حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

راهنمای ست کردن کاپشن پافر

روش ها و نکات ویژه برای ست کردن کاپشن پافر به همراه عکس استایل های جذاب

کاپشن های پافر برای محافظت از شما در برابر سرمای زیاد ساخته شده اند. طرح لحافی شکل و پف دار این کاپشن باعث ایجاد این نامگذاری شده است. کاپشن پافر می تواند به شمل بلند و موتاخ و آستین دار یا بدون آستین باشد. جزئیاتی مانند کلاه های روکش دار خز مصنوعی، کمربندهای نصب شده روی پافر و یقه های کاپشن، از دیگر مواردی است که می توان به عنوان اکسسوری روی کاپشن پافر مشاهده کرد. برای راهنمای ست کردن کاپشن پافر با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.ست کردن کاپشن پافر

استفاده از رنگ های براق برای پافر

در گذشته، اکثر کاپشن های پافر پف دار ضخیم، بزرگ و دست و پا گیر بودند. این روزها کاپشن های پافر دارای طیف وسیعی از انواع برش ها و پارچه ها هستند. به دنبال کاپشن هایی باشید که ناحیه کمر را بپوشاند، زیرا فرم مناسب تری خواهد داشت. مدل بامبر استایل را به جای نسخه سنتی تر برای کاپشن پافر در نظر بگیرید. مدل بامبر استایل دقیقا زیر کمربند قرار می گیرند و باعث می شود که باریکتر به نظر برسید.

استفاده از رنگ های خنثی برای ست کردن کاپشن پافر

امروزه کاپشن پافر با انواع رنگ های نئونی نیز در بازار موجود است ، اما سعی کنید از این مدل ها  اجتناب کنید. کاپشن پافر در رنایگ  خنثی و کلاسیک شیک تر به نظر می رسند و می توان آنها را تقریباً با هرچیزی که در کمد شما باشد پوشید. سراغ رنگهای کلاسیک و خنثی مانند مشکی، قهوه ای و خاکی بروید. اگر کاپشن پافر را کمی رنگارنگ تر می خواهید، رنگ آبی تیره، قهوه ای تیره، خاکستری تیره یا سبز ارتشی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: 16 استایل با پالتو تدی + عکس

استفاده از کلاه برای کاپشن پافر

یک کاپشن پافر کلاه دار را امتحان کنید. کلاه کاپشن می تواند روی کت پف دار بسیار شیک به نظر برسد و همچنین محافظت بیشتری در برابر سرما خواهد داشت. در شیک ترین آنها معمولاً از خر مصنوعی روکش شده استفاده می شود. به دنبال خز مصنوعی بروید که رنگ آن سیاه، قهوه ای یا کرم باشد. از خز مصنوعی با رنگهای روشن خودداری کنید. اگر خز مصنوعی را دوست ندارید اما می خواهید جلوه ای مشابه آن داشته باشید، به دنبال مخلوط مخمل با الیاف دیگر بروید که لمس آن نرم باشد.

توجه به دوخت کاپشن پافر

بهه دوخت، مواد و سایر جزئیات پافر توجه کنید. کاپشن پافر با دوخت عمودی بیشترین فرم زیبایی را دارند. انواع دیگر کاپشن پافر مانند یقه های برش خورده، لبه های چرمی، کمرهای نصب شده، یقه های شال، زیپ های نامتقارن و طرح های جالب دکمه دار موجود است. مواردی که دارای عایق گرما هستند، گرما را حفظ می کنند اما گران ترین گزینه ها نیز ممکن است فاقد این عایق باشند. وجه مثبت این مدل پافر این است که می توانید چندین سال از آن استفاده کنید. گزینه های الیاف مصنوعی نیز بسیار مقرون به صرفه تر و متنوع هستند.

ست کردن کاپشن پافر

ست کردن کاپشن پافر با شلوارهای تنگ و تیره

شلوارهای تنگ و متناسب با رنگهای تیره انتخاب کنید. کاپشن پافر، حتی شیک ترین آن ها نیز حال و هوای فرمال و مرتب دارند. شلوارهای گشاد و رنگ روشن همراه با پافر ظاهر آشفته و نامرتبی به ما می بخشد. می توانید کاپشن پافر خود را با شلوارهای رنگ تیره، شلوار جین تنگ یا شلوار استرچ، ست کنید.

برشهای باریک پایین کاپشن به شما کمک می کند تا یک سایه روشن براق ایجاد کنید که استایل را زیباتر نشان می دهد.

ست کردن کاپشن پافر با لباس اسپرت

زیر کاپشن پافر خود لباس های اسپرت بپوشید. شما می توانید یک کاپشن پافر را با لباس راحتی ورزشی بپوشید که بسیار مد روز نیز است. پارچه های اسپرت مانند لباس های هودی، ژاکت های بافتنی، تی شرت های بلند را برای این منظور انتخاب کنید. این استایل را با یک کلاه بافتنی کامل کنید نتیجه نهایی می تواند بسیار زیبا باشد

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن کاپشن پافر با پیراهن

کاپشن پافر را روی لباس های معمول بپوشید. یک کاپشن پافر به رنگ تیره و دارای یک طرح نازک و براق می تواند روی کت و شلوارهای رسمی، شلوارهای مردانه و پیراهن هایی با رنگ های خنثی بسیار زیبا به نظر برسد. مطمئن شوید که رنگ پافر شما کاملاً متناسب با لباس شماست این کلید اصلی ست کردن این استایل است. کاپشن پافر را با لباس های رسمی می توانید امتحان کنید که باعث می شود بدون نیاز به پوشیدن چند لایه لباس خود را گرم نگه دارید.

ست کردن کاپشن پافر با بوت و اسنیکر

کاپشن پافر خود را با چکمه یا کفش کتانی بپوشید. ست کردن کاپشن پافر با چکمه های تیره  و زمخت، چکمه های تا قوزک پا و چکمه های پاشنه دار بهترین استایل است. همچنین تقریباً با هر نوع کفش ورزشی، به خصوص اسنیکر و رانینگ، جفت می شود. با پوشیدن یک جفت کفش ورزشی رانینگ رنگ روشن می توانید استایل جالبی داشته باشید. اسنیکر وینتیج استایل با رنگ های خنثی نیز ترکیب خوبی با کاپشن پافر دارند. از پوشیدن کفش های رسمی، مانند کفش های پاشنه بلند، با کاپشن پافر خودداری کنید.

ست کردن کاپشن پافر

ست کردن کاپشن پافر با کلاه و شال گردن

کاپشن پافر تیره خود را با یک کلاه بافتنی با رنگ روشن یا طرح دار بپوشید. یک شال گردن زیبا همچنین می تواند ظاهر شما را با نشاط نشان دهد. شال گر با طرح ساده بپوشید و آن را به زیبایی دور گردن خود ببندید. یک جفت دستکش چرمی یا پشمی به رنگ تیره می تواند به شما در تکمیل این استایل کمک کند. زمستان زمان مناسبی برای بازی با اکسسوری ها است.

ست کردن کاپشن پافر با کمربند

کاپشن پافر را با کمربند و اکسسوری تک رنگ بپوشید. کاپشن پافر با کمربند می توانند به ساده سازی پف کاپشن کمک کنند. یک ژاکت تیره رنگ با کمربند متناسب انتخاب کنید. لوازم جانبی براق مانند روسری، کلاه، دستکش و عینک آفتابی را به همان رنگ تیره اضافه کنید تا با آن ست شود. این استایل بسیار مطابق با مد روز است. برای حفظ ظاهر ساده، از کاپشن پافر با کمربندهایی که هم رنگ خود کاپشن نیستند، خودداری کنید.

چند استایل با پافر

وقتش است که ست کردن پافر را یک مرحله جلوتر ببریم. درست مثل همه ی لباس هایی که در کمد لباستان دارید، کت پافر را هم می توان با لباس های متفاوتی ست کرد. از آنجایی که ست پافر را فقط در روزهای خیلی سرد می توان پوشید پس بهتر است لباس هایی با آن بپوشید که گرمابخش باشند. اما از انواع لباس ها می توان برای ست کردن با پافر استفاده کرد.

کاپشن های پافر را می توان با لباس های زیادی ست کرد و با توجه به قواعدی که برای ست کردن کاپشن پافر به شما گفتیم، سراغ ایده هایی برای استایل با پافر رفتیم و به نتایج جالبی دست یافتیم. در ادامه استایل های متنوعی را مشاهده می کنید که نتیجه جستجوی ما در اینترنت برای یافتن ست های کاپشن های پافر هستند.

ست کردن کاپشن پافر با شلوار جین و یقه اسکی

ست کردن کاپشن پافر

ست کردن پافر با تاپ و جین زغالی

ست کردن کاپشن پافر

ست پافر صورتی

ست کردن کاپشن پافر

ست کت پافر با کلاه

ست کردن کاپشن پافر

ست کردن پافر بلند

ست کردن کاپشن پافر

ست پافر قهوه ای با شلوار کتان

ست کردن کاپشن پافر

ست کردن پافر با شلوار گشاد و کفش پاشنه بلند

ست کردن کاپشن پافر

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا