حتما بخوانیدست کردن لباسلباس و پوشاکنکته های زندگی
موضوعات داغ

راهنمای ست کردن تونیک + عکس

روش ها و نکات ساده برای ست کردن تونیک که بهتر است خانوم ها بدانند

تونیک پیراهن یا ژاکت بلند و گشادی است که مفصل ران و پایین آن را کاملاً می پوشاند. در فروشگاه ها، ممکن است تونیک را به عنوان پیراهن کوتاه نیز برچسب گذاری کنند. این لباس همه کاره را می توان به روش های مختلفی و در افراد با هر نوع فرم بدنی استفاده کرد. برای چگونگی ست کردن تونیک با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن تونیک

دستیابی به ظاهری لاغر و باریک با ست کردن تونیک

تونیک ها تاپ هایی هستند که بلندتر از بلوزهای معمولی هستند. بلندی بلوزهای معمولی معمولا تا اواسط لگن است، در حالی که بلندی تونیک تا اواسط ران یا پایین آن است. وقتی یکی از این تونیک ها را با شلوار جین تنگ ست کنید، هر بار یک لباس کاملاً متناسب ایجاد خواهید کرد. تونیکی را انتخاب کنید که فرم بدن شما را کامل کند. پارچه، الگو و خط گردن متناسب با زیبایی شخصی و فرم بدن خود انتخاب کنید. خط لبه تونیک باید به وسط ران شما برخورد کند  این طول برای نشان دادن کمی از پاها ایده آل است. می توانید تونیک را با یک شلوار جین فیت و تنگ، شلوار جین پاره، ساق و یا ساپورت طرحدار بپوشید. این استایل را می توانید با یک جفت چکمه، کفش تخت و عروسکی و یا کفش پاشنه دار کامل کنید. استایل بلند و لاغر خود را با یک گردنبند یا روسری، یک ژاکت گشاد یا یک کت چرم تنگ و یک کیف خاص منحصر به فرد کنید.

بیشتر بخوانید: ست کردن هودی در فصل سرما

پوشیدن تونیک به عنوان پیراهن

اگر قد تونیک بلند باشد ، می توان آن را به عنوان پیراهن نیز استفاده کرد . این استایل به خصوص برای پاییز و زمستان بسیار ایده آل است. فقط مطمئن شوید که تونیک کاملا پشت شما را می پوشاند یک تونیک بلند را در پارچه و برش پیدا کنید که استایل شخصی شما را تکمیل کند. خط لبه تونیک باید به زیر ران شما برخورد کند. یک جوراب شلواری همراه با تونیک بپوشید. شما می توانید انواع جوراب شلواری های ساده و طرح دارد مانند لونه زنبوری را نیز با آن امتحان کنید. استایل خود را با یک جفت چکمه کامل کنید. شما می توانید با استفاده از انواع اکسسوری مانند کمربند، گردنبند یا روسری، و النگو یا ساعت ظاهر خود را بهبود ببخشید. اگر کمربند مناسبی پیدا نکردید، خودتان نیز می توانید به آسانی کمربند درست کنید.

ست کردن تونیک

ست کردن تونیک با دامن

در زیر تونیک خود شلوارک، شورتک یا دامن بپوشید. در ماه های گرمتر ممکن است پوشیدن لگ، شلوار استرچ یا جوراب شلواری زیر تونیک خیلی گرم باشد. در عوض، می توانید تونیک خود را با شورتک، شلوارک یا دامن بپوشید. لباس راحتی و سبک را برای پوشیدن انتخاب کنید. جنس لباس و دوخت آن باید با استایل شما مطابقت داشته باشد. یک شلوارک یا یک دامنی را انتخاب کنید که به وضوح در زیر تونیک شما دیده شود. یک جفت صندل یا کفش پاشنه دار با آن ست کنید تا ظاهر تابستانی شما کامل شود. استایل خود را با یک گردنبند ظریف، یک شال یا ژاکت سبک و یک کیف زیباتر کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن پافر

استفاده از تونیک در تعطیلات گرمسیری

تونیک ها برای شهرهای ساحلی، تور کشتی و شهرهای گرم ایده آل هستند. این لباس های متنوع را می توان در ساحل، گشت و گذار در خارج از شهر یا یک شام خوب پوشید. لباس شنای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یک تونیک خنک را روی آن بپوشید. قبل از اینکه به صندلی های مخصوص برای آفتاب گرفتن بروید، یک عینک آفتابی و کیسه ای پر از حوله، تنقلات و ضد آفتاب را به همراه خود داشته باشید. در حالی که به گشت و گذار در شهر می پردازید، تونیک مورد علاقه خود را روی یک جفت شلوارک برمودا یا شورتک بپوشید. ظاهر خود را با یک جفت کفش راحتی، چند قطعه زیورآلات ساده و یک ژاکت سبک تکمیل کنید. برای یک شام عصرانه، یک تونیک پوشیده و زیبا بپوشید. ظاهر را با یک جفت صندل بند دار و چند قطعه زیور آلات ساده و در عین حال زیبا آراسته کنید.

ست کردن تونیک

استفاده از تونیک به عنوان لباس راحتی

انواع تونیک زیبا و راحت، در عین حال شیک، مناسب پوشیدن هنگام قهوه خوردن با یکی از دوستان، صرف صبحانه یا رفتن به خرید است. با انواع اکسسوری و انتخاب کفش به راحتی می توانید انواع استایل را با تونیک ایجاد کنید. یک تونیک ساده انتخاب کنید که به اواسط ران شما برخورد کند. یک شلوار تنگ با تونیک ست کنید. می توانید شلوار جین یا شلوار استرچ بپوشید. برای کفش یک جفت کفش تخت یا چکمه انتخاب کنید. انواع اکسسوری را مطابق سلیقه خود به استایل اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن لباس یقه اسکی

استفاده از تونیک به عنوان لباس کار

در حالی که تونیک ها ذاتاً اسپرت هستند، اما می توان آنها را برای محل کار نیز پوشید. کفش و انواع اکسسوری  می تواند لباس راحتی را به یک استایل مناسب کاری تبدیل کند. تونیکی را انتخاب کنید که برای محل کار شما مناسب باشد به طور مثال  ازپوشیدن تونیک با یقه باز خودداری کنید. تونیک خود را با شلوارهای تنگ یا دامن تا زانو ست کنید. برای کفش نیز می توانید از کفش پاشنه دار استفاده کنید. یک گردنبند یا روسری همراه با ژاکت و یک کیف دستی نیز به استایل خود اضافه کنید.

ست کردن تونیک

متعادل سازی فرم بدن با صحیح ست کردن تونیک

تونیکی انتخاب کنید که فرم بدن شما را متعادل کند. بدن زنان در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. هنگام خرید لباس، تونیک هایی بخرید که با برجسته کردن نه پنهان کردن  بهترین ویژگی های بدنشما را نشان دهد. اگر بالاتنه شما از پایین تنه شما باریک تر است، بدنبال یک تونیک باشید که توجهات را به سمت شانه های شما جلب کند برای برجسته کردن شانه های خود، یک تونیک با یقه V شکل یا یقه پهن انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از اکسسوری مانند گردنبند یا روسری مناسب، فرم بدن خود را متعادل کنید. اگر قسمت بالاتنه شما از پایین تنه شما عریض تر باشد، تونیکی ایده آل شما است که توجهات را به سمت پایین تنه لاغر شما جلب می کند و بدن شما متناسب تر به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: لاغرتر به نظر رسیدن با چند ترفند ساده

برجسته کردن کمر با صحیح ست کردن تونیک

تونیکی بخرید که کمرتان را برجسته کند. کمر تنگ، منحنی های طبیعی زنان را برجسته می کند و ظاهری زنانه به آن ها می بخشد به جای پوشیدن لباس هایی که شکل بدن شما را پنهان می کنند، به دنبال لباس هایی باشید که منحنی ها را برجسته یا ایجاد کنند. اگر قسمت بالاتنه و پایین تنه شما کاملاً متناسب است و کمر باریکی دارید، شکل ساعت شنی خود را با تونیک کامل کنید.

ست کردن تونیک

انتخاب تونیک متناسب با قد

زنانی که ریز نقش هستند و قد بلندی دارند اغلب در یافتن تونیک مناسب، دچار مشکل شده و در تلاش هستند. افراد ریزنقش و قد بلند ممکن است در یافتن تونیک مناسب که قسمت بالا تنه و پایین تنه آن ها را متعادل نشان دهد دچار مشکل شوند. اگر فرد ریز نقشی هستید، تونیک شما باید متناسب با فرم بدنتان انتخاب شود بدون اینکه شما را شبیه به بچه ها نشان دهد. اگر می خواهید تونیک را به عنوان بلوز بپوشید، یکی را پیدا کنید که لبه کوتاه تری داشته باشد. اگر می خواهید تونیک را به عنوان پیراهن بپوشید، لباسی با قد بلندتر پیدا کنید. از تن پوشهای دارای کمر امپراطوری و یا آستین های پوشیده خودداری کنید. این باعث می شود بچه گانه به نظر برسید. اگر شما یک زن قد بلند هستید، تونیک ایده آل شما باید در وسط ران بایستد.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا