تاریخچه برندحتما بخوانیدمد و استایلویدیو کلیپ
موضوعات داغ

داستان برند لویی ویتون Louis Vuitton

هرچیزی که باید در مورد برند لویی ویتون Louis Vuitton بدانید

لویی ویتون Louis Vuitton کارآفرین و طراح مد بنام فرانسوی است که حدودا 150 سال پیش برند خود را که این روزها یکی از ارزشمندترین برندهای دنیا به شمار می رود. لویی در سال 1821 در یک روستای کوچک فرانسوی به دنیا آمد. او در 10 سالگی مادر خود را از دست داد و پدرش دوباره ازدواج کرد. رفتار بد نامادری لویی ویتون با او باعث شد وی در سن 13 سالگی محل زندگی خود را ترک کند و به سمت پاریس پایتخت فرانسه برود. سفری که دو سال به طول انجامید و چیزهای زیادی به لویی ویتون Louis Vuitton آموخت. برای دانستن ادامه ی داستان برند لویی ویتون ویدیو زیر را تماشا کرده و با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه باشید.


داستان عجیب برند لویی ویتون Louis Vuitton

همان طور که گفتیم لویی تصمیم گرفت محل زندگی خودش را ترک کرده و برای پیشرفت سمت پاریس برود. این سفر دو سال به طول انجامید و در نهایت زمانی که او به پاریس رسید شانس دوباره به وی رو کرد. لویی ویتان توانست در پاریس در یک کارگاه ساخت جعبه های مسافرتی استخدام شود. او چند سال در این کارگاه جعبه سازی مشغول بود تا بالاخره اسم و رسمی برای خودش دست و پا کرد. تاریخچه برند لویی ویتون در واقع از همین جا آغاز می شود.

بیشتر بخوانید: تاریخچه برند هرمس

در همین سال ها همسر ناپلئون بناپارت لویی ویتون Louis Vuitton را به عنوان جعبه ساز شخصی خود استخدام کرد. لوییس ویتون هنگام کار کردن برای ملکه ی فرانسه با طبقه ی اشرافی آشنا شده و همین شد که فکر داشتن برندی که برای این طبقه از جامعه ساخته شده باشد به سرش زد. او سپس کارگاه مستقل خود را تاسیس کرده و با طراحی اولین چمدان مسافرتی خود بسیار مشهور شد.

بیشتر بخوانید: اهمیت دانستن تاریخچه برندهای مشهور دنیا

لویی ویتون Louis Vuitton در سال های بعدی و تا قبل از مرگ خود کارهای بزرگی انجام داد و البته با مشکلات بسیاری هم دست و پنجه نرم کرد. یکی از این مشکلات جنگ بین امپراطوری فرانسه و پروس قدیم بود که کسب و کارش را برای مدت ها تعطیل کرد. اما برند پس از مرگ لویی ویتون Louis Vuitton هم زیر نظر پسرش جرج ویتون به فعالیت موفقیت آمیز خود ادامه داد تا امروز یکی از لوکس ترین برندهای دنیا باشد. در ویدیوی بالا تمام چالش های لویی ویتون و نوادگان وی به تصویر کشیده شده اند. امیدواریم که از این ویدیو لذت ببرید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

ذوالفقار شوقی

ذوالفقار شوقی متولد 1371 و کارشناس تولید و بازاریابی محتوا، متخصص سئو، گرافیست و طراح وبسایت هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا