حتما بخوانیدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

آموزش ست کردن شلوار جین با کتانی

روش ها و نکات ساده برای ست کردن شلوار جین با کتانی که بهتر است همه بدانند

کفش کتانی و شلوار جین از موارد بسیار رایج و متنوع کمد لباس هستند، اما ست کردن آنها با یکدیگر کمی گیج کننده است. یک شلوار جین تنگ می تواند با کفش کتانی مدل آل استار بسیار جذاب به نظر برسد، اما پوشیدن آن با کفش پاشنه دار کمی ناجور است. هنگامی که می خواهید نحوه ست کردن شلوار جین با کتانی را بفهمید، باید چند فاکتور مانند طول و سبک شلوار جین، ارتفاع کفش، رنگ و طرح و سطح رسمی بودن را در نظر داشته باشید. اگرچه با کمی برنامه ریزی، شما می توانید لباس هایی فوق العاده شیک را از این لوازم اصلی کمد لباس با یکدیگر ست کنید. برای آشنایی با این نکات و ترفندها برای ست کردن شلوار جین با کتانی با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.ست کردن شلوار جین با کتانی

ست کردن شلوار جین تنگ یا راسته با کفش ورزشی

شلوار جین تنگ و راسته را با کفش ورزشی برای یک استایل روزمره ست کنید. این ترکیبی است که هرگز بد به نظر نمیرسد. بهترین قسمت این است که می توانید آن را تقریباً در هر جایی بپوشید مانند: ملاقات با دوستان، رفتن به کنسرت، معاشرت در پارک یا تقریباً هر چیز دیگری که فکرش را بکنید.

ست کردن شلوار جین تکرنگ با کفش کتانی

با انتخاب شلوار جین تک رنگ و کتانی کفش ورزشی به دنبال ظاهری کلاسیک باشید. بهترین نکته در مورد ظاهر یک یا دو رنگ این است که هرگز از مد نمی افتد. شلوار جین مشکی را با کفش کتانی مشکی، یا شلوار جین سفید را با کفش کتانی سفید ست کنید. آن را با رنگ متضاد نیز می توانید ست کنید و شلوار جین مشکی را با کفش کتانی سفید، یا شلوار جین سفید را با کفش های مشکی بپوشید. سعی کنید با سایه ها مانند خاکستری های تیره و روشن و رنگ برنز بازی کنید تا جلوه ای کلاسیک مدرن داشته باشد. به عنوان مثال، شما می توانید شلوار جین خاکستری تیره را با کفش کتانی مشکی یا شلوار جین خاکستری روشن را با کفش های سفید بپوشید. اگر می خواهید جسورانه تر از لباس کلاسیک استفاده کنید، سعی کنید شلوار جین رنگی را با کفش کتانی به همان رنگ یا رنگ مشابه تطبیق دهید

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوار جین

ست کردن شلوار جین واید

برای داشتن ظاهری بوهیمین استایل از شلوار جین واید با کفش کتانی تخت استفاده کنید اگر می خواهید به یک فضای خنک بروید، این یکی از ساده ترین راه ها برای انجام آن است! شلوار جین را انتخاب کنید که در قسمت کمر و ران فیت باشد، سپس در قسمت ران گشاد شده و یک جفت کفش ورزشی کلاسیک نیز با آن ست کنید. برای تکمیل این ظاهر، یک تیشرت یا تاپ با طرح گرافیکی سه بعدی بزرگ به آن اضافه کنید و آن را داخل شلوار جین بگذارید، یا یک تاپ ساده و گشاد با آن بپوشید.

ست کردن شلوار جین با کتانی

ست کردن کفش کتانی با رنگ تند

از کفش کتانی برای افزودن رنگی تند و تیز به استایل خود استفاده کنید. برای شلوار جین، یک رنگ ثابت مانند آبی روشن یا آبی تیره، سفید یا مشکی داشته باشید. سپس آنها را با یک جفت کفش کتانی با رنگ پررنگ ست کنید.

ست کردن شلوار جین راسته با کتانی لژدار

فضای آزاد این شلوار جین کمی در اطراف پا کمی بیشتر است و آنقدر ضخیم نیست، به این معنی که با قسمت بالای کفش کتانی برخورد نمی کند. می توانید شلوار را طوری بپوشید که قسمت بالای کفش را بپوشاند یا برای نشان دادن آن قسمت، آن را دکمه دار کنید. در هر صورت، عالی به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش ورزشی

تا زدن شلوار جین

شلوار جین خود را تا بزنید تا کفش کتانی خود را به نمایش بگذارید و ظاهری مدرن ایجاد کنید. تا زدن شلوار جین به ایجاد یک استایل مدرن کمک می کند و می تواند باعث جلب توجه به یک جفت کفش کتانی شود. فراتر از این، اگر به شلوار جین کوتاه تری نیاز دارید اما وقت ندارید به خیاطی بروید، تا زدن نیز به شما کمک می کند. اولین تا زدن را جوری بزنید که طول آن تقریباً 1 اینچ (2.5 سانتی متر) باشد و سپس این را برای دومین بار تکرار کنید. هنگام تا زدن باید هدف خود را رسیدن شلوار جین خود به بالای استخوان مچ پا بگیرید. شلوار خود را بیش از دو بار تا نزنید، در غیر این صورت پایین شلوار جین شما بزرگ به نظر می رسد. اگر شلوار هنوز با دو باز تا زدن شلوار خیلی بلند است، باید آن را به یک خیاط ببرید.

ست کردن شلوار جین با کتانی

ست کردن شلوار جین با کتانی و جوراب کوتاه

برای داشتن ظاهری مرتب جورابهای کوتاه یا کالج بپوشید. اگرچه پوشیدن کفش با جوراب های در معرض دید کاملاً مناسب است، اما بسیاری از مردم ترجیح می دهند جوراب آن ها بیرون کتانی دیده نشود. اگر می خواهید جوراب را پنهان نگه دارید، یک جفت جوراب کوتاه را امتحان کنید که می توانید در مکان های فروش کفش تهیه کنید. جوراب های جوراب کوتاه معمولاً در اندازه های کمتری عرضه می شوند (غالباً کوچک، متوسط یا بزرگ) ، بنابراین باید چند جفت را امتحان کنید تا بدانید که چه چیزی برای شما و کفش های شما مناسب است. اگر می خواهید جوراب هایی داشته باشید که از مچ پا عبور می کند تا از ایجاد تاول جلوگیری کند، بنابراین از پوشیدن جوراب های کوتاه با این نوع کفش های ورزشی خودداری کنید.

ست کردن شلوار جین با کتانی و جوراب رنگی

یک جفت جوراب بامزه و رنگی بپوشید تا کمی رنگ به استایل خود اضافه شود. اگر مجبورید جوراب بپوشید، جوراب های بلند را با رنگ روشن در نظر بگیرید. از فضای قابل مشاهده بین کفش های کتانی و شلوار جین خود به عنوان فرصتی برای به نمایش گذاشتن شخصیت خود و منحصر به فرد بودن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن شلوار کوتاه 1

ست کردن شلوار جین تیره با کتانی رنگ خنثی

برای رویدادهای خاص، مانند دفتر کار یا رستوران های مجلل، باید شلوار جین و کفش ورزشی را به صورت رسمی ست کنید. به طور کلی، با افزایش رسمیت، شلوار جین باید تیره شود. و با شلوار جین تیره، باید کفش کتانی به رنگ های خنثی (سفید، سیاه، خاکستری و برنز) بپوشید. برای اینکه کفش کتانی متناسب با کار شما باشد، از طراحی های چشمگیر باید به دور بوده و به الگوهای تکرنگ یا دو رنگ پایبند باشد. برای شلوار جین ، از هرگونه سبک خاص مانند زاپدار یا پارگی خودداری کنید.

ست کردن شلوار جین با کتانی

ست کردن شلوار جین با انواع بلوز

با افزودن یک پیراهن چین دار یا یک بلیزر منحصر به فرد، استایل شلوار جین و کفش های ورزشی را زیباتر کنید. یکی از راه های رسمی تر کردن شلوار جین و کفش کتانی اضافه کردن عناصر رسمی تر به قسمت بالای لباس برای تعادل در قسمت پایین لباس است. این نگاه هوشمند فوق العاده همه کاره است. می توان آن را در موقعیت ها، فصول، رنگ ها و سبک های مختلف پوشید. حتماً آن را به عنوان یک مورد اصلی در کمد لباس خود قرار دهید.

ست کردن شلوار جین اسلیم فیت با کفش کتانی تخت

این استایل معمولا همیشه شیک خواهد بود و می توان آن را تقریباً در هر موقعیتی پوشید. داشتن یک یا دو جفت از این نوع شلوارهای جین در کمد خود، آماده شدن را بسیار آسان می کند، به خصوص اگر یک کفش مناسب برای آن داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن شلوار کوتاه 2

ست کردن شلوار جین با کفش کتانی جیر یا چرم

به سراغ یک جفت کفش کتانی بروید که با پارچه های سطح بالا مانند چرم یا جیر ساخته شده است. بیشتر کفش های کتانی معمولی از پارچه هایی مانند پنبه یا پلی استر یا از مواد مصنوعی ساخته شده اند. با این وجود کفش های مناسب کت و شلوار مجلسی از کیفیت و مواد گران تری ساخته شده اند که علاوه بر این، باعث دوام بیشتر کفش های کتانی می شوند. از آنجا که قیمت این کفش ها به طور معمول بیشتر است، رنگ و سبکی را انتخاب کنید که با هر شلواری مناسب باشد. سیاه و سایر رنگهای خنثی تیره معمولاً بیشتر مورد استفاده هستند، اما سفید و برنز روشن نیز می توانند به همین ترتیب مناسب باشند. لازم نیست برای یک جفت کفش کتانی مناسب (یا شلوار جین)، پول زیادی صرف کنید. سعی کنید به فروشگاه های دارای تخفیف بروید یا به خریدآنلاین بپردازید، قطعا قادر خواهید بود موردی را پیدا کنید که مفید باشد.

ست کردن شلوار جین با کتانی

تمیز نگه داشتن کفش کتانی

کفش کتانی را تمیز نگه دارید تا در صورت نیاز ظاهر خوبی داشته باشند. در حالی که کفش کتانی که در حین ورزش می پوشید ممکن است کثیف شوند، شما نباید بگذارید کف کفش هایی که می پوشید لکه دار باشد. اگر اتفاقی افتاد، کفش ها را با آب شستشو داده و به آرامی با برس یا پارچه مالش دهید. بگذارید کفش ها قبل از پوشیدن دوباره کاملا خشک شوند.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب کفش مناسب

ست کردن کفش کتانی لژدار

از پوشیدن کفش کتانی لژدار هنگام استایلی رسمی و زیبا خودداری کنید. کفش کتانی لژدار معمولاً دارای سبک ورزشی است و به احتمال زیاد در یک فضای رسمی خوب عمل نخواهد کرد. بهتر است آنها را برای ورزش استفاده کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا