حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

راهنمای ست کردن لباس یقه اسکی

آشنایی با نکات و روش های ست کردن لباس یقه اسکی

وقتی هوا سرد می شود، لباس یقه اسکی بهترین روش برای گرم نگه داشتن بدن است. گرچه ظاهر طراحی برای آنها استفاده از آن را کمی دشوار می کند، لباس های یقه اسکی در واقع بسیار متنوع هستند. آنها از نظر تناسب، بافت و وزن بسیار متنوع ارائه می شوند، بنابراین گزینه های مختلف برای ست کردن یقه اسکی وجود دارد. چه به دنبال لباسی گرم و راحت برای روزهای آخر هفته باشید و چه یک لباس یقه اسکی برای دفتر کار، بهترین کار این است که یکی از انواع لباس یقه اسکی را به کمد خود اضافه کنید. برای آشنایی بیشتر با این نکات و آموزش ست کردن لباس یقه اسکی با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن یقه اسکی با لگینگ یا شلوار جین اسکینی

لباس یقه اسکی را با شلوار جین تنگ یا یک لگینگ ست کنید. اگر می خواهید لباس یقه اسکی به فرم مربع بپوشید، برای تعادل فرم، یک شلوار تنگ تر انتخاب کنید. اگر شلوار گشاد بپوشید، استایل شما نامرتب و آشفته به نظر می رسد. اگر شانه های پهن با لگن باریک دارید، پوشیدن شلوار جین بوت کات می تواند ظاهر شما را بهبود ببخشد. یکی از روش های ست کردن یقه اسکی این چنین است که اگر یقه اسکی پشت شما را پوشانده است، سعی کنید آن را با شلوار استرچ و چکمه های تا زانو برای یک ظاهر پاییزی زیبای زنانه ست کنید.

ست کردن لباس یقه اسکی با شلوار کمر پهن

برای ست کردن یقه اسکی از یک لباس یقه اسکی با شلوار کمر پهن استفاده کنید تا ظاهری یکپارچه و لاغر داشته باشد. برای تأکید بر باریک ترین قسمت کمرتان، شلوار جین کمر بلندی بپوشید که در باریک ترین قسمت کمر شما متوقف شود، به همراه لباس یقه اسکی که دقیقاً به زیر شلوار یا قسمت کمر شلوار بخورد. این باعث جلب توجه به سمت بالا تنه می شود و شما را بلندتر و لاغر نشان می دهد. به عنوان مثال، می توانید یک لباس یقه اسکی سیاه و سفید به همراه یک شلوار جین تنگ، کمر بلند، و کفش پاشنه دار برای یک شب بیرون بپوشید. اگر به دفتر کار خود می روید، یک شلوار کمر پهن فاق بلند با کفش های کتانی لژدار و نیمتنه یقه اسکی به رنگ هماهنگ بپوشید، اما مطمئن شوید که فاصله بین شلوار و نیمتنه کاملاً پوشیده باشد. اگر تجمع چربی در قسمت شکم و پهلو شما زیاد است، این مدل مناسب نیست.

ست کردن یقه اسکی با شلوار بگ پاچه گشاد یا بوت کات

اگر بالاتنه شما لاغر باشد و وزن کمی داشته باشید انتخاب لباس یقه اسکی تنگ با شلوار پاچه گشاد می تواند بسیار مناسب باشد. گردن کشیده به شما کمک می کند تا ارتفاع مورد نیاز برای تعادل شلوارهای فاق بلند پاچه گشاد را فراهم سازد. لباس یقه اسکی تنگ سفید با یک شلوار پاچه گشاد با پارچه پشمی و راه راه و یک کتانی بسیار زیبا به نظر می رسد.

ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن یقه اسکی با شلوار جین پاره

لباس یقه اسکی را با شلوار جین پاره ست کنید تا ظاهر شما اسپرت به نظر برسد. هنگامی که می خواهید ظاهری معمولی اما همچنان شیک داشته باشید لباس یقه اسکی مورد علاقه خود و یک شلوار جین را که در امتداد رانها و اطراف زانوها پاره است انتخاب کنید. بهتر است در این استایل اکسسوری مانند ساعت بسیار ساده انتخاب شوند. به عنوان مثال لباس یقه اسکی ضخیم و بافتنی را با یک شلوار جین تنگ و رنگ و رو رفته و پاره بپوشید. سپس می توانید استایل را با چکمه های کوهنوردی و همچنین ساعت مورد علاقه خود کامل کنید. همچنین می توانید لباس یقه اسکی تنگ را همراه شلوار جین گشاد ، کفش های ورزشی اسنیکر و کمربند چرم بپوشید.

ست کردن لباس یقه اسکی در زیر لباس اصلی

وقتی هوا سرد است یک لباس یقه اسکی را زیر لباس اصلی خود بپوشید. پایین آمدن دما به این معنی نیست که شما باید تمام لباس های تابستانی خود را جمع کنید. اگر در کمد لباس شما لباسی وجود دارد که هنوز می خواهید آن را بپوشید، آن را روی لباس یقه اسکی خود پوشیده و تمام روز گرم خواهید بود. این کار بهترین عملکرد را برای لباس های آزاد و گشاد تابستانی دارند که در این فصل بی استفاده مانده اند. نترسید که ترکیب های خلاقانه را از کمد خود امتحان کنید. به عنوان مثال، شما می توانید برای روزهای بهاری که هنوز برای آستین کوتاه خیلی سرد است، یک یقه اسکی سفید نازک بپوشید.

بیشتر بخوانید: انواع استایل در مد را بشناسید

ست کردن یقه اسکی با سویشرت گشاد

یک سویشرت گشاد را آن روی لباس یقه اسکی، بپوشید. لباس یقه اسکی تنگ می تواند به تنهایی بسیار رسمی و فرمال به نظر برسد پس برای اینکه استایل کمی اسپرت تر شود می توان از یک سوییشرت کمک گرفت. اگر می خواهید سویشرت مورد علاقه شما در یک روز بارانی کمی نمایان تر باشد، سعی کنید زیر آن یک یقه اسکی نرم و بلند بپوشید. سپس، اگر به سبک ورزشی بیشتر علاقه دارید، آن را با شلوار جین پاره برای یا شلوار استرچ ست کنید. زیر یك ژاكت ورزشی و كفش مخصوص دویدن لباس یقه اسکی ضد آب بپوشید تا هنگام برخورد به سرما از خنكای باد جلوگیری شود.

ست کردن لباس یقه اسکی با پارچه فلانل

شومیز با پارچه فلانل و بلوز یقه اسکی هر دو گزینه کلاسیک و گرم و راحت در هوای سرد هستند، بنابراین جای تعجب نیست که آنها خیلی خوب کنار هم قرار بگیرند. یک لباس یقه اسکی متناسب با یکی از رنگهای فلانل خود انتخاب کنید تا بیشتر در کنار هم هماهنگ شود، یا برای زیبایی بیشتر به دنبال رنگهای متضاد باشید.اگر لباس یقه اسکی نازک پوشیده اید می توانید آن را زیر شلوار خود قرار دهید. بسته به آنچه ترجیح می دهید، می توانید دکمه های فلانل را بسته یا آن را باز بگذارید. برای یک استایل حتی گرمتر، پیراهن فلانلی خود را زیر یک یقه اسکی بزرگ و ضخیم بپوشید.  سپس فلانل را از زیر یقه اسکی بیرون آورید.

ست کردن لباس یقه اسکی با ژاکت چرمی

کت های چرمی مظهر خنکی هستند و جفت شدن آن با لباس یقه اسکی حتی استایل سردتری به نظر می رسد. اگر می خواهید مانند ستارگان راک به نظر برسید با یک ترکیب  یقه اسکی سیاه و سفید و راه راه و شلوار جین همراه شوید، سپس آن را با یک کت چرمی مشکی ست کنید. یک یقه اسکی سفید زیر کت چرمی نیز می تواند بسیار جذاب به نظر برسد.

ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن یقه اسکی با ژاکت مخصوص کریسمس

یک ژاکت پیدا کنید که با طرح هایی با مضمون کریسمس مانند دانه های برف یا گوزن های شمالی تزئین شده باشد و آن را روی یقه اسکی بپوشید. با یک جفت شلوار مخمل قرمز این استایل را کامل کنید.

ست کردن لباس یقه اسکی با کت اورسایز

برای ظاهری ساده و در عین حال پر زرق و برق، از یقه اسکی زیر کت اورسایز استفاده کنید. یقه اسکی متناسب با بدن خود انتخاب کنید، سپس کت اورسایز، شلوار تنگ و کفش متناسب با آن بپوشید. این ظاهر ساده شیک و همه کاره است و همه جا می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال، یک یقه اسکی سفید زیر کت اورسایز رنگ شتری عالی به نظر می رسد.

ست کردن لباس یقه اسکی با دامن

برای ظاهری زنانه و کلاسیک، لباس خود را داخل دامن بگذارید. شما می توانید این مدل را با هر چیزی از دامن کوتاه تا دامن ماکسی بپوشید، و همیشه ظاهری زیبا و شیک خواهید داشت. لباس یقه اسکی مناسب قرار گرفتن در دامن است، زیرا کمر شما جمع نمی شود.اگر هوا واقعاً سرد است، زیر دامن خود جوراب شلواری بپوشید تا گرم بمانید.

ست کردن یقه اسکی آستین حلقه ای

استفاده از لباس یقه اسکی با آستین حلقه ای و ترکیب آن با ژاکت پشمی یک روش عالی برای ست کردن لباس است. استفاده از این سبک لباس یقه اسکی بدون این که باعث سنگین شدن و حجیم به نظر رسیدن شما در اثر لایه لایه لباس پوشیدن شود می تواند به خوبی شما را گرم نگه دارد. برای شلوار نیز می توانید از همان نکات گفته شده در بالا کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن هودی

ست کردن لباس یقه اسکی با پیراهن بدون آستین

اگر به پیراهن های خنک و تابستانی خود علاقه مندید استفاده ار آن ها در هوای سرد غیر ممکن به نظر می رسد ولی می تواند با پوشیدن یک لباس یقه اسکی در زیر آن برای خود استایل جدیدی ایجاد کرده و در عین حال در فصول سرد نیز از پیراهن خود استفاده کنید. اگر این استایل را برای دفتر کار انتخاب می کنید بهتر است از پیراهن های فرمال تر استفاده کنید. برای داشتن ظاهری رمانتیک در طول روز، لباس ماکسی گلدار را روی یقه اسکی خود بپوشید.

ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن لباس یقه اسکی با جلیقه یا وست

برای گرمای بیشتر روی لباس یقه اسکی جلیقه بپوشید. ترکیب جلیقه و یقه اسکی، صرف نظر از استایل شما، یک ترکیب عالی هستند. برای ظاهری زیباتر، جلیقه چرمی یا جین را انتخاب کنید. اگر استایل شما کلاسیک و زنانه است، یقه اسکی خود را با یک جلیقه بلند ست کنید. اگر استایل شما اسپرت است  یقه اسکی خود را با جلیقه پف دار بپوشید.

ست کردن یقه اسکی با چوکر

گردنبند گشاد چوکر بپوشید تا گردن شما برجسته شود. لباس یقه اسکی گردن شما را کشیده می کند و استفاده از گردنبند به سبک چوکر در قسمت بیرونی یقه بر این امر تأکید می کند. به جای یک چوکر تنگ که در اطراف گلو بسته می شود، یک سبک شل را انتخاب کنید که فقط در استخوان گردن شما قرار داشته باشد. این استایل بهتر از یک گردنبند ظریف است. زیرا ممکن است در لابه لای یقه گم شده و اصلا خود را نشان ندهد. اگر نمی دانید چه چوکری مناسب است مقاله راهنمای خرید و ست کردن چوکر را از دست ندهید

بیشتر بخوانید: ست کردن شلوار سفید

ست کردن لباس یقه اسکی با گردنبند زنجیر بلند

یک گردنبند زنجیر بلند بپوشید تا تنه شما بلند شود. یک گردنبند بلند برای تعادل بخشیدن به نسبت یقه اسکی بسیار مناسب است. از آنجا که این استایل به ظاهر شما شور و هیجان می بخشد ، اگر استایل رسمی تری همیشه دارید می تواند بسیار مناسب باشد تا از یکنواختی شما را خارج کند.  برای داشتن بیشترین کنتراست بصری در برابر یقه اسکی، یک زنجیر ضخیم تر انتخاب کنید.

ست کردن یقه اسکی با گوشواره

از آنجا که یقه اسکی توجهات را به سمت صورت شما جلب می کند، بهترین زمان برای نشان دادن یک جفت گوشواره است. برای بهترین حالت به دنبال سبکی از گوشواره  باشید که تا چانه شما برسد.گوشواره های حلقه ای، لوستری و دراپی همه از سبک های محبوب برای ست شدن با یقه اسکی است. به دنبال این سبک ها با جزئیات چشم نواز مانند یک شکل منحصر به فرد از سنگ های قیمتی بزرگ یا رنگی و پررنگ باشید. به یاد داشته باشید که موها را باید بالا ببندید تا گوشواره های خود را به نمایش بگذارید.

ست کردن لباس یقه اسکی با سنجاق سینه

اگر می خواهید کمی علاقه بصری به یقه اسکی خود اضافه کنید، سعی کنید یک سنجاق را درست زیر استخوان یقه خود بچسبانید. فقط سنجاق لولایی را از روی پارچه پیراهن خود رد کنید و آن را محکم کنید تا یک زیبایی بصری جذاب ایجاد کنید. سنجاق سینه ممکن است سوراخ کوچکی در پیراهن یا ژاکت شما ایجاد کند.

ست کردن لباس یقه اسکی

ست کردن لباس یقه اسکی با کمربند

یکی دیگر از روش های ست کردن یقه اسکی این است که یک کمر بند روی تونیک یقه اسکی ببندید تا کمرتان کشیده تر به نظر برسد. اگر نگران هستید که تونیک یقه اسکی شما بیش از حد بی شکل است، کمربند را به باریک ترین قسمت کمرتان ببندید. این امر بدون ایجاد انقباض زیاد، بر شکل طبیعی شما تأکید می کند.

ست کردن یقه اسکی با دستمال گردن

برای داشتن ظاهری زیباتر، روسری را در اطراف قسمت بیرونی گردن خود ببندید. ترکیب دستمال گردن و یقه اسکی یک استایل کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. فقط مراقب باشید که وزن روسری خود را با وزن یقه اسکی پشت خود مطابقت دهید تا به نظر برسد که به هم تعلق دارند، سپس روسری را خارج از یقه به دور گردن گره بزنید. به عنوان مثال، می توانید دستمال گردن ابریشمی را با یقه اسکی نازک بپوشید. یک روسری گره خورده برای یک ژاکت بافتنی یقه دار بسیار مناسب تر است.

ایده های جذاب برای ست کردن یقه اسکی

می توان گفت ست کردن یقه اسکی از راحت ترین استایل های زمستانه ی مردانه و زنانه به شمار می رود. این مدل لباسی یکی از محبوب ترین لباس های فصل سرما است اما گاهی انواع نازک تر آن نیز در میان لباس های تابسانه و بهاره هم دیده می شود. به هر حال در این قسمت از مطلب قصد داریم شما را با ایده های جذابی برای ست کردن یقه اسکی در زمستان آشنا کنیم.

ست کردن لباس یقه اسکی در استایل زنانه

 

یقه اسکی را می توانید با پالتو ست کنید تا به یک استایل بسیار زیبای زمستانه دست پیدا کنید.

ست کردن یقه اسکی با پالتو

همچنین برای استایل با یقه اسکی می توانید از ست یقه اسکی با کاپشن کبریتی و شلوار جین استفاده کنید

ست کردن یقه اسکی با کت کبریتی

ست کردن یقه اسکی با کت و شلوار زنانه بهترین انتخاب برای داشتن یک استایل رسمی و شیک است

ست یقه اسکی با کت و شلوار

اگر به دنبال استایلی جذاب و چشمگیر هستید می توانید از روش ست کردن یقه اسکی اورسایز با لگ براق و کفش پاشنه بلند استفاده کنید

ست یقه اسکی با لگ و کفش پاشنه بلند

یک استایل جذاب دیگر می تواند ست کردن لباس یقه اسکی با شلوار جین باشد

ست کردن لباس یقه اسکی با شلوار جین

به علاوه یقه اسکی آستین حلقه را می توانید با شلوار پارچه و گشاد ست کنید

برای مجالس یا میهمانی ها ست پیراهن یقه اسکی زنانه با بوت بلند را به شما پیشنهاد می دهیم

ست یقه اسکی طرح دار با شلوار جین می تواند به شما استایلی کژوال و اسپرت ببخشد

 

ست یقه اسکی طرح دار با شلوار لی

یک استایل زمستانی جذاب دیگر: ست لباس یقه اسکی اورسایز با شلوار زاپدار و نیم بوت

ست یقه اسکی با شلوار زاپدار

یقه اسکی یک لباس همه کاره است و به راحتی می توان آن را با دامن بلند هم ست کرد

ست یقه اسکی با دامن بلند

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا