حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

ایده های جالب برای ست کردن شلوار جین خاکستری

ترفندها و نکات جالب برای ست کردن شلوار جین خاکستری که بهتر است همه با آن آشنایی یابند

شلوار جین خاکستری می تواند با اکثر اقلام داخل کمد ست شود و استایل جالبی ایجاد کند. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها، از خاکستری روشن تا تیره هستند، که می تواند انتخاب آنها را کمی سخت کند. در صورت شک به شیک بودن استایل، اقلام همراه را در رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید، سرمه ای و سایه های مختلف خاکستری انتخاب کنید. شلوار جین خاکستری را می توان بسته به رنگ و تناسب اندام شما، در طیف روشن و تیره انتخاب کرد. شلوار جین خاکستری روشن‌تر غیررسمی به نظر می‌رسد، در حالی که شلوار جین خاکستری تیره اندکی استایل را فرمال تر می کند. برای آموزش ست کردن شلوار جین خاکستری با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن شلوار جین خاکستری

استایل راحت برای ست کردن شلوار جین خاکستری

شلوار جین اسکینی خاکستری را مطمئناً می‌توان برای استایل غیررسمی ست کرد، اما سعی کنید که همیشه رزاحتی خود را در اولویت قرار دهید. شلوار جین با برش راحت درست در قسمت کمر قرار می گیرد و به راحتی در اطراف باسن و ران آزاد است. به طور معمول، آنها دارای یک پاچه کمی مخروطی هستند، اما مطمئناً می تواند متفاوت باشد. شلوار جین خاکستری روشن‌تر، بهتر از سایه‌های تیره‌تر خاکستری، برش شل‌تر شلوار جین را تکمیل می‌کنند. برای داشتن استایلی حتی غیررسمی تر، یک شلوار جین خاکستری با پارگی در زانو بپوشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن شلوار جین بوت کات

ست کردن شلوار جین خاکستری روشن با تاپ

شلوار جین اسکینی خاکستری روشن را با یک تاپ سایز بزرگ ست کنید. رنگ خاکستری روشن به کلی حال و هوای غیررسمی به استایل می‌افزاید و تنگی شلوار جین تنگ هنگام پوشیدن آن با یک تاپ گشاد، تعادل را در استایل ایجاد می‌کند. یک تاپ ساده، مانند یک تیشرت آستین بلند، به رنگ خنثی یا پاستلی انتخاب کنید. چاپ ها و پترن های اصلی، مانند راه راه، نیز به خوبی با آن ست می شوند. شلوار جین تنگ را که بیشتر شبیه ساق است تا شلوار جین انتخاب کنید که از مواد کشسان ساخته شده باشد. کفش‌های کتانی با ظاهری قدیمی، مانند کانورس، یا کفش‌های باله ساده، هر دو انتخاب مناسبی برای کفش هستند.

اشتباهات عمده خانم ها هنگام پوشیدن شلوار جین

ست کردن شلوار جین خاکستری با تیشرت مشکی

با انتخاب لباس های دیگر خود از یک پالت رنگ خنثی، همه چیز را ساده نگه دارید. به عنوان مثال، پوشیدن شلوار جین خاکستری با یک تی شرت مشکی معمولی یک استایل معمولی کلاسیک است که تقریباً برای همه جذاب است. سایه های مختلف خاکستری، سفید و آبی سرمه ای نیز گزینه های خوبی برای رنگ های تی شرت هستند. همه نوع برش های شلوار مکمل این استایل هستند، بنابراین با خیال راحت شلوار جین مورد علاقه خود را انتخاب کنید. با اکسسوری‌های خود، رنگی را به یک لباس با رنگ خنثی اضافه کنید. به عنوان مثال، شلوار جین خاکستری تیره و تی شرت خاکستری روشن را با یک ژاکت سبز رنگ یا روسری قرمز گیلاسی زنده کنید. این استایل را با انتخاب کفش‌های غیررسمی مانند کفش‌های راحتی، کفش ورزشی یا نیم بوت تکمیل کنید.

ست کردن شلوار جین خاکستری

ست کردن شلوار جین خاکستری با ژاکت بافتنی

شلوار جین خاکستری اسکینی را با یک ژاکت بافتنی درشت ست کنید. برای شلوار جین رنگ روشن را با ژاکت تیره‌تری مانند خاکستری زغالی متعادل کنید. پوشیدن سایه های متضاد خاکستری ظاهری تک رنگ ایجاد می کند که هم غیررسمی و هم شیک است. بافتنی درشت یکنواختی را از بین می برد و همه چیز را متعادل می کند. اگر هوا برای یک ژاکت بافتنی خیلی گرم است، یک ژاکت کش باف پشمی گشاد را روی یک تاپ بافتنی امتحان کنید. برای اینکه همه چیز را تک رنگ نگه دارید، این لباس را با چکمه های مشکی ساده یا کفش عروسکی بپوشید.

بیشتر بخوانید: چطور سایز شلوار رو اندازه بگیریم؟

شلوار جین خاکستری اسکینی

انواع شلوار جین خاکستری تیره، مانند رنگ های زغالی، بسیار رسمی تر از شلوار جین خاکستری روشن به نظر می رسد. سایه‌های تیره‌تر خاکستری بیشتر فرم‌های بدن را صاف‌تر می‌کنند و در کل ظاهری جذاب تر را ارائه می‌کنند. شلوار جین خاکستری تیره که اسکینی هستند معمولا غیر رسمی تر بوده و مناسب محیط های کاری است، آن دسته از انواع شلوار جین که در مچ پا مخروطی شکل می شوند کمی فرمال تر به نظر می رسد. برای رسمی ترین استایل، به دنبال شلوار جینی باشید که ظاهر خوبی دارد. برای سفت شدن شلوار جین، قبل از اتو کردن شلوار جین، کمی نشاسته روی آن بپاشید.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن شلوار دامنی در فصل بهار

ست کردن شلوار جین خاکستری تیره با تاپ

شلوار جین خاکستری تیره را با یک تاپ شیک و کفش های خیره کننده بپوشید. با پوشیدن شلوار جین خاکستری تیره به همراه بلوز ابریشمی گشاد مشکی یا سفید، استایلی غیر رسمی و در عین حال بسیار شیک داشته باشید. اگر جنس ابریشم بلوز مورد علاقه شما نیست، یک پیراهن دکمه دار آستین بلند فیت می تواند حال و هوای مشابهی ایجاد کند. با اضافه کردن یک کت مشکی در روی آن، استایل را کامل کنید. برای همراهی با این لباس، یک جفت کفش مجلسی زیبا، مانند پاشنه بلند مشکی، کفش نوک تیز یا کفش عروسکی انتخاب کنید. یک بلوز سفید روشن که با یک کت بلند کوتاه و دور کمر به رنگ مشکی یا خاکستری پوشیده می‌شود، به خوبی با شلوار جین خاکستری تیره ست می‌شود.

ست کردن شلوار جین خاکستری

استایل مونوکروم یا تک رنگ برای شلوار جین خاکستری

ست کردن شلوار جین خاکستری تیره با تاپ خاکستری تیره یا مشکی، استایلی بینهایت زیبا ایجاد می کند. شیک پسندان سیاه پوش این موضوع تاکید بیشتری دارند. به عنوان مثال، می‌توانید یک شلوار جین اسکینی خاکستری زغالی را با یک بلوز یا تاپ مشکی و شیک بپوشید و حال و هوای نسبتاً رسمی ایجاد کنید. در هوای خنک‌تر می‌توانید این را با یک کت بلیزر خوش تراش یا کت نخودی تیره بپوشید. چکمه یا کفش چرم مشکی (یا چرم مصنوعی) به همراه اکسسوری مشکی، این استایل شیک را کامل می کند.

بیشتر بخوانید: آموزش استایل با شلوار اسلش دمپاکش

ست کردن شلوار جین خاکستری تیره با کت

کتی را انتخاب کنید که با پارچه های معمولی ساخته شده است و سعی کنید از مواد رسمی تر خودداری کنید. به عنوان مثال، یک بلیزر کت مخمل انتخاب مناسبی خواهد بود، اما یک کت شلوار پشمی به خوبی ست نمی شود. به سراغ کت‌هایی بروید که برش‌های ساده ای در دوخت دارند به عنوان مثال کتی با شانه‌های نرم و فقط کوچک‌ترین ریزش در ناحیه کمر می‌خواهید. بلیزر را با شلوار جین خاکستری تیره که برشیفیت (اما نه اسکینی) دارند ست کنید. برای ست کردن آن با رنگ های جالبتر و بیرون آمدن از یکنواختی، یک بلیزر کت با رنگ های پررنگ تر، مانند زنگاری، امتحان کنید. تا زمانی که در این استایل شلوار جین خاکستری تیره باقی بماند و به خوبی با اندام شما تناسب داشته باشد، می‌توانید الگوهای جسورانه‌ای مانند چهارخانه را نیز با آن امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن شلوار جین با کتانی

اضافه کردن رنگ های سرزنده به استایل با شلوار جین خاکستری

با یک روسری با رنگ روشن یا یک جفت کفش تخت، یک رنگ سرزنده به استایل اضافه کنید. لباس تیره یا خنثی را با چیزی چشم نواز، مانند روسری با رنگ یا طرح برجسته، زنده کنید. اگر به دنبال ظاهری جسورانه هستید، این نکته می‌تواند بدون اینکه استایل کلی شما رسمی یا فرمالتر شود، یک مزیت سرگرم‌کننده ایجاد کند. یک روسری بافتنی درشت انتخاب کنید تا بافت جالبی برای یک سایه رنگی شیک ایجاد کنید. یک جفت کفش تخت عروسکی ساده در رنگ روشن، مانند قرمز گیلاسی، می تواند جلوه ای مشابه ایجاد کند. به راحتی می توانید یک روسری روشن را با کفش تخت عروسکی هم رنگ هماهنگ کنید  تا زمانی که بقیه استایل دارای رنگ خنثی است، تطبیق این اکسسوری های روشن می تواند واقعا شیک به نظر برسد.

ست کردن شلوار جین خاکستری

ست کردن شلوار جین خاکستری با کفش پاشنه بلند

شاید پوشیدن کفش های پاشنه دار با شلوار جین عجیب به نظر برسد، اما مطمئناً می توانند با یک شلوار جین تنگ خاکستری تیره بسیار عالی به نظر برسد. برای اسن استایل باید تناسب اندام داشته و ساق پا باید باریک شود. یک شلوار جین کراپ به نظر عالی می‌رسد، اما می‌توانید لبه‌های پایینی را هم تا زده تا سرآستین‌های کوچکی ایجاد کنید. مطمئن شوید که تازدگی‌ها بالای مچ پایتان قرار گیرد. اگر تا زدگی ها از روی مچ پا عبور کنند، این استایل مناسب نخواهد بود و ظاهر زشتی ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوار جین مام استایل

کیف مشکی براق با شلوار جین خاکستری

اگر می خواهید در شلوار جین خاکستری خود ظاهری شیک و مناسب برای دفتر کار داشته باشید، اکسسوری هایی که انتخاب می کنید باید تیره، براق و کلاسیک باشند. یک کیف چرم بسیار باکیفیت، لباس رسمی‌تر را کاملاً تکمیل کرده و در واقع به شیک یودن کلی لباس شما می‌افزاید. مواردی را انتخاب کنید که خطوط تمیز و ساختار اولیه دارند. برای تکمیل این استایل، مطمئن شوید که کفش های شما نیز براق و مشکی هستند.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا