در هوای سرد یک ژاکت کرکی یا بافتنی روی بلوز خود پوشیده و در هوای کمی گرمتر از یک تی شرت یا تاپی جذاب استفاده کنید . تونیک ها و شمومیزها نیز می توانند در ست کردن لگ چرمی به شما کمک کنند. سعی کنید تعادل رنگ و همچنین استایل را حفظ کنید. رنگ های ملایم پاستلی حالتی زنانه و اسپرت تر ایجاد می کنند، در حالی که رنگ های تیره می توانند ساده و شیک تر به نظر برسند. پس سعی کنید متناسب با مکان مورد نظر رنگ لباس خود را انتخاب کنید.

ست کردن لگ چرمی

ست کردن لگ چرمی و انتخاب هوشمندانه تاپ و بلوز

سعی کنید در انتخاب تاپ کمی دقت کنید. بهتر است تاپ مورد نظر شما از قسمت سینه پوشیده تر باشد یا چاک های زیاد و به اصطلاح سکسی نداشته باشد. از آنجا که لگ چرمی کمی اغواکننده و سکسی است، انتخاب تاپ هایی که بیش از حد باز و اغوا کننده باشند گزینه ی مناسبی نمی باشند. به طور کلی این را بدانید که نمایش منحنی های بدن شما هیچ مشکلی ندارد اما بهتر است از ست کردن لگ چرمی با تاپ هایی که کاملاً تنگ هستند، خودداری کنید. بهتر است از تاپ یا بلوز هایی که دارای چاپ های پررنگ هستند دوری کنید. اگرچه این بلوز ها ممکن است با سایر شلوار ها خارق العاده به نظر برسند، اما با لگ چرمی مطابقت نداشته و باعث می شود استایل شما بیش از حد شلوغ به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: روش های از بین بردن چروک دور چشم

انتخاب استایل در فصول مختلف

شما می توانید لگ چرمی خود را با ژاکت و کفش کتانی بپوشید. استفاده از بلوز های گشاد و شومیز های اور سایز راهی ساده برای ایجاد یک استایل راحت با لگ چرمی در پاییز یا زمستان هستند. اگر هوا بسیار سرد است می توانید از یک کت، کاپشن یا جلیقه روی لباس خود استفاده کنید. برای روزهای گرم می توانید از تی شرت های اورسایز و تاپ های گشاد استفاده کنید.

ست کردن لگ چرمی

کت جین

شما می تونید لگ چرمی خود را با کت جین ست کنید. استفاده از کت جین برای ایجاد تضاد در استایل شما بسیار گزینه ی مناسبی است. کت جین، قسمتی از لگ چرمی و باسن شما را می پوشاند تا استایلی راحت تر داشته باشید. شما می توانید از کفش ورزشی Converse یا سایر کفش های کتانی برای خلق استایلی زیبا استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن لگ مخمل

استفاده از ژاکت کش باف و پشمی

شما می توانید از یک ژاکت کش باف پشمی بر روی تی شرت خود برای ایجاد ظاهری جذاب و متفاوت استفاده کنید. بهتر است از کفش ورزشی مشکی یا براق برای تکمیل استایل خود استفاده کنید. این استایل برای مسافرت نیز بسیار مناسب است. برای فصول یا روزهایی که دمای هوا نوسان دارد می توانید از این استایل نیز استفاده کنید. می توانید از ژاکت کش باف پشمی کوتاه که دارای بند هستند و می توانید آن ها را گره بزنید استفاده کنید تا ظاهری جذاب تر داشته باشید.

ست کردن لگ چرمی

ست کردن لگ چرمی و رنگ مشکی

اگر لگ چرمی مشکی رنگ دارید، می توانید از تاپ یا تی شرت مشکی نیز برای ست کردن لگ چرمی با بلوز خود استفاده کنید . به طور کلی اگر یک لگ چرمی تیره و یک تاپ مشکی در کمد خود دارید می توانید استایلی شیک و ساده را ایجاد کنید. نکته کلیدی در این استایل، وجود یک گزینه ی متضاد در لباس های شما، مانند یک ژاکت یا کمربند با رنگ متفاوت می باشد. از آنجا که لگ چرمی و بلوز شما یک رنگ است، می توانید تضاد رنگی را در کفش، کیف، اکسسوری و … ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ساعت مچی

پیراهن کلاسیک

شما می توانید لگ چرمی خود را با یک پیراهن کلاسیک و دکمه دار بپوشید. ترکیب لگ چرمی با پیراهن کلاسیک و دکمه دار ظاهری شیک، زیبا و ساده را برای شما ایجاد می کند. شما می توانید از کت بلیزر بلند بر روی پیراهن دکمه دار خود استفاده کنید. این نوع لباس حتی ممکن است برای محط کار شما نیز مناسب باشد. این ترکیب را می توانید هو با کفش پاشنه بلند و هم با کفش تخت استفاده کنید. بهتر است متناسب با محیطی که قرار است بروید کفش خود را انتخاب کنید.

ست کردن لگ چرمی

استایل پاییزی و زمستانی

شما می توانید لگ چرمی خود را برای استایل های پاییزی و برای مهمانی ها در فصول سرد استفاده کنید. انتخاب ژاکت گشاد همراه با لگ چرمی بسیار زیبا به نظر می رسد. با استفاده از کمربند می توانید استایل خود را تکمیل کنید. ست کردن لگ چرمی با لباس های گرم برای ماه های زمستانی انتخابی مناسب است. به طور کلی لگ چرمی برای گرم نگه داشتن پاها گزینه ب بسیار مناسبی می باشد.

ست کردن لگ چرمی با چکمه بلتد

برای رفتن به قرار شام یا قرار های شبانه می توانید از چکمه بالای زانو استفاده کنید. شما می توانید از یک ژاکت با رنگ خنثی برای بالا تنه خود استفاده کنید. از آنجا که لگ چرمی کاملا جذب بدن است، به راحتی می توانید از چکمه های بلند استفاده کنید. چکمه ی مشکی جیر با لگ چرمی مشکی استایل بسیار جذابی خلق می کند. پس شما می توانید برای ست کردن لگ چرمی از چکمه های بلند استفاده کنید.

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا