تناسب اندامحتما بخوانیدنکته های زندگی
موضوعات داغ

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی

بزرگ کردن سینه به صورت طبیعی دارای نکاتی مهم است که بهتر است خانم ها با آن ها آشنا شوند

جراحی سینه گزینه ای محبوب برای افزایش سایز سینه های شما است، اما بسیاری زنان این گزینه را دوست نداشته و دنبال راه های جایگزین هستند. اگرچه ممکن است تغییر سایز سینه ی شما به طور کلی امکان پذیر نباشد، اما روش های طبیعی بسیاری برای افزایش سایز سینه و بزرگتر نشان دادن آن وجود دارد. رژیم غذایی و ورزش های مختلف ممکن است به تغییر اندازه سینه شما کمک کند. لباس هایی که انتخاب می کنید نیز به چگونگی دیده شدن سینه های شما مرتبط است. برای آشنایی با روش های افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

اطلاعات درباره فرم سینه

ابتدا در مورد سینه های خود اطلاعاتی کامل کسب کنید. به طور کلی سينه ها ازغده های توليد شير و همچنين بافت چربي تشكيل شده اند. عروق خونی موجود در سینه های گردش خون در سینه ها را تأمین می کنند. کلاژن، به بالا نگه داشتن آنها کمک می کند.

رژیم عذایی مناسب

رژیم غذایی با مواد مغذی و مناسب بخورید. ممکن است رژیم عذایی مناسب منجر به تغییری چشمگیر شود، زیرا ویتامین ها با سلامت کلی سینه و رشد آن مرتبط هستند. مصرف ویتامین های مناسب ممکن است به حفظ سلامتی و افزایش سایز سینه های شما کمک کند. ویتامین C به کلاژن سازی کمک می کند.  کلاژن کمک می کند تا سینه های شما بالا بماند و باعث فرم مناسب سینه می شود ، بنابراین مصرف یتامین C باعث لیفت سینه های شما می شود. ویتامین B6 به بدن شما کمک می کند تا گلوبول های قرمز بیشتری در بدن تولید شود. افزایش تعداد گلبول های قرمز باعث بهبود گردش خون در کل بدن، از جمله سینه ها می شود. ویتامین E بخش مهمی در کنترل کلسترول در بدن دارد و می تواند به تنظیم رسوبات چربی در همه جای بدن از جمله سینه ها کمک کند.

بیشتر بخوانید: چگونه زیبایی طبیعی داشته باشیم

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با فیتواستروژن

سعی کنید غذاهایی که حاوی فیتواستروژن هستند را مصرف کنید. مطالعات نشان می دهد زنانی که دارای مقادیر کمی استروژن (هورمون زنانه) و مقادیر زیادی تستوسترون (هورمون مردانه) در بدن خود هستند سینه های کوچکتری دارند. به طور کلی دانشمندان در مورد اینکه غذاهای حاوی فیتواستروژن یا استروژن ها زیادی دارند دارای اختلاف نظرند اما بسیاری از خانم ها ادعا می کنند که با تغییر رژیم غذایی خود و توجه به استروژن رشد سینه را تجربه کرده اند. برخی از غذاهای حاوی فیتواستروژن عبارتند از: آجیل و دانه های دارای روغن مفید مانند رازیانه، گردو، بادام هندی و دانه کنجد، محصولات سویا مانند توفو، شیر سویا و آجیل سویا، غلات کامل مانند برنج قهوه ای، کینوا، جو دوسر و جو، حبوبات، سبزیجات خاص مانند چغندر، هویج و خیار، میوه هایی مانند آلو، تمشک، سیب و انار، برخی از نوشیدنی ها مانند قهوه، شراب قرمز یا سفید، چای سیاه و سبز که این مواد غذایی بسیار برای بدن مفید می باشند.

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی

تغییر وزن

مراقب وزن خود باشید. چاق و لاغر شدن مکرر، بسته به نوع بدن شما می تواند تفاوت زیادی در فرم سینه های ایجاد کند. افزایش وزن باعث می شود بدن شما چربی بیشتری در سینه ها ذخیره کند، در حالی که کاهش وزن ممکن است باعث کاهش سایز کمرو دیگر اندام های شما شده و به همین دلیل سینه های شما بزرگتر به نظر می رسند. به طور کلی افزایش وزن با خوردن بیشتر می تواند به افزایش اندازه سینه ها کمک کند. با این حال، توجه داشته باشید که اگر اضافه وزن پیدا کنید، همه ی اندام های شما دچار تغییر سایز می شوند. از دست دادن وزن به احتمال زیاد سینه های شما را کوچکتر می کند، اما کمر باریک تر باعث برجسته شدن سینه ها و بزرگتر نشان دادن آنها می شود.

انتخاب مایو و لباس شنا بر اساس فرم بدن

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با تمرینات ورزشی

برای تقویت عضلات قفسه سینه تمریناتی انجام دهید. از آنجایی که عضلات سینه ی شما مستقیماً زیر بافت چربی سینه قرار دارد، هرگونه افزایش سایز در عضلات باعث بزرگی سینه ها می شود. هفته ای سه بار در خانه با انجام تمرینات ساده سایز سینه های خود را افزایش دهید. روی شکم دراز بکشید، سپس خود را روی بازوها قرار دهید. تا جایی که می توانید در این حرکت باقی بمانید و سعی کنید به مرور زمان زمان حرکت را بیشتر کنید. این ورزش در حالی که کل بدن را تقویت می کند عضلات سینه را نیز مورد هدف قرار می دهد.

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی

مربی خصوص

شما می توانید مربی خصوصی برای خود استخدام کنید. مربی خصوصی برنامه های اصولی و مورد نیاز افزایش سایز سینه به صورت طبیعی را به شما می دهد که در طی چند جلسه حرکاتی را یاد بگیرید و پس از گذشت مدتی آنها را به تنهایی ادامه دهید.

وضعیت ایستایی بدن

سعی کنید درست ایستادن را یاد بگیرید. هر چه وضعیت بدن شما بهتر بوده و درست ایستادن را یاد گرفته باشید، سینه های شما به سمت بالا و زیبا دیده می شود. سعی کنید برای تقویت عضلات کمر خود تلاش کنید و وقتی احساس کردید در حال بد قرار گرفته اید سریعا خود را اصلاح کنید.

بیشتر بخوانید: روش های حفظ زیبایی طبیعی مو

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با استفاده از سوتین های مناسب

سعی کنید از سوتین های مناسب استفاده کنید. استفاده از سوتین های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باعث می شوند که سینه های شما زشت و کوچک به نظر برسند. سعی کنید هنگام خرید لباس زیر به سایز آن ها دقت بسیاری کرده و با توجه به فرم و سایز خود سوتین مورد نظر را انتخاب کنید. سعی کنید سوتین هایی با کیفیت خوب و بالا تهیه کنید. این سوتین ها نه تنها طول عمر بیشتری دارند، بلکه سینه های شما را خوش فرم و زیبا نگه می دارند.

سوتین های پوش آپ دار

سعی کنید برای بزرگ تر نشان دادن سینه های خود، سوتین های پوش آپ دار بپوشید. این سوتین ها سینه های شما را به سمت بالا و بیرون هل داده و باعث بزرگتر دیده شدن می شوند. سوتین های پوش آپ دار انواع مختلفی دارند. شما می توانید آن ها را امتحان کنید تا سوتین مورد نظر خود را انتخای کنید.

بیشتر بخوانید: غذاهای طبیعی که شما را چاق نمی کنند

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با لباس مناسب

سعی کنید لباس مناسب بپوشید. لباس های تنگ باعث بزرگ دیده شدن سینه های شما می شوند، در حالی که تاپ یا لباس های گشاد یا باعث می شوند که سینه شما کوچک به نظر برسند. سعی کنید از پوشیدن لباس های بیش از حد تنگ یا بیش از حد گشاد خودداری کنید.

کاپ های متحرک

شما می توانید از کاپ های متحرک درون سوتین خود استفاده کنید. به طور کلی کاپ های سیلیکونی و غیر سیلیکونی وجود دارند و شما با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

افزایش سایز سینه به صورت طبیعی با کانتورینگ سینه

اگر سوتین و لباس شما به اندازه کافی سینه های شما را بزرگ نمی کنند، از برنزر و روش کانتورینگ سینه استفاده کنید. با استفاده از یک برس بزرگ، برنزر را به لبه های داخلی سینه خود مالیده و با استفاده از کانتورینگ سایه روشن ایجاد کنید. سعی کنید کانتور خود را کاملا فید و محو کنید تا طبیعی به نظر برسد. سعی کنید کاملا کانتورینگ انجام شده را در آینه بررسی کنید و از طبیعی بودن آن مطمئن شوید. برای کمک به طبیعی دیده شدن و کاهش درخشش از پودر نیمه شفاف بر روی کانتورینگ خود بزنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا