حتما بخوانیدراهنمای خریدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

راهنمای انتخاب مانتو برای خانم های تپل و قدکوتاه

انتخاب مانتو برای خانم ها تپل و قد کوتاه همیشه یک دغدغه ی بزرگ بوده است. در این مطلب این مشکل را حل خواهیم کرد

انتخاب مانتو برای خانم های تپل و قدکوتاه کمی سخت است. همانطور که می دانید عوامل مهمی همچون بلندی، اندازه، رنگ، طرح و… تاثیر بسزایی در استایل افراد دارد. در این مطلب قصد داریم با ارائه نکاتی کلیدی در رابطه با انتخاب مانتو برای خانم های تپل و قدکوتاه، چالش هایی این خانم ها رو برطرف کنیم. با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه باشید.

انتخاب مانتو برای خانم های تپل

اندازه مانتو مناسب خانم های قدکوتاه

مانتوی گشاد را از سبد خریدتان حذف کنید. این نکته را جدی بگیرید و حتما لباس هایی بپوشید که کاملا اندازه هستند. اندازه یکی از مهم ترین فاکتور های انتخاب مانتو برای خانم های قدکوتاه محسوب می شود. پس از پوشیدن مانتوهای تنگ و چسبان هم دوری کنید.

بیشتر بخوانید: روش های بستن گوشواره های سنگین

رنگ مناسب انتخاب کنید

رنگ مانتوی مناسب برای خانم های تپل و قد کوتاه رنگ تیره است. استایل مونوکروم مناسب خانم هایی با این اندام است. رنگ مانتوی انتخابی شما باید با رنگ شلوار و باقی لباس هایتان همرنگ باشد. رنگ های تیره معمولا اندام را باریک و کشیده تر نشان می دهند. پس هنگام انتخاب مانتو برای خانم های تپل و قد کوتاه سراغ رنگ هایی نظیر مشکی، سرمه ای، سبز یشمی، آبی نفتی و دیگر رنگ های تیره بروید.

انتخاب مانتو برای خانم های تپل

بلندی مانتو به چه اندازه باشد؟

بهتر است مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید. این مانتوها پاهای شما را پهن و چاق تر نشان می دهند. پس بهتر است سراغ مانتوهای بلندتر بروید تا اندامتان کشیده تر و باریک تر به نظر برسد.

انتخاب مانتو برای خانم های تپل

انتخاب مانتو برای خانم های تپل و قدکوتاه: یقه و طرح و جنس

یقه مانتو یکی از قسمت های مهمی است که تاثیر زیادی در استایل شما خواهد داشت. مانتوهای یقه هفت بهترین انتخاب هستند. اینگونه یقه ها تاثیر مانتو بلند را در اندامتان بیشتر نشان می دهند. یقه های مربع شکل توصیه نمی شوند.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن یقه اسکی

اما در مورد طرح مانتو باید بگوییم که توصیه اکید ما بر انتخاب مانتویی ساده و بدون طرح است. اما در صورتی که از پوشیدن مانتوهای خیلی ساده خسته می شوید، می توانید سراغ مانتوهای راه راه عمودی بروید. این طرح مانتو بر خلاف مانتوهایی که راه راه افقی دارند، اندامتان را کشیده تر نشان خواهند داد.

در انتخاب مانتو برای خانم های قدکوتاه به جنس مانتو هم توجه زیادی کنید. انتخاب مانتوهایی که از میزان پارچه زیادی در دوخت آنها استفاده شده است و مانتوهای پف دار ممنوع! این نوع مانتوها بر حجم بدن اضافه  می کنند. به جای آنها می توانید از مانتوهایی با پارچه نازک و لطیف استفاده کنید.

ذوالفقار شوقی

متولد 1371 و مترجم، گرافیست و طراح وبسایت هستم و در حال حاضر مدیر اجرایی آژانس تولید محتوای پیکاک... امیدوارم بتونیم با مطالب خوب در خدمت همه ی اقشار جامعه باشیم و اطلاعات شما رو در زمینه های مختلف بالا ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا