حتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباس
موضوعات داغ

راهنمای خرید شلوار جین مام استایل

روش ها و ترفندهایی برای خرید شلوار جین مام استایل که بهتر است هرکسی بداند

شلوار جین مام استایل راحت و کاربردی است، و آنها را به یک انتخاب عالی برای مد تبدیل کرده است. از آنجا که ظاهر این نوع شلوارهای جین متفاوت از اکثر دیگر شلوار ها است، دانستن اینکه چگونه یک ست مناسب را انتخاب کنید و استایلی را ایجاد کنید که بسیار زیبا به نظر برسد، مهم است. اگر از استراتژی هایی مانند گذاشتن لباس داخل شلوار جین مام استایل پیروی کنید، در کمترین زمان می توانید استایلی زیبا را به وجود بیاورید. برای آشنایی با نکات و ترفندهای خرید شلوار جین مام استایل با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

خرید شلوار جین مام استایل

خرید جین مام استایل مناسب کمر

یک شلوار جین مناسب کمرتان انتخاب کنید. شلوار جین مام به معنای بالا نشستن روی کمر شما است. هنگام انتخاب یک شلوار جین مام استایل جدید، آنها را امتحان کنید و ببینید که متناسب است شلوار جین مام استایل نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. فاق بلند کمرتان را به نمایش می گذارد و پاهایتان را کشیده نشان می دهد.

انتخاب مدل ساق پا شلوار جین مام استایل

سبک ساق پا شلوار جین را متناسب با اندام خود انتخاب کنید. هنگام انتخاب یک شلوار جین، مطمئن شوید که قسمت جلوی شلوار جین خیلی تنگ نباشد. اگر بدن شما دارای برجستگی است، شلوار جینی که فیت باشد، در حالی که بدن شما را متعادل می کند، منحنی های شما را برجسته می کند.  شلوار جین مام استایل بیشتر از سایر شلوارهای دیگر گشاد است، بنابراین انتظار نداشته باشید که فرم فوق العاده ای داشته باشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوار جین

برجسته کردن پاها با خرید شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایلی را انتخاب کنید که پاهای شما را برجسته نشان دهد. اگر پاهای بسیار لاغری دارید، می توانید یک شلوار جین روشن را امتحان کنید که به بیرون آوردن منحنی های شما کمک می کند. سایه ای از جین را انتخاب کنید که از پوشیدن آن احساس راحتی و اعتماد به نفس کنید.  پوشیدن شلوار جین مشکی همیشه یک گزینه عالی است رنگ تیره، بسته به استایل، شما را به بهترین نحو نشان می دهد. پوشیدن شلوار جین سفید با بلوز، تیشرت یا تاپ در فصول بهار و تابستان بسیار مناسب است.

خرید شلوار جین مام استایل

کشیده تر نشان دادن پاها با خرید شلوار جین مام استایل کراپ

اگر قد کوتاهی دارید و می خواهید خود را بلندتر نشان دهید، شلوار جین مام استایل کراپ را انتخاب کنید. آنها مچ پا را نشان می دهند و در قسمت پایین مچاله نخواهند شد و باعث می شوند پاها بلند و باریک به نظر برسند. اگر شلوار جین شما کمی بلندتر از چیزی است که دوست دارید، سعی کنید آن را اندکی تا بزنید.

انتخاب تزیینات مناسب

تزییناتی را انتخاب کنید که سبک شخصی شما را به نمایش بگذارد. اگر شلوار جین مام استایل را دوست دارید، یک شلوار جینی انتخاب کنید که کمی پارگی و اشک در آن باشد. اگر می خواهید شخصیت خاصی به شلوار جین خود اضافه کنید، همیشه می توانید گلدوزی یا تکه دوزی اضافه کنید. بسیاری از اوقات می توانید شلوار جین مام استایلی را بخرید که از قبل تزیین شده است ، اما از ایجاد تزیینات جدید نترسید. شما همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه گلدوزی و تکه دوزی اضافه کنید و همچنین شلوار جین خود را رنگ کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن جین بوت کات

تبدیل شلوار جین مام استایل به لباس مجلسی

شلوار جین راحتی خود را با پوشیدن بلوز و کفش های مجلسی به لباس مجلسی تبدیل کنید. اگر می خواهید شلوار جین مام استایل بپوشید اما شیک و مجلسی نیز به نظر برسید، یک بلوز زیبا بپوشید. کفش هایی مانند پاشنه دار یا تخت عروسکی انتخاب کنید و جواهرات و سایر اکسسوری را برای تکمیل استایل خود به آن اضافه کنید.

خرید شلوار جین مام استایل

بالا زدن بلوز برای بهتر دیده شدن شلوار جین مام استایل

بلوز خود را بالا بزنید تا کمر شلوارتان مشخص شود. یک بلوز گشاد برای پوشیدن انتخاب کنید که با طرح راسته شلوار همخوانی داشته باشد. برای نشان دادن خط کمر، بلوز را داخل شلوار کنید یا به راحتی جلوی آن را ببندید. بلوز می تواند یک رنگ یا طرح دار باشد. بلوز را می توانید با ژاکت یا کمربند نازک نیز ست کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن شلوار جین با کتانی

ست کردن ژاکت با شلوار جین مام استایل

برای استایل راحت یک ژاکت بپوشید. بهتر است ژاکت را درون شلوار قرار دهید تا ظاهر شما خیلی حجیم نباشد. شلوار جین مام استایل از سایر شلوارهای جین گشادتر است، و وقتی با یک ژاکت که داخل شلوار نرفته ترکیب شود، فرم بدن شما دیگر مشخص نخواهد بود. ژاکت مورد علاقه خود را بپوشید و قسمت جلویی آن را جمع کنید. زیرا باید خط کمر شلوار جین قابل مشاهده باشد. اگر ژاکت شما خیلی حجیم نیست ، سعی کنید همه آن را با استایلی مد روز مطابقت دهید. در صورت تمایل آن را با کمربند ست کنید.

خرید جین مام استایل و تاپ شانه باز

برای استایل بوهمین یک تاپ شانه باز را انتخاب کنید. وقتی می خواهید بلوز گشاد تری را با شلوار جین خود بپوشید، تاپ شانه باز یک انتخاب عالی است. آنها با به نمایش گذاشتن شانه های شما و در عین حال استایل بوهمین، شکل شلوار جین مام استایل شما را متعادل می کند.

خرید شلوار جین مام استایل

ست کردن شلوار جین مام استایل با تاپ کراپ

یک تاپ کراپ با شلوار جین بپوشید تا کمرتان را به رخ بکشید. از آنجا که بیشتر شلوار جین های مام استایل کمر بلند هستند، ست شدن آنها با تاپ کراپ یک انتخاب محبوب است. تاپ کراپ به شما امکان می دهد تا دور کمر خود را به نمایش بگذارید ، و انواع مختلف آنها وجود دارد. چند سبک مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید. اگر تاپ کراپ ندارید اما پیراهنی قدیمی دارید که فکر می کنید ظاهری شبیه به آن داشته باشد، می توانید خودتان آن را درست کنید.

بیشتر بخوانید: ست کردن بوت مچی با شلوار جین

خرید شلوار جین مام استایل با تیشرت سفید

برای استایلی راحت یک پیراهن سفید انتخاب کنید. تی شرت و شلوار جین سفید کلاسیک همیشه مد روز بوده است. هر پیراهن سفیدی را دوست دارید انتخاب کنید و آن را با شلوار جین مام استایل خود بپوشید. این لباس به شما امکان می دهد با هر رنگ زیورآلات و کفشی هماهنگ شوید. پیراهن سفید تقریباً با هر کت و ژاکتی نیز عالی است. اگر تی شرت سفید پوشیده اید، آن را با کت چرم یا کیمونو ست کنید.

خرید شلوار جین مام استایل با بادی

از آنجایی که شلوار جین مام استایل در قسمت پا کاملاً گشاد است، می توانید با استفاده از تاپ تنگ یا بادی این حالت را متعادل کنید. زیر شلوار جین خود بادی بپوشید تا در حالی که راحت هستید، منحنی های خود را نشان دهید.

خرید شلوار جین مام استایل

ست کردن شلوار جین مام استایل با کت چرم

کت های چرم راحت و شیک هستند و بسیاری از آنها کراپ هستند که با شلوار جین مام استایل کمر بلند بسیار زیبا به نظر می رسند. پارچه، رنگ و سبک کت چرم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را روی شلوار جین خود همراه یک تیشرت بپوشید.

ست کردن شلوار جین مام استایل با بارانی

برای ایجاد یک استایل کلاسیک بارانی بپوشید. بارانی استایلی کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. یک بارانی را با شلوار جین مام استایل خود ست کنید و یا با باز گذاشتن بارانی ، پیراهن خود را از زیر نشان دهید یا اجازه دهید بارانی تمرکز اصلی استایل باشد. کفش تخت، کالج و به خصوص کفش پاشنه دار کفش های محبوب برای پوشیدن با بارانی و شلوار جین است.

بیشتر بخوانید: آموزش بستن استایل با شلوار تنگ

ست کردن شلوار جین مام استایل با ژاکت

شلوار جین مام استایل خود را با ژاکت ست کنید تا مبادی آداب به نظر برسد. پوشیدن ژاکت روی تیشرت یا تاپ به طور خودکار ظاهر رسمی تری به شما می دهد. ژاکت می تواند رنگی جسورانه، بافتی ضخیم یا تناژ خنثی داشته باشد  . برای اینکه شلوار جین مام استایل معمولی خود را به یک استایل مد روز تبدیل کنید، یک ژاکت را روی تاپ خود پوشیده و استایل خود را به نمایش بگذارید.

خرید شلوار جین مام استایل

خرید شلوار جین مام استایل و کت جین

برای استایل دهه 90 میلادی یک کت جین با شلوار جین خود بپوشید. اگر عاشق جین هستید ، یک کت جین با شلوار جین مام استایل و زیر آن یک پیراهن با رنگ متفاوت بپوشید. نیازی نیست که کت جین همرنگ شلوار جین شما باشد.

خرید شلوار جین مام استایل و کیمونو

شلوار جین مام استایل خود را با یک کیمونو گشاد بپوشید. پارچه کیمونو، چه ابریشم باشد ، چه توری باشد و چه مواد نرم دیگری ، به لباس شما استایلی بوهمین می بخشد. می توانید کیمونو را روی یک تی شرت یا بلوز بپوشید.

بیشتر بخوانید: 16 استایل با پالتو تدی +عکس

شلوار جین مام استایل وکفش پاشنه بلند

برای نشان دادن پاها از کفش پاشنه بلند استفاده کنید. یک راه عالی برای بالا بردن سطح هر لباس افزودن یک جفت کفش پاشنه دار است. پاشنه بلند باعث می شود پاهایتان بلندتر به نظر برسد و لباس شما را شیکتر نشان می دهد. اگر به  قرار ملاقات یا به رستوران می روید، شلوار جین مام استایل خود را با یک کفش پاشنه بلند و بلوز بپوشید. حتماً لبه های شلوار را تا بزنید تا پاشنه های کفش مورد توجه قرار گیرد. یک تاپ راحتی غیر رسمی مانند تاپ کراپ یا پلیور را با پاشنه بلند بپوشید تا استایلی جسورتر ایجاد کنید.

خرید شلوار جین مام استایل

ست کردن کفش تخت با شلوار جین مام استایل کراپ یا تا زده

برای استایلی کلاسیک و ساده، شلوار جین مام استایل خود را با کفش تخت ست کنید. برای اطمینان از اینکه کفش های شما مورد توجه قرار می گیرند، پایین شلوار جین خود را تا بزنید یا شلوار جین کراپ را انتخاب کنید. شلوار جین و کفش تخت خود را با یک بلوز برای جلوه ای زیبا ست کنید.  اگر قد بلندی دارید و نمی خواهید در هنگام پوشیدن کفش ارتفاع بیشتری داشته باشید، کفش تخت انتخاب خوبی است.  کفش تخت عروسکی همچنین با ژاکت و بلوز، یا حتی یک تی شرت استایلی زیبا ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن لگ چرمی

ست کردن شلوار جین مام استایل با اسنیکر

برای ظاهری راحت و اسپرت ، شلوار جین مام استایل خود را با جفت کفش ورزشی مورد علاقه خود ست کنید. این استایل در عین حال که شیک و راحت به نظر می رسد برای تکمیل استایل می توانید تی شرت بپوشید.

خرید شلوار جین مام استایل با بوت چرمی بنددار

پوشیدن بوت چرمی بنددار(لیس آپ)  و یک تی شرت گشاد همراه با شلوار جین مام استایل، ظاهری راحت و آزاد به شما می دهد. همچنین می توانید بوت چرمی بنددار خود را با پیراهن مردانه دکمه دار و فیت برای یک استایلی که هم مناسب خانوم ها و هم آقایان است ست کنید. بوت چرمی بنددار به دلیل محبوبیت فراوان در فروشگاه های کفش به وفور پیدا می شود و با انواع لباس های مختلف بسیار عالی هستند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا