حتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

ست کردن بوت مچی با شلوار جین نکات مختلفی دارد که با توجه به آن ها می توان استایلی زیبا خلق کرد

به طور کلی بوت مچی، کفشی همه کاره است که بهتر است هر شخصی در کمد خود داشته باشد، اما ست شدن آن با لباس های مختلف می تواند شما را کمی دچار مشکل کند. اما اصلا نگران نباشید زیرا ست کردن این کفش ها بسیار راحت می باشد. شما می توانید یک جفت بوت مچی را با شلوار جین ست کنید تا به راحتی استایلی کلاسیک و جذاب ایجاد کنید. برای خلق کردن استایلی بدون نقص، حتما نوعی مناسب از شلوار جین و بوت مچی را انتخاب کنید. برای آشنایی با ست کردن بوت مچی با شلوار جین با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

اهمیت مچ شلوار

قسمت مچ شلوار جین خود را دو بار به سمت بالا تا بزنید.برای دقیق شدن مچ شلوار جین، لبه ی مچ شلوار را یک بار تا بزنید و سپس دور دوم را آغاز کنید. تا زدگی لبه پایین شلوار جین باید بسیار یک اندازه، ظریف و در قسمت بالایی مچ پای شما قرار بگیرد و یک نواری نازک از پوست بدن شما از بین بوت بوت مچی و شلوار جین  بیرون باشد. سعی کنید شلوار جین خود را جوری تا بزنید که نوار قابل رویت پوست بدن حدود 2.5 سانتی متر باشد. بیرون بودن پوست بدن درآن قسمت می تواند به افزایش طول پا کمک کند، اما اگر بیشتر از مقدار گفته شده از پوست بدن بیرون باشد می تواند اثر عکس داشته و شما را کوتاه تر نشان دهد. این نکته بسیار در ست کردن بوت مچی با شلوار جین اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن جین بوت کات

ست کردن بوت مچی با شلوار جین تنگ

گاهی اوقات شما می توانید برای ست کردن بوت مچی با شلوار جین،  اگر شلوار تنگ و نازک بود لبه ی آن را یک بار تا بزنید. در این روش پوست کم تری بیرون قرار می گیرد و فاصله بوت مچی با شلوار جین کم می شود. استفده از پابند برای افرادی که پاهایی بلند دارند بسیار مناسب است. اگر پاهای کوتاهی دارید، سعی کنید شلوار خود را دو بار تا زده و از پا بند های ظریف استفاده کنید.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

استفاده از بند و کش

شما می توانید از کش یا بند برای تا زدن شلوار جین خود استفاده کنید. کش یا بند را در قسمت زیرین شلوار قرار دهید و آن را مخفی کنید. در صورت نیاز می توانید لبه ه تا خورده را برای بهتر ماندن بدوزید. در این روش تا خوردگی لبه ی شلوار دائمی می شود و امکان تغییر وجود ندارد.

فرو بردن لبه ی شلوار جین در بوت مچی

از فرو بردن لبه ی شلوار جین در بوت مچی خودداری کنید. اگرچه ممکن است فرو بردن شلوار جین در بوت مچی وسوسه انگیز به نظر برسد، اما انجام این کار باعث کوتاه تر نشان دادن پاها می شود. وقتی شلوار جین شما داخل بوت مچی فرو می رود، مچ پا پهن و شلوار نامرتب به نظر می رسد. این نکته در مورد شلوارهای جین اسکینی و تنگ نیز صدق می کند. پس به طور کلی سعی کنید شلوار جین خود را به داخل بوت مچی فرو نبرید.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

مزایای شلوار جین تنگ

اگر می خواهید از بند یا کش برای تا زدن و نگه داری مچ شلوار استفاده کنید، از شلوار های تنگ و ظریف استفاده کنید. شلوار جین های اسکینی و تنگ بهترین مدل برای ست شدن با بوت های مچی می باشند. شلوار جین تنگ و کشی هنگام تا خوردن انعطاف دارند و انتخاب بهتری می باشند. با این حال ، شلوار جین راسته نیز برای بعضی از استایل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتربخوانید: راهنمای خرید شلوار جین

ست کردن بوت مچی با شلوار جین راسته یا بوت کات

شما می توانید از شلوار جین بوت کات برای ست کردن استایل خود استفاده کنید. شلوار جین راسته یا بوت کات معمولا در قسمت باسن فرمی جذب دارند اما از قسمت زانو فرمی آزاد پیدا می کنند و باعث می شود استایل خوبی برای پوشیدن با بوت مچی پا ایجاد شود. این شلوار ها نیازی به تا زدن ندارند. اجازه دهید شلوار جین راسته یا بوت کات شما مستقیما روی قسمت بالای بوت مچی قرار گیرد. سعی کنید از شلوار هایی که قد کوتاهی دارند دوری کنید. شلوار های گشاد و کوتاه قد شما را کوتاه نشان می دهند.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

شلوار جین کوتاه و ست کردن با بوت مچی

شما می توانید از شلوار جین هایی که قد کوتاهی دارند و تا بالای مچ هستند استفاده کنید. سعی کنید از شلوار جین اسکینی و تنگی که تقریبا 2.5 سانتی مترفضا در پایین شلوار جین و بالای بوت مچ پا باقی می گذارد برای این استایل استفاده کنید. این مدل شلوار های کوتاه بدون هیچ زحمت و تا زدن با بوت مچی شما ترکیبی زیبا ایجاد می کند. اگر یک شلوار جین اسکینی و تنگ قدیمی دارید، می توانید مچ شلوار جین مورد نظر را کوتاه کنید و ترکیبی برای بالای مچ پا درست کنید. شما می توانید از متر برای اندازه گیری یا از مداد برای مشخص کردن بخشی که می خواهید حذف کنید استفاده کنید. در ابتدا شلوار جین خود را بدون چکمه مچی امتحان کنید. در حالتی ایده آل، لبه پایینی شلوار باید تقریباً در اواسط مچ پا قرار گیرد. اگر مچ شلوار جین شما بلند تر از اندازه گفته شده باشد باید کوتاه تر شود. اگر شلوار جین شما خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد می تواند قد شما را کوتاه تر نشان دهد پس سعی کنید تعادل را در قد شلوار خود حفظ کنید.

بیشتربخوانید: ست کردن شلوار جین با کتانی

بوت مچی پاشنه بلند

برای کشیده تر شدن و بلند دیده شدن می توانید از بوت پاشنه بلند استفاده کنید. سعی کنید بوت مچی با پاشنه ای انتخاب کنید که حداقل 5 سانتی متر باشد. برای کشیده نشان دادن پاها و بلند نشان دادن قد، می توانید از بوت های پاشنه بلند استفاده کنید. سعی کنید از بوت های پاشنه بلندی استفاده کنید که بتوانید با آنها راحت راه بروید. اگر اولین بار است که از چکمه های پاشنه بلند استفاده می کنید، می توانید پاشنه های چوبی با قد تقریباً 5 سانتی متر را به لسیت خود اضافه کنید. این چکمه ها راحت تر می باشند و شما می توانید به راحتی با آن ها راه بروید.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

اندازه بوت مچی

برای ست کردن بوت چکمه ای با شلوار جین به دنبال چکمه ای باشید که دقیقا تا مچ پا باشد. برخی از بوت های مچی، درست زیر استخوان مچ پا قرار می گیرند و می توانند با لباس معمولی و دامن پوشیده شوند. چکمه های بلندتری که دقیقا به استخوان مچ پا برخورد می کنند، بهترین ترکیب برای استایل با شلوار جین می باشند. اگر بوت های چکمه ای کوتاه تر از حالت استاندارد باشند و قسمت بیشتری از پوست بدن را به نمایش بگذارند، می توانند پاهای شما را کوتاه تر نشان دهند.

چگونه با آرایش جوانتر به نظر برسیم؟

ست کردن بوت مچی با شلوار جین و ترکیب رنگ

سعی کنید بوت مچی که به رنگ قهوه ای است را با شلوار جینی با رنگ روشن ست کنید. شما به طور کلی می توانید هر رنگ شلوار جینی را با بوت مچی خود ست کنید اما بوت قهوه ای که با جین رنگ روشن ست شده است، سبکی کلاسیک و راحت را برای شما خلق می کند. شما می توانید از بوت های مچی با جنس های مختلف مانند جیر، چرم طبیعی، چرم مصنوعی و … استفاده کنید. به طور کلی اگر نمی خواهید از جنس هایی مانند چرم یا جیر انتخاب کنید، بسیاری از جنس های دیگر با کیفیت بالا در بازار وجود دارند که می توانند به شما در انتخاب بوت مچی مورد نظر کمک کنند.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

اهمیت رنگ

سعی کنید در انتخاب رنگ بوت مچی و شلوار جین خود دقت کنید تا پاهای شما بلندتر دیده شوند. اگر می خواهید پاهایتان بلندتر به نظر برسند، رنگ بوت مچی را با شلوارجین خود تطبیق دهید تا ظاهری جذاب خلق شود. به طور کلی ساده ترین راه برای بلند تر دیده شدن، استفاده از یک جفت بوت مچی با شلوار جین تنگ و جذب است. بهتر است بوت مچی و شلوار در یک طیف رنگی باشند تا به بلند تر شدن قد کمک کنند. با توجه به این نکات می توانید ست کردن بوت مچی با شلوار جین را برای خود آسان کنید.

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا