حتما بخوانیدست کردن لباسکیف و کفش
موضوعات داغ

روش های ست کردن کفش سفید

روش های ست کردن کفش سفید بسیار آسان است و افراد با کمی دقت می توانند استایل های زیبایی با این کفش ها خلق کنند

کفش های سفید دارای اشکال، سبک و مدل های مختلف هستند اما بیشتر افراد در ست کردن کفش سفید با مشکل مواجه می شوند. نکته ی کلیدی برای انتخاب درست کفش سفید، توجه به ظاهر و  چگونگی طراحی کفش است. کفش های سفید در مدل های مختلف  مانند کفش های کتانی، کالجی، پاشنه بلند، صندل و … تولید می شوند. شما می توانید با پوشیدن کفش های سفید لوفر، موکاسین، چکمه ها یا صندل های پاشنه دار استایلی نیمه رسمی داشته باشید. شما می توانید برای استایل رسمی از کفش های بروگس سفید، پاشنه بلند ها یا کفش های آکسفورد استفاده کنید. برای آشنایی با راهنمای روش های ست کردن کفش سفید با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

روش های ست کردن کفش سفید

آسان بودن روش های ست کردن کفش سفید

کفش های سفید با اکثر رنگ ها ست می شوند. شما می توانید کتانی سفید خود را با تمامی تاپ های خود ست کرده و لذت ببرید. کفش های کتانی سفید، ست کردن و خلق استایلی زیبا را برای شما آسان و راحت می کنند. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که اغلب شلوار جین و تی شرت می پوشید، یک جفت کفش اسپرت سفید تهیه کنید. شما می توانید کفش هایی مانند Converse یا Vans را امتحان کنید.

روش های ست کردن کفش سفید

روش های ست کردن کفش سفید با استایل های کلاسیک و اسپرت

برای داشتن استایلی اسپرت از کفش های ورزشی سفید استفاده کنید. شما می توانید تاپ بلند سفید را با شلوار از بالا گشاد و کتانی سفید برای یک روز داغ تابستانی انتخاب کنید. شما می توانید پاچه های شلوار جین خود را رول کرده و تا بزنید و با یک تی شرت ساده و کتانی سفید استایلی کلاسیک و زیبا ایجاد کنید. اگر هوا کمی خنک و سرد است می توانید از کت یا ژاکت های اسپرت استفاده کنید.

دوری کردن از شلوار های بلند

سعی کنید از پوشیدن شلوار جین های بلند و شلوار هایی که پایین آن ها چین می خورند با ااین نوع کفش ها خودداری کنید. این شلوارها در قسمت مچ پا جمع شده و پاهای شما را در مقایسه با کفش مورد نظر بزرگ نشان می دهند. کفش کتانی سفید خود را با شلوار جین اسکینی یا راسته با قدی مناسب ست کنید تا ظاهری کلاسیک و زیبا داشته باشید.

راهنمای پوشیدن کفش پاشنه بلند

استایل با کفش های قایقی یا کالجی

به طور کلی سعی کنید در فصل تابستان کفش های سفید را انتخاب کنید. کفش های سفید برای تابستان یکی از واجبات است. اگر یک جفت کفش قایقی یا کالجی شیک با طراحی مدرن می خواهید، کفش های سفید Sperry را امتحان کنید. برای خلق استایلی زیبا با کفش های قایقی یا کالجی خود از یک تی شرت سفید استفاده کنید. شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ تی شرت را انتخاب کنید.

روش های ست کردن کفش سفید

استایل با صندل سفید

در فصول گرم می توانید صندل های سفید Birkenstock را امتحان کنید و حال و هوای تابستانی را تجربه کنید. این صندل ها را می توانید با شلوار  جین و تی شرت استایل کنید. شما می توانید صندل های سفید Birkenstock را با مایو و کلاه آفتاب گیر در کنار ساحل یا در استخر نیز استفاده کنید. در دور همی های دوستانه می توانید شلوار جین اسکینی، شومیز و صندل های سفید Birkenstock را با هم ست کنید تا ظاهری زیبا و شیک داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن تیشرت سفید با انواع لباس

استایل با کفش عروسکی سفید

با کفش های عروسکی سفید می توانید استایل های بسیار زیادی خلق کنید. این کفش ها با شلوار جین، کتان و دامن بسایر زیبا می شوند بنابراین شما می توانید کفش عروسکی سفید خود را با یک شلوار یا شلوارک جین، دامن های رنگارنگ و یا شلوار کتان ست کنید. برای زیبا تر شدن استایل خود از اکسسوری هایی مانند گوشواره های منجوقی، النگو و گردنبند استفاده کنید. شما می توانید با ترکیب موارد گفته شده استایلی زیبا و چشم نواز در فصول گرم ایجاد کنید.

روش های ست کردن کفش سفید

ترکیب صندل و لباس سفید

شما می توانید در فصول گرم صندل های سفید خود را با لباسی سفید ست کنید و زیبا به نظر برسید. به طور کلی استایل سفید بر روی سفید می تواند بسیار زیبا به نظر برسد. همچنین شما می توانید یک دامن کوتاه سفید را با صندل پاشنه بلند سفید برای استایلی شیک تر امتحان کنید. شما می توانید از اکسسوری سفید مانند عینک آفتابی بزرگ، دستبند و یا کلاه سفید برای ظاهری فوق العاده جذاب در تابستان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ترفندهای ست کردن تاپ حریر

ست کردن کفش سفید : استایل با نیم بوت سفید

شما می توانید از نیم بوت سفید در فصول گرم استفاده کنید. کفش های نیمه رسمی سفید مانند brogues Derby و نیم بوت های براق هنگام ست شدن با شلوارهای متناسب بسیار زیبا به نظر می رسند. در این استایل به انتخاب شلوار دقت کنید. از انتخاب شلوارهایی با رنگ تیره پرهیز کنید و از رنگ هایی مانند خاکستری یا بژ روشن استفاده کنید. کنتراست زیاد شلوارهای تیره با کفش سفید می تواند ظاهری زشت و نامتناسب ایجاد کند. از انتخاب نیم بوت های چرمی براق و سفت خودداری کنید. سعی کنید از نیم بوت های چرمی مات و انعطاف پذیر استفاده کنید.

روش های ست کردن کفش سفید

روش های ست کردن کفش سفید برای ظاهری نیمه رسمی

از کفش های لوفر یا کالجی سفید برای داشتن ظاهری نیمه رسمی کمک بگیرید. برای استایلی راحت ت ، از جنس های چرمی و با کیفیت استفاده کنید. این کفش ها را می توانید با شلوارک و پیراهن های گشاد دکمه دار بپوشید. این کفش ها با جنس های مختلفی مانند چرم، جیر و … تولید می شوند و شما با توجه به سلیقه و کارایی خود می توانید جنس مورد نظر را انتخاب کنید. برای ظاهری رسمی تر از کفش هایی با کمی پاشنه استفاده کنید. برای قرار های اداری و نیمه رسمی از انتخاب کفش های جلو مربعی خودداری کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن شلوار اسلش

استایل با کفش های پاشنه بلند سفید

کفش های پاشنه بلند سفید را برای ظاهری نیمه رسمی امتحان کنید. شما می توانید این کفش ها را با لباس های بسیار زیبادی ست کنید. کفش پاشنه بلند سفید خود را با کت و شلوار کتان و یا شلوار پارچه ای و کت بلیزر متناسب ست کنید تا ظاهری اداری و رسمی ایجاد کنید. برای قرار های دوستانه، رستوران، میهمانی و … می توانید از پیراهن های مختلف نیز استفاده کنید. برای تکمیل شدن استایل خود از اکسسوری هایی مانند النگوی، گوشواره های حلقه ای و … استفاده کنید.

روش های ست کردن کفش سفید

استایل نیمه رسمی با کفش بندی سفید

یک لباس نیمه رسمی را با یک جفت کفش بندی سفید ست کنید. ترکیب کت بلیزر، بلوز سفید، شلوار جین اسکینی و کفش بندی سفید می تواند استایلی رسمی و شیک ایجاد کند. سعی کنید قبل از بیرون رفتن از خانه از تمیز بودن کفش های سفید خود اطمینان حاصل کنید.

استایل رسمی با کفش های آکسفورد سفید

آقایان می توانند با کفش های آکسفورد سفید ظاهری رسمی ایجاد کنند. به طور کلی کفش های آکسفورد سفید کمتر از رنگ های مشکی و قهوه ای محبوب هستند. در بعضی موارد، این کفش ها انتخابی مناسبی برای ایجاد استایلی رسمی و خاص هستند. به طور مثال کفش های آکسفورد سفید با کت و شلوار خاکستری روشن بسیار زیبا به نظر می رسند. اکسسوری هایی مانند دکمه سر دست یا گیره کراوات نیز می تواند استایل شما را زیباتر کند.

روش های ست کردن کفش سفید

ست کردن کفش سفید پاشنه بلند بند دار سفید

شما می توانید کفش های پاشنه بلند بند دار سفید را با لباس شب و پیراهن های مجلسی امتحان کنید. کفش های پاشنه بلند بند دار سفید می توانند با هر لباس رسمی مخصوصاً در تابستان ظاهری زیبا خلق کنند. شما می توانید از جواهرات نقره ای برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

آموزش ست کردن شلوار سفید با لباس

استفاده از کفش های چرمی سفید برای استایل های رسمی

در مکان های رسمی از کفش های چرمی سفید استفاده کنید. کفش های   brogues Derby کلاسیک معمولاً به عنوان کفش رسمی در نظر گرفته می شوند. سعی کنید قبل از استفاده کفش های چرمی خود را جلا دهید. شما می توانید با شلوار متناسب، پیراهنی زیبا و کت بلیزر برای ظاهری رسمی استایل خود را بسازید.

روش های ست کردن کفش سفید

استفاده صحیح از کفش با توجه به موقعیت

از پوشیدن کفش های اسپرت سفید برای استایل های رسمی خودداری کنید. شما می توانید از کفش های اسپرت سفید برای داشتن ظاهرهای اسپرت و غیر رسمی استفاده کنید  اما پوشیدن این کفش ها با کت و شلوار یا لباس های رسمی دیگر واقعاً زشت و ناپسند است. اگر شما دنبال استایلی رسمی می باشید از کفش های اسپرت دوری کنید.

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا