حتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباس
موضوعات داغ

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا بر اساس فرم بدن

راهنمای انتخاب لباس شنا برای روزهای تابستانی 1400

روزهای گرم و داغ تابستانی در راه هستند و در این روزها یکی از مهم ترین آیتم های کمد لباس بانوان لباس شنا و مایو است. به همین علت امروز با راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا بر اساس فرم بدن در خدمتتان هستیم. بله! حتی لباس شنا هم اگر بر اساس فرم بدن انتخاب نشود اصلا ظاهر خوبی نخواهد داشت. در واقع لباس شنای بانوان یکی از مهم ترین آیتم هایی است که باید بر اساس فرم بدن انتخاب شود. پس با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه باشید.

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا

راهنمای انتخاب مایو برای اندام مثلثی

اندام مثلثی به اندام هایی اطلاق می شود که قسمت بالاتنه ی آنها کوچکتر بوده و پایین تنه ی پهن تری دارند. برای انتخاب لباس شنای مناسب برای اندام مثلثی مانند عکس عمل کنید.

بیشتر بخوانید: ترفندهایی برای حفظ زیبایی پوست صورت

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا

راهنمای انتخاب لباس شنا برای اندام مثلث برعکس

اندام مثلث برعکس دقیقا برعکس فرم بدن مثلثی است و بالاتنه ی پهن تر و پایین تنه ی باریکتری دارد. برای انتخاب مایو مناسب اندام مثلث برعکس هم باید به توضیحات داخل عکس به دقت توجه کرد.

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا

راهنمای انتخاب مایو برای اندام سیب شکل

اندام سیب شکل یا دایره ای همانطور که از نامش پیداست به اندامی گفته می شود که گرد و توپر هستند. انتخاب مایو مناسب اندام سیبی شکل بسیار حساس است و باید به دقت صورت بپذرید.

بیشتر بخوانید: روتین پوست های خشک و حساس

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا برای اندام مستطیلی

خانم هایی که اندام مستطیلی دارند، بالاتنه و پایین تنه ای کاملا یک اندازه دارند. برای انتخاب مایو مناسب اندام مستطیلی به توضیحات عکس دقت کنید.

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا

راهنمای انتخاب مایو و لباس شنا برای اندام ساعت شنی

اندام ساعت شنی به اندامی گفته می شود که بالاتنه و پایین تنه ی پهنی دارد اما در قسمت کمر باریک است. خانم هایی با این اندام باید سراغ لباس شناهای معرفی شده در تصویر بروند و به توضیحات داخل عکس کاملا دقت کنند.

ذوالفقار شوقی

متولد 1371 و مترجم، گرافیست و طراح وبسایت هستم و در حال حاضر مدیر اجرایی آژانس تولید محتوای پیکاک... امیدوارم بتونیم با مطالب خوب در خدمت همه ی اقشار جامعه باشیم و اطلاعات شما رو در زمینه های مختلف بالا ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا