حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

آموزش ست کردن پیراهن مخمل

نکات و ترفندهایی برای ست کردن پیراهن مخمل که بهتر است خانوم ها بدانند

اگر یک یا دو پیراهن مخمل جمع شده در کمد خود پیدا کردید، قطعاً تنها نیستید. مخمل آنقدر نرم و مجلل احساس می شود که گنجاندن آن در لباسهای عادی شما ممکن است کمی عجیب به نطر برسد. بسته به آنچه در کمد شما وجود دارد، استایل های جالب بسیاری وجود دارد که می توانید برای موارد مختلف ایجاد کنید. برای آشنایی با نکات و روش های ست کردن پیراهن مخمل با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید. همچنین می توانید روش های ست کردن لگ مخمل را هم در این لینک مطالعه نمایید.

ست کردن پیراهن مخمل

ست کردن پیراهن مخمل با ژاکت

یک لباس مخمل بلند را روی یک ژاکت به صورت لایه لایه بپوشید تا ظاهری اسپرت و راحت داشته باشد. ژاکت یا سویشرت مورد علاقه خود را از کمد لباستان انتخاب کنید، در این صورت می توانید استایلی گرم و نرم و راحت برای لباس خود داشته باشید. یک لباس مخمل بلند بپوشید که به استایل شما حال و هوای راحت و روزانه بدهد. به عنوان مثال، می توانید یک لباس مخمل آبی روشن را روی یک سویشرت گرافیکی پوشیده، سپس استایل را با یک جفت کفش ورزشی یا کفش تنیس تکمیل کنید.به یاد داشته باشید که یک لباس آستین دار برای این کار بهتر است.

ست کردن پیراهن مخمل با شلوار جین

یک لباس مخملی مایل به زرد را با یک شلوار جین بپوشید. یافتن زمان و مکان مناسب برای برخی از لباس های مخمل شما بسیار مشکل است، به خصوص اگر دارای تزئینات باشد. خوشبختانه، آسان است که لباس خود را به عنوان یک تاپ شیک دو برابر کنید! یک جین آبی فیت را زیر لباس مخمل خود بپوشید. همیشه می توانید با پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند لباس را کمی آراسته کنید. اگر تمایل به انجام کاری خاص داشته، یا تمایل به استایل راحت و اسپرت دارید به جای آن از کفش های کتانی یا کفش تنیس استفاده کنید. بسیاری از لباس های مخمل پ می توانند غیررسمی به نظر برسند. همه چیز به نحوه انتخاب لباس بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: روش های ست کردن تونیک

استایل با پیراهن مخمل بند نازک

لباس مخمل بند نازک را روی یک تیشرت بپوشید. تی شرت مورد علاقه خود را از کمد لباس خود انتخاب کنید، سپس آن را بپوشید. لباس مخمل خود را به صورت لایه لایه روی تیشرت به تن کنید، به طوری که به نظر می رسد یک اورال شیک پوشیده اید. برای داشتن ظاهری تک رنگ تر، می توانید یک تی شرت سفید و یک لباس مخملی مشکی بر تن کنید. همچنین می توانید لباس مخمل خود را با ژاکت جین و چوکر ست کنید.

ست کردن پیراهن مخمل

استایل با پیراهن مخمل و کت چرم

یک لباس مخمل کوتاه را با یک ژاکت چرمی به صورت لایه لایه بپوشید. کمد لباس خود را مرور کرده و یک پلیور یا بلوز یقه اسکی را انتخاب کنید که با لباس شما مطابقت داشته باشد. لباس مخمل را روی پلیور خود پوشیده و سپس استایل را با پوشیدن کت چرمی تکمیل کنید. جوراب های بلند با این نوع لباس ها کاملاً جسورانه به نظر می رسند. سعی کنید یک ژاکت، پلیور، و لباس هایی را انتخاب کنید که هماهنگی را به خوبی در کنار هم داشته باشید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک ژاکت مشکی تیره همراه با یک لباس سیاه و ژاکت انتخاب کنید. اگر هوا برای یک ژاکت بیش از حد گرم است، سعی کنید یک لباس مخمل کوتاه را با یک یقه اسکی ست کنید که به تعادل دامن کوتاهتر کمک می کند.

بیشتر بخوانید: روش های بالابردن اعتماد به نفس

ست کردن پیراهن مخمل با چکمه

لباس مخمل خود را با چکمه ست کنید تا شیک اما غیررسمی به نظر برسد. چکمه ها واقعاً همه کاره هستند و اگر می خواهید بیرون بروید گزینه بسیار خوبی است. شما می توانید چکمه هایی با پاشنه پهن انتخاب کنید به عنوان مثال، یک جفت چکمه سیاه به احتمال زیاد با لباس های زیادی همراه خواهد بود. همچنین می توانید برای استایل رسمی تر چکمه های ظریف تری را انتخاب کنید.

ست کردن پیراهن مخمل با کفش تخت و کتانی

کفش کتانی، صرف نظر از نوع لباسی که می پوشید، با هر لباس مجلسی بسیار عالی است. در صورت تمایل می توانید به جوراب و دمپایی نیز به عنوان یک استایل جدید نگاه کنید. به عنوان مثال، می توانید لباس مخمل را روی یک ژاکت به صورت لایه لایه پوشیده و سپس کفش کتانی به پا کنید. برای اینکه استایلتان تابستانی به نظر برسد لباس مخمل خود را با یک جفت صندل لژدار نیز می توانید ست کنید.

ست کردن پیراهن مخمل

ست کردن پیراهن مخمل با کت برای استایل رسمی

یک لباس مخمل بپوشید، که پایه اصلی لباس شما خواهد بود.کتی را انتخاب کنید که با لباس شما مطابقت داشته باشد تا ظاهری کاملا منسجم و آماده برای کار ایجاد کند.  وقتی صحبت از کت می شود، تناژ های خنثی همیشه یک اصل مطمئن هستند. به عنوان مثال، شما می توانید یک لباس مخمل یاسی پاستلی را با یک کت سرمه ای مطابقت دهید. اکسسوری ساده اما ظریف، مانند کیف های دستی، با این نوع لباس ها عالی هستند.

استایل با پیراهن مخمل و بارانی

یک بارانی روی لباس مخمل خود بپوشید که کانون توجه استایل شما باشد. اگر قصد دارید در هوای بد و مه آلود به بیرون بروید، پوشیدن بارانی یک روش عالی و شیک برای خشک ماندن است. تضاد لباس شما با کت می تواند جالب باشد. به عنوان مثال، شما می توانید یک لباس مخمل رنگ روشن را با بارانی سیاه ست کنید. این استایل را می توانید با یک عینک آفتابی، فوق العاده شیک کنید.

بیشتر بخوانید: مراقبت از پوست در چهل سالگی

ست کردن پیراهن مخمل با کفش مخمل

یک پیراهن مخمل و کفش های مخمل را برای یک استایل شیک انتخاب کنید. نیازی به محدود کردن مخمل فقط به لباس شما نیست. کمد خود را نگاه کنید و ببینید اکسسوری دیگری مانند یک کفش مخمل درکمد شما قرار دارد یا خیر. اگر کفش ها متناسب با لباس شماست، آنها را با هم بپوشید تا ظاهری کاملا لوکس داشته باشید. به عنوان مثال می توانید یک لباس مخمل یکدست به همراه یک جفت کفش مخمل پاشنه بلند مشکی بپوشید. همچنین می توانید با سایر انواع لباس مخمل مانند کت مخمل انواع استایل را خلق کنید.

ست کردن پیراهن مخمل

استایل با پیراهن مخمل کوتاه

یک لباس مخمل کوتاه بپوشید تا مانند استایل شیک فرش قرمز به نظر برسید. لباس کوتاه مخمل می توانند بسیار زیبا و فانتزی به نظر برسند، حتی اگر تا مچ پا پایین نرود. در کمد خود به دنبال لباسی بگردید که به راحتی برای شما متناسب باشد، و بسیاری از ویژگی های شما را به نمایش گذارد. به عنوان مثال ، شما می توانید یک لباس مخمل با رنگ یکدست با یک جفت کفش تخت راحت یا پاشنه بلند ست کنید. اگر می خواهید به مهمانی بروید یا فقط در کنار بعضی از دوستان خود از ساعتی خوش لذت می برید، این نوع لباس یک گزینه عالی است.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید چوکر مناسب و جذاب

استایل با پیراهن مخمل و ژاکت ظریف

یک کت ظریف را با لباس مورد علاقه خود ست کنید. لباس های مخمل در انواع مختلف آب و هوا بسیار خوب به نظر می رسند، اما اگر در هوای خنک بیرون بروید ممکن است کمی سرد باشد. نترسید  لباس های مخمل با کت بسیار زیبا به نظر می رسند، که می تواند شما را کمی گرم نگه دارد و در عین حال کمی لایه به لباس شما اضافه کند به عنوان مثال، شما می توانید یک لباس مخمل بلند با رنگ یکدست و یک کت مشکی دکمه دار بپوشید. در صورت تمایل، همیشه می توانید استایل خود را با کت بلند یا کوتاه ست کنید.

ست کردن پیراهن مخمل با کفش پاشنه بلند

هیچ چیزی کاملاً مانند کفش پاشنه بلند لباس شما را با کلاس نمی کند بسته به آب و هوا، ممکن است کفش های پا باز را ترجیح دهید، یا ترجیح دهید که سبک کفش کلاسیک تری بپوشید. به عنوان مثال، می توانید روی یک جفت کفش پاشنه بلند با رنگ خنثی تمرکز کرده و یک لباس رنگارنگتر بپوشید. می توانید روی یک جفت صندل پاشنه بلند مانور دهید تا لباس بلند و مخمل شما را جبران کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا