حتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباس
موضوعات داغ

راهنمای ست کردن اکسسوری برای پیراهن قرمز

ایده های جالب برای ست کردن اکسسوری با پیراهن قرمز که بهتر است خانوم ها با آن آشنایی یابند

یک لباس قرمز می تواند همیشه یک مد جسورانه باشد. اگر به خوبی ست شود، می تواند استایلی کلاسیک و فریبنده ایجاد کند. هنگامی که انواع اکسسوری را برای پوشیدن با لباس خود انتخاب می کنید، از قطعات ساده استفاده کنید که بدون جلب توجه بیش از حد از خود لباس، جذابیت و کنتراست را ایجاد می کند. لباس قرمز خود را نقطه کانونی استایل خود نگه دارید. برای اشنایی با نکات و ترفندهای ست کردن اکسسوری برای پیراهن قرمز با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

اکسسوری برای پیراهن قرمز با سایه های مختلف قرمز

در هر اکسسوری، سایه‌های قرمز روشن می‌تواند بسیار جذاب به نظر برسد. در عوض، از سایه‌های مختلف قرمز برای ایجاد کنتراست و در عین حال ماندن در یک طرح رنگ کاملا قرمز استفاده کنید. شما گزینه‌های زیادی با رنگ قرمز دارید، که از طیف‌های انتهایی روشن‌تر با صورتی و قرمز روشن شروع می‌شود و تا سایه‌های بسیار تیره مانند شرابی را شامل می‌شود. به عنوان مثال، می‌توانید روی شانه هایتان روسری بیاندازید یا با رنگ قرمز کمی روشن‌تر یا تیره‌تر از لباستان آن را بپیچید.

قانون های قدیمی مد که احتمالا درباره آنها نشنیده اید!

انتخاب کفش مناسب برای ست کردن اکسسوری با پیراهن قرمز

کفش های پاشنه بلند، کفش پاشنه دار یا کفش عروسکی انتخاب کنید. این رنگ به اندازه کافی عمیق است که می تواند استایلی کلاسیک بسازد، اما یک رنگ ظریف را ارائه می دهد. کفش عروسکی تخت شرابی را با یک لباس قرمز ساده امتحان کنید. برای استایلی جسورانه تر با پوشیدن بوت چرمی قرمز تیره، شدت آن را افزایش دهید. سعی کنید یک لباس قرمز مد روز را با چکمه های شرابی چرم یا جیر ست کنید.

اکسسوری جواهرات با سنگ های قرمز رنگ برای پیراهن قرمز

جواهرات با سنگ های قیمتی قرمز بپوشید. قطعاتی را با یاقوت، گارنت یا کریستال های سواروسکی قرمز تیره انتخاب کنید. جواهرات گنمتال استایلی زمخت ایجاد می کند، در حالی که جواهرات از جنس نقره ای و طلایی جذابیت کلاسیک دارند. اگر می‌خواهید تم تک رنگ را حتی فراتر ببرید، قطعات ساخته شده از طلای رزگلد را انتخاب کنید. به عنوان مثال، یک لباس قرمز کوتاه را با یک آویز یاقوت یا گارنت روی یک زنجیر نقره ای ظریف ست کنید. جواهرات خود را به یک یا دو قطعه کوچک محدود کنید و از هر گونه اکسسوری که بی جهت بزرگ به نظر می رسد خودداری کنید. بگذارید لباس قرمز شما نقطه کانونی استایل شما باشد.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

اکسسوری کیف و کمربند برای پیراهن قرمز

یک کمربند و کیف پول هماهنگ با چرم زرشکی یا شرابی می تواند کنتراست فوق العاده ای را به لباس قرمز شما بیافزاید و در عین حال حالتی کلاسیک ایجاد کند. یک کمربند نازک و یک کیف پول کوچکتر مانند کلاچ انتخاب کنید تا تمرکز روی لباس شما بماند. مطمئناً می توانید یک مجموعه با چندین قطعه قرمز داشته باشید، اما سعی کنید اکسسوری را نسبتاً کمرنگ نگه دارید.

انتخاب رنگ های اصلی برای ست کردن اکسسوری با پیراهن قرمز

یک کیف دستی با رنگ های قرمز، زرد و آبی همراه داشته باشید و آن را با کفش های آبی یا گوشواره های ساده زرد ست کنید. اکسسوری خود را کوچک و ساده نگه دارید تا بدون اینکه خیلی شلوغ به نظر برسید، یک استایل شیک بسازید. این برای لباس‌های غیررسمی و مهمانی عالی است، اما ممکن است برای یک موقعیت رسمی یا نیمه رسمی خیلی زیاد باشد. سعی کنید یک دامن کوتاه قرمز با یک جفت کفش پاشنه دار آبی یا صاف بپوشید. یک کیف کلاچ آبی مناسب به همراه داشته باشید. با کفش های پاشنه دار نوک تیز زرد و روسری همسان، استایل را کامل کنید.

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا بر اساس فرم بدن

انتخاب الگوهایی با با رنگ قرمز برای ست کردن اکسسوری با پیراهن قرمز

به دنبال الگوهایی باشید که شامل رنگ قرمز در آنها باشد. این به ویژه اگر سایه قرمز با سایه لباس شما مطابقت داشته باشد استایلی عالی به نظر خواهد رسید. می توانید روسری با خطوط قرمز و بنفش یا شال با چاپ انتزاعی به رنگ قرمز و نارنجی بپوشید. برای داشتن استایلی شیک تر، به دنبال الگوهای خال‌خالی یا گلچینی با رنگ قرمز باشید.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

انتخاب رنگ های روشن به جای رنگ های تیره برای اکسسوری

به جای رنگ های روشن، رنگ های تیره را انتخاب کنید. سایه های تیره، مانند خاکستری زغالی و آبی تیره ، بدون اینکه خیلی زرق و برق دار به نظر برسند، رنگ را به استایل شما اضافه می کنند. رنگ های روشن ممکن است با ی لباس قرمز رقابت کنند و حتی می توانند حال و هوای غیر شیک ایجاد کنند. سایه‌های تیره‌تر ممکن است در تضاد با لباس قرمز کم‌رنگ شوند، اما همچنان می‌توانند رنگ‌های بامزه‌ای به آن اضافه کنند.

انتخاب سایه های رنگ قهوه ای برای اکسسوری با پیراهن قرمز

برای داشتن استایلی معمولی و شیک، سایه های قهوه ای را با استایل خود مخلوط کنید. اگر لباس قرمز رسمی می پوشید، یک کیف قهوه ای شکلاتی ساده و یک کمربند قهوه ای یکدست را امتحان کنید. برای استایلی غیررسمی، صندل‌های قهوه‌ای خاکی و کیف‌های قهوه‌ای بزرگ را امتحان کنید. برای جواهرات، به دنبال آویزها و گوشواره هایی باشید که حاوی سنگ های قیمتی قهوه ای مانند چشم ببری، کهربا، جاسپر یا توپاز هستند. سنگ‌های قیمتی می‌توانند بزرگ باشند، اما فقط یک یا دو قطعه اکسسوری را انتخاب کنید. قرمزی لباس شما همچنان باید جذابیت اصلی باشد.

بیشتر بخوانید: قواعد کلی ست کردن پیراهن بلند

انتخاب اکسسوری های سبزرنگ

مهمانی های تعطیلات و سایر رویدادهای مرتبط فرصت مناسبی برای ترکیب برخی از اکسسوری های سبز مورد علاقه شما هستند. به عنوان مثال، می‌توانید یک ژاکت قرمز را با کفش سبز تیره و یک روسری سبز بافتنی هماهنگ کنید تا استایلی جالب و فصلی در یک مهمانی اداری ایجاد کند.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

انتخاب کمربند و کفش مشکی برای اکسسوری با پیراهن قرمز

مشکی یک رنگ خنثی قوی است که می تواند در برابر لباس قرمز استایلی بسیار شیک ایجاد کند. یک کمربند مشکی نازک دور کمر خود ببندید تا یکنواختی یک لباس یکدست قرمز را از بین ببرید. استایل را با جوراب شلواری مشکی و چکمه های مشکی تا بالای زانو به پایان برسانید.

انتخاب رنگ مشکی برای جذابیت استایل

از رنگ مشکی استفاده کنید تا کمی جذابیت را به لباس خود اضافه کنید. رنگ مشکی می تواند قوی و باکلاس به نظر برسد، اما اکسسوری مشکی مناسب واقعاً می توانند رنگی گرم را در استایل افزایش دهند. یک شال توری مشکی را دور شانه های خود بپیچید تا ظاهری عصرانه داشته باشید. یک کیف کوچک مشکی هماهنگ با شال توری همراه داشته باشید. با بکفش پاشنه بلند بند دار مشکی یا چکمه های پاشنه دار استایل را کامل کنید.

قواعد کلی ست کردن پیراهن در مناسبت های مختلف

انتخاب رنگ سفید برای اکسسوری با پیراهن قرمز

ترکیب قرمز با سفید برای استایل غیررسمی بسیار خوب عمل می کند. با پوشیدن دستبندهای النگو سفید و صندل های سفید، به سارافون قرمز تابستانی خود حالتی اسپرت بدهید. کفش‌های کتانی سفید نیز می‌توانند با لباس قرمز معمولی مناسب به نظر برسند. برای یک حال و هوای دهه 50، سعی کنید لباس قرمز خود را با کفش پاشنه بلند سفید بند دار یا نوک باز بپوشید. یک لباس قرمز مناسب دفتر کار را با پوشیدن آن با یک ژاکت کش باف پشمی نرم و سفید تکمیل کنید.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

انتخاب الگوهای سیاه و سفید برای اکسسوری با پیراهن قرمز

الگوهای مختلف پارچه جذابیت بصری بیشتری ایجاد می کنند، اما یک الگوی سیاه و سفید ساده ظریفی استایل را حفظ می کند. یک کیف دستی خال خالی سیاه و سفید را امتحان کنید تا جذابیتی همیشگی داشته باشید، یا با یک کیف شانه ای بزرگ با طرح گورخر کمی جذاب تر شوید. کفش عروسکی تخت با راه‌راه‌های سیاه و سفید نیز می‌توانند عالی به نظر برسند.

انتخاب مروارید به عنوان اکسسوری

یک گردنبند مروارید ساده، که با گوشواره های مرواریدی کوچک هماهنگ شده است، می تواند ظاهری شیک و باکلاس ایجاد کند، به خصوص زمانی که با یک کفش سفید یا کرم ست شود. یک گوشواره حلقه ای مروارید برای جذابیت بیشتر به استایل اضافه کنید. برای ایجاد ظاهری دهه 20، یک رشته مروارید طولانی را در قسمت جلوی لباس قرار دهید، یا برای داشتن حالتی زیبا، رشته را دو برابر کنید.

آموزش روش هایی برای ست کردن پیراهن مخمل

انتخاب سنگ های قیمتی سیاه برای اکسسوری با پیراهن قرمز

جواهراتی را با سنگ های قیمتی سیاه مانند اونیکس یا حتی مروارید سیاه انتخاب کنید. یک گردنبند ساده یا دستبند که با سنگ های سیاه تزئین شده است، راه خوبی برای افزودن اندکی رنگ مشکی به لباس شماست. الماس‌های سیاه هم اکنون محبوب هستند، اگرچه از نظر قیمتی گران‌تر هستند. برای داشتن استایلی منحصر به فرد و در عین حال جسورانه و شیک، مروارید سیاه انتخاب کنید.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

انتخاب گردنبند طلا یا نقره برای اکسسوری با پیراهن قرمز

طلا و نقره با لباس قرمز به یک اندازه عالی به نظر می رسند، اما زیاد بودن یکی یا دیگری می تواند از جذابیت لباس بکاهد. برای لباس‌هایی که یقه‌شان کوتاه است، از یک زنجیر طلایی یا نقره‌ای ساده و درجه یک استفاده کنید زیرا به اندازه کافی درخشش ایجاد می کند تا استایل کلی شما را تکمیل کند. با یک جفت گوشواره یا انگشتر مشابه، کمی زرق و برق بیشتری به استایل خود  اضافه کنید. برای داشتن ظاهری شیک و آرت دکو، جواهرات نقره ای را انتخاب کنید. یک زنجیر نقره ای بلند و حلقه نقره قدیمی را امتحان کنید.

انتخاب رنگ های متالیک با لباس قرمز

یک لباس قرمز رسمی با پاشنه های طلایی براق و کیف دستی کوچک طلایی هماهنگ بپوشید. یک سارافون قرمز غیررسمی را با صندل‌های نقره‌ای و کیف نقره‌ای سایز بزرگ ست کنید تا حالتی غیررسمی و در عین حال شیک داشته باشید. چه با طلایی و چه نقره‌ای، استایل را با اضافه کردن یک تکه جواهرات هماهنگ کامل کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش قواعد ست کردن شلوار سفید با لباس

استایل دو رنگ برای اکسسوری با پیراهن قرمز

در حالی که نقره و طلا را می توان به طور جداگانه برای لباس قرمز استفاده کرد، ترکیب این دو با هم می تواند ظاهری جذاب و باکلاس ایجاد کند. به دنبال جواهرات دو رنگ باشید یا خودتان با قرار دادن گردنبندهای طلایی و نقره ای ضخیم دور گردنتان ظاهر آن را ایجاد کنید. با ست کردن یک کمربند زنجیری نقره ای با یک کفش طلایی یا برعکس، استایل را کامل کنید.

اکسسوری برای پیراهن قرمز

انتخاب الماس برای زرق و برق بیشتر استایل با لباس قرمز

به اندازه کافی جواهرات با الماس بیاندازید تا بدون رقابت با لباس قرمز پررنگ خود، درخشندگی را به مجموعه استایل خود بیافزایید. گوشواره های میخی الماس ساده را با یک آویز الماس ظریف جفت کنید، یا از گوشواره های آویز دار الماس شکل استفاده کنید و از بقیه جواهرات خود صرف نظر کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا