حتما بخوانیدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

آموزش ست کردن لگ مخمل

نکات و روش هایی برای ست کردن لگ مخمل که بهتر است خانوم ها بدانند

مخمل یک پارچه باشکوه و لوکس است که پوشیدن آن احساس بسیار خوبی به هر کسی می دهد. پوشیدن شلوار چسبان مخملی راهی عالی برای وارد کردن برخی احساسات به زندگی روزمره شماست. چه بخواهید آنها را به طور عادی با یک استایل روزانه، قرار کاری یا میهمانی بپوشید. امروزه لگ مخمل کاربردهای بسیار زیادی دارد که می توان آن را متناسب با هر استایلی ست کرد. برای آشنایی با روش ها و ترفندهای ست کردن لگ مخمل با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن لگ مخمل

ست کردن لگ مخمل طرحدار یا گلدوزی شده

لگ مخمل طرح دار یا گلدوزی شده را امتحان کنید. اگر لگ مخمل خود را برای یک استایل راحتی و روزانه می پوشید رنگ های تند و طرح های چاپی را امتحان کنید. رنگ های نئونی یا قرمز، آبی و بنفش کلاسیک را امتحان کنید. از بین طرح ها، طرح گلها، پوست حیوانات، بته جقه ای یا راه راه انتخاب کنید. اگر جسارت آن را دارید دارید، یک تاپ طرح دار برای استایلی خوش رنگ انتخاب کنید. انتخاب یک الگوی پررنگ که در تضاد با الگوی کمرنگ تر است استایل جالبی را فراهم می کند.

ست کردن لگ مخمل با تیشرت بلند یا تونیک

تیشرت بلند یا تونیک را با لگ مخمل خود بپوشید. لگ مخمل با تیشرت بلند عالی به نظر می رسد برای داشتن استایلی راحتی و روزانه می توانید تیشرت های اور سایز را با لگ مخمل ست کنید. یا آن را با یک تونیک که دارای کمربند امپراتوری و کمر کلوش است بپوشید. برای ایجاد استایل بوهمین، کلاه نمدی را در نظر بگیرید. از تاپ های طرح دار غافل نشوید. یک تاپ با طرح گلدار یا طرح برجسته می تواند تضاد بصری ایجاد کند. برای یک استایل جالب پاییزی، یک تونیک بافتنی یقه گشاد را با لگ مخمل خود ست کنید و این استایل را با چکمه های تا زانو تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش استایل بستن با شلوار تنگ

استایل با تاپ بافت دار و لگ مخمل

لگ مخمل خود را با پارچه هایی از جنس چرم، توری، فلانل، خز مصنوعی یا ابریشم برای جلوه بیشتر ست کنید. چرم به لطافت زنانه بودن مخمل اضافه می کند. فلانل و خز مصنوعی می توانند احساس لوکس و گرم و نرم بودن مخمل را برجسته کنند. پارچه توری و حریر در عین تکرار احساس راحتی مخمل، تضادی در بافت ایجاد می کنند. پارچه ابریشمی و پنبه ای سبک که کمی شفاف است تضاد رضایت بخشی با لگ مخمل شما ایجاد می کند. با انتخاب یک رنگ پاستلی ملایم مانند هلویی برای قسمت بالایی خود، و یک سبز زیتون غنی برای لگ مخمل این کنتراست را تقویت کنید.

ست کردن لگ مخمل

استایل با لگ مخمل و ژاکت

لگ مخمل را با یک ژاکت یا پلیور ست کنید. لگ مخمل خود را با یک تاپ ضخیم متعادل کنید. اگر ژاکت یا پلیور شما، کوتاه و پفی است، یک لایه لباس بلندتر مانند یک پیراهن به آن اضافه کنید. برای استایلی زمستانی دلپذیر، پشم، فلانل یا کشمیر را انتخاب کنید. این استایل را با چکمه های تا مچ پا یا چکمه های تا زانو به تکمیل کنید.

ست کردن لگ مخمل با اکسسوری

لگ مخمل خود را با ست کردن آن با انواع اکسسوری برجسته کنید. می توانید آن را با انواع کلاه نمدی، عینک آفتابی یا چکمه های مدل سربازی ست کنید. انواع گردنبند بلند و روسری هایی با طراحی های جالب نیز با لگ مخمل استایل جالبی می سازند.

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل خرید و انتخاب کیف دستی

ست کردن لگ مخمل با انواع کفش

کفش های خود را با استایل خود مطابقت دهید. لگ مخمل با اکثر انواع کفش ها بسیار زیبا به نظر می رسد: بوت تا مچ پا، نیم بوت یا تمام بوت، کفش تخت، کفش کتانی ساده یا کفش پاشنه دار همگی با آن استایلی زیبا می سازند. اطمینان حاصل کنید که کفشی که انتخاب می کنید استایل شما را متعادل می کند. اگر یک تاپ ضخیم را انتخاب کردید، با آن چکمه را در نظر بگیرید. اگر استایل شما ساده تر است ، ممکن است یک کفش کتانی یا کفش ورزشی بهتر با آن ست شود.

ست کردن لگ مخمل

استایل با لگ مخمل تیره و خنثی

لگ مخمل تیره و خنثی را برای کار انتخاب کنید. لگ مخمل سیاه، خاکستری ذغالی، سرمه ای و قهوه ای می تواند انتخاب خوبی باشد. به میزان چسبان بودن لگ مخمل خود فکر کنید همانطور که به هر شلوار دیگری برای رفتن به سرکار فکر می کنید. با کمرنگ نگه داشتن بقیه جزییات استایل خود، اجازه دهید که بافت منحصر به فرد لگ مخمل شما برجسته باشد.

اجتناب از پوشیدن لگ مخمل خیلی تنگ

از پوشیدن لگ مخمل خیلی تنگ خودداری کنید. مطمئن شوید که لگ شما به اندازه کافی محکم است، بدون اینکه آنقدر تنگ باشد که همه اعضای بدن شما را برجسته کند. از لگ چسبان بیش از حد گشاد نیز خودداری کنید. مطمئن شوید که لگ شما در ناحیه مچ پا کاملا فیت باشد، مخصوصاً اگر قصد دارید با آن کفش تخت یا پاشنه دار بپوشید. به خصوص در محل کار احساس راحتی و اعتماد به نفس در لباس مهم است. اگر به طور مداوم شلوار خود را بالا می کشید، این نشانه آن است که تناسب مناسبی ندارد.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن شلوار جین بوت کات

ست کردن شلوار مخمل با بلوز یا تونیک

یک تونیک یا بلوز برای لگ مخمل خود انتخاب کنید. تاپ بلندتر شما را کشیده تر کرده و باعث ایجاد پوشیدگی بیشتر می شوند. با انتخاب مواد جامد، رنگهای تیره یا الگوهای ظریف، این استایل را حرفه ای نگه دارید. پارچه های سبک و نرم را برای ایجاد تعادل انتخاب کنید. یک تاپ با خط کمر نامتقارن می تواند سرزنده و جالب باشد بدون اینکه استایل حرفه ای شما را به خطر بیندازد.

ست کردن لگ مخمل

استایل با لگ مخمل و کت

لگ مخمل خود را با کت ست کنید. برای ظاهری زیبا، کتی را انتخاب کنید که باسن شما را بپوشاند و یقه آن به خوبی روی گردن قرار بگیرد. برای ظاهری کمی راحت تر، یک کت کوتاه تر انتخاب کنید و زیر آن بلوز دکمه دار گشاد بپوشید و آن را باز بگذارید. برای ظاهری رسمی تر، رنگ کت را با رنگ لگ خود مطابقت دهید. از تطبیق کت مخمل با لگ مخمل خودداری کنید. در عوض، کتی را انتخاب کنید که دارای بافت نرم باشد.

اجتناب از پوشیدن کفش های دارای تزیینات و جواهرات با لگ مخمل

از پوشیدن کفش های دارای تزئینات یا جواهرات همراه با لگ مخمل خودداری کنید. کفش هایی را انتخاب کنید که دارای رنگ خنثی و از نظر طراحی ساده باشند. از جواهراتی استفاده کنید که ظریف و دارای ابعاد کوچکتر باشد. بگذارید مخمل لباس شما به اندازه کافی چشمگیر باشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید لگ ورزشی

ست کردن لگ مخمل با کت چرمی

لگ مخمل خود را با کت چرمی ست کنید. یک کت چرم با رنگ نود را روی یک تیشرت سفید و نرم همراه با لگ مخمل مشکی و چکمه های تا مچ پا با رنگ نود بپوشید. یا لگ مخمل قرمز خود را با یک کت چرم مشکی و چکمه های مدل سربازی ست کنید.

ست کردن لگ مخمل

استایل با لگ مخمل و تاپ براق

یک تاپ براق و بدن نما بپوشید. اگر راحت هستید، یک تاپ فیت و متناسب با لگ مخمل خود ست کنید و آن را با بوت تا زانو یا کفش پاشنه بلند ست کنید. یک تاپ تیره را برای داشتن استایلی بهتر انتخاب کنید. برای این استایل، لگی را انتخاب کنید که دارای کمر پهن باشند. اگر شلوار استرچ شما کمر الاستیک داشته باشد ، خط بالای آن منقطع می شود. برای داشتن استایلی بهتر و زیباتر ، یک لگ فاق بلند را امتحان کنید.

بیشتربخوانید: راهنمای استایل با یقه اسکی مردانه

ست کردن لگ مخمل با تیشرت گره دار

برای استایلی باشکوه، یک تیشرت اورسایز گره دار را با لگ مخمل تنگ و رنگ روشن بپوشید. در این صورت استایلی جسورانه و برجسته خواهید داشت. استایل را با اکسسوری بلند و آرایش به پایان برسانید. استفاده از ژل بیشتر از حد معمول در موهای خود را نیز در نظر بگیرید.

ست کردن لگ مخمل با رنگ های متالیک

با انتخاب یک تاپ متالیک، جلوه و جلای لگ مخمل را برجسته کنید. یک تونیک نقره ای درخشان با بگ مخملی چسبان به رنگ آبی سلطنتی را امتحان کنید یا یک ژاکت طلایی را با لگ مخمل چسبان سیاه امتحان کنید به دنبال لگ مخمل مشکی با نخ نقره ای یا طلایی باشید.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا