حتما بخوانیدست کردن لباس
موضوعات داغ

آموزش بستن استایل با شلوار تنگ

استایل با شلوار تنگ می تواند برای شما بسیار جذاب و متنوع باشد

شلوارهای تنگ یک گزینه فوق العاده و همه کاره است که می توانید در کمد لباس خود داشته باشید. شلوار جین تنگ و اسکینی، لگ، شلوار یوگا یا شلوار های تنگ دیگری که در بازار موجود هستند می توانند همیشه در کمد شما وجود داشته باشند و استایل های مختلف و شیک را برای شما به وجود بیاورند. شما می توانید شلوار های تنگ را با چند عدد تاپ، مانتو و کفش های مختلف، ست کنید و استایل های متفاوتی را با این دسته از شلوار ها داشته باشید. استایل با شلوار تنگ یکی از مدل های جذاب برای ست کردن لباس است و می توان استایل های بسیار زیادی با این شلوار ها ایجاد کرد. برای آشنایی با نکاتی برای استایل با شلوار تنگ با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

استایل با شلوار تنگ

انتخاب شلوار بدون مشکل

هنگامی که می خواهید شلوار تنگ یپوشید آن را به کمک پل های کمربند به سمت بالا بکشید و اگر لازم بود چند بار بالا پایین بپرید تا شلوار مورد نظر راحت تر به سمت بالا هدایت شود. اگر پوشیدن و بستن دکمه یا زیپ شلوار تنگ شما بیش از چند دقیقه طول بکشد، احتمالاً شلوار شما بیش از حد تنگ و یا حتی کوچک است. اگرچه وقت گذاشتن برای پوشیدن شلوار تنگ، کار بزرگ و عجیبی به نظر نمی رسد، اما اگر مجبور باشید هر روز شلوار های بسیار تنگ را با زور و تلاش بپوشید احتمالاً برایتان آزار دهنده می شود.

استایل با شلوار تنگ

استایل با شلوار تنگ و نشستن و برخاستن

شلوار تنگ خود را بپوشید، زیپ و دکمه ی آن را ببندید. روی صندلی بنشینید و پاها را با زاویه 90 درجه بالا ببرید. اگر نشستن و برخاستن برایتان بسیار سخت است یا احساس می کنید هر لحظه امکان دارد شلوارتان پاره شود، احتمالا  شلوار جین شما بیش از اندازه تنگ و یا کوچک است و گزینه ی مناسبی برای استایل با شلوار تنگ نمی باشد.

اهمیت قد شلوار

شلوارهای خیلی کوتاه می توانند پاهایتان را کوتاه تر از آنچه که هستند نشان دهند. پس بهتر است قد شلوار شما تا مچ پایتان باشد تا کشیده و بلند تر دیده شوید. اگر شلوار مورد نظر شما خیلی بلند است، میتوانید پایین شلوار را تا مچ پا تا بزنید. قد شلوار می تواند در استایل با شلوار تنگ تاثیر بسیاری بگذارد.

بیشتر بخوانید: آموزش ست کردن شلوار کوتاه

استایل با شلوار تنگ و شلوارهای کوچک

شلوارهای تنگ گاهی اوقات می توانند بیش از اندازه جذب باشند تا حدی که قسمت هایی از بدن شما را که نمی خواهید نشان داده شوند را کاملا ترسیم کنند. برای جلوگیری از این اتفاق، شلوار مورد نظر را پوشیده و جلوی آینه ای قدی بروید و به شلوار خود نگاه کنید. اگر شلوار شما بیش از حد تنگ باشد و شکم و قسمت های حساس به وضوح بیرون زده باشند بهتر است شلوار دیگری را برای خودتان انتخاب کنید و از پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ و کوچک اجتناب کنید. این شلوارهای بسیار تنگ، نه تنها بدن شما را زشت نشان می دهند، بلکه به دلیل وارد کردن فشار به شکم و… باعث آزار و اذیت شما شده و گاهی غیر قابل تحمل می شوند.

استایل با شلوار تنگ

رابطه تاپ گشاد و شلوار تنگ

تمامی شلوارهای تنگ، در صورت ست شدن با تاپ هایی که از قسمت سینه فرمی آزاد دارند، عالی به نظر می رسند. آزاد بودن تاپ و تنگ بودن شلوار تضاد زیبایی ایجاد کرده و استایل با شلوار تنگ را به بهترین شکل معنا می کند. به طور مثال ست کردن تاپ سفیدی که فرم آن آزاد و گشاد است با شلوار جینی تنگ و اسکینی، استایلی کلاسیک و زیبایی را برای شما خلق می کند. شما می توانید این تاپ ها را با شلوار های تنگ مختلفی مانند لگ ها و … نیز امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست کردن تونیک

استایل با شلوار تنگ و تاپ جذب

شلوارهای تنگ وقتی با تاپ یا بلوز تنگ ست شوند عالی به نظر می رسند و می توانند استایلی برای میهمانی فراهم کنند. شما می توانید تاپی مجلسی همراه با تور یا نگین را با شلواری تنگ ست کنید و استایلی مجلسی و زیبایی داشته باشید. اگر ساعات زیادی در مجلس یا میهمانی حضور دارید می توانید از لگ های جذب به جای شلوار جین تنگ استفاده کنید زیرا لگ های جذب اصولا راحت تر از شلوار جین تنگ هستند.

استایل با شلوار تنگ

استایل اسپرت

شما می توانید با ژاکت، هودی یا سوییشرت های اسپرتی که تا بالای باسن هستند استایلی زیبا خلق کنید و این لباس ها را با شلوار یوگا ولگ های اسپرت در سالن های ورزشی و باشگاه ها بپوشید. همچنین می توانید این بلوز ها را با شلوار جین تنگ ست کرده و استایلی اسپرت و زیبا را برای استفاده روزمره خلق کنید. این نکات نیز به زیبا تر شدن استایل با شلوار تنگ کمک می کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب کفش مناسب

استایل با شلوار تنگ و پیراهن بلند

استفاده از پیراهن بلند همراه با شلوار تنگ میتواند استایلی متفاوت و جذاب را برای ما به وجود آورد. ترکیب تاپ های کوتاه و شلوار های تنگ، استایل های معمولی و رایج تری را ایجاد می کنند اما ترکیب پیراهن بلند و شلوار تنگ استایلی متفاوت و خاص را برای ما خلق می کند و شما می توانید با توجه به سلیقه ی شخصی خود برای ست کردن و استایل با شلوار تنگ تصمیم گیری کنید.

استایل با شلوار تنگ

استایل های تابستانی

برای استایل های تابستانی با شلوار تنگ می توانید از بلوز هایی با فرم آزاد با قدی متوسط ومدلی که پایین سرشانه قرار می گیرند با رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. برای زیبا تر شدن استایل خود نیز می توانید از کمربند های بزرگ برای شلوار تنگ خود استفاده کنید.

استایل با شلوار تنگ و  کت بلیزر

کت های بلیزر و شلوار های تنگ می توانند استایل شما را بسیار زیبا کنند. در فصول سرد و خنک می توانید روی تاپ خود از بلیزر ها همراه با شلوار تنگ استفاده کنید و استایلی زیبا را خلق کنید. شما میتوانید با ست کردن بلوز، شلوارتنگ و بلیزر مشکی، یک استایل کاملا مشکی و یکدست ایجاد کنید. این ترکیب را می توانید با کفش پاشنه بلند نیز همراه کنید و استایلی کاملا رسمی داشته باشید. همچنین می توانید این استایل را با توجه به سلیقه ی خود با رنگ های روشن و رنگ های متضاد ترکیب کنید و لذت ببرید.

بیشتر بخوانید» نحوه صحیح خشک کردن ژاکت و پلوور

استایل برای فصول سرد

اگر در فصول سرد هستید استفاده از پالتو، همراه با شلوار تنگ را فراموش نکنید. شما می توانید از پالتو های شتری یا صورتی رنگ همراه با شلوار جین تنگ آبی، استایل زیبایی را خلق کنید. شلوار جین تنگ آبی، بلوز سفید، کفش پاشنه بلند برنز یا کرم قهوه ای و کت شتری رنگ را ترکیب کنید و استایلی جذاب داشته باشید. همچنین  برای اسپرت شدن استایل خود می توانید از لگ جذب مشکی، چکمه ی بدون پاشنه ی تا زانو، تاپ مشکی و کت یا پالتوی صورتی کمرنگ استفاده کنید تا ترکیبی زیبا و جذابی داشته باشید.

استایل با شلوار تنگ و راحت بودن

لگ های اسپرت مانند شلوار یوگا و… را می توانید برای تایم های استراحت یا ورزش کردن استفاده کنید. این شلوار ها بسیار راحت هستند برای همین هنگام استراحت، ورزش، خرید، مسافرت و …می توانند انتخاب مناسبی می باشند. شما می توانید این شلوار ها را با کتونی، تاپ و تی شرت های اسپرت یا ورزشی ترکیب کرده و استایلی زیبا، ساده و در عین حال راحت خلق کنید.

استایل با شلوار تنگ

استایل برای فصل بهار

شلوار یا لگ های تنگ در فصول گرم و معتدل مانند فصل بهار اگر با صندل های ظریف و بند دار تابستانی ترکیب شوند بسیار زیبا و جذاب خواهند شد. استفاده از تی شرت یا تاپ های ساده همراه با صندل های بند دار برای پیاده روی در پارک، ملاقات با دوستان یا برای قرار ناهار بسیار استایل مناسبی می باشند. شما می توانید درفصل بهار یک ژاکت همراه خود داشته باشید که اگر هوا خنک، یا سردتان شد از آن استفاده کنید.

استایل با شلوار تنگ و کفش های پاشنه بلند و باریک

شلوارهای تنگ از آنجا که کاملا جذب بدن هستند با پاشنه های باریک و بلند بسیار زیبا به نظر می رسند. ترکیب شلوار تنگ مشکی، تاپ مشکی یا در صورت سرد بودن بافتنی، کفش پاشنه بلند و باریک به همراه گردنبند بزرگ می توانند برای یک دورهمی دوستانه بسیار زیبا به نظر برسند.

بیشتر بخوانید: چطور پولدارتر به نظر برسیم!

کفش های پاشنه بلند و ضخیم

چکمه یا کفش هایی با پاشنه های بلند و ضخیم می توانند ظاهری جذاب به استایل شما هدیه کنند. برای ایجاد تضاد با تنگی شلوارتان، پوشیدن این کفش ها می تواند به شما کمک کند. کفش پاشنه بلند و ضخیم قهوه ای، شلوار جین تنگ مشکی، بلوز راه راه و یک ژاکت کش باف پشمی برای صرف صبحانه با دوستان خود استایلی بی نظیر می باشد. این ترکیب به استایل با شلوار تنگ جلوه بسیاری می دهد.

استایل با شلوار تنگ

استایل با شلوار تنگ و چکمه های بلند

با استفاده از چکمه های بلند تا زانو و داخل کردن شلوار در آن می توانید قدی کشیده تر و اندامی باریک تر داشته باشید. در این استایل سعی کتید شلوار خود را کاملا در چکمه قرار دهید تا اصلا چین و چروک ایجاد نشود. می توانید چکمه های تا زانو و پاشنه بلند را براس استایل های رسمی و چکمه های تا زانو و بدون پاشنه را برای استایل های اسپرت و روزمره استفاده کنید.

کفش ها و کتانی های بزرگ

شلوارهای تنگ به دلیل جذب بودنشان کل پاهای شما را پوشش می دهند. کفش های کتانی بزرگ می توانند پاهای شما را بزرگتر از آنچه هستند نشان دهند و استایل شما را خراب کنند. هنگام پوشیدن شلوارهای تنگ از کفش های کتانی بزرگ دوری کنید و تا جای ممکن از کفش های ظریف مانند صندل، کتانی های ظریف، چکمه ها و ..استفاده کنید. استفاده از کفش های مناسب می تواند تاثیر به سزایی در استایل با شلوار تنگ بگذارد.

منبع
wikihow

ترانه جلیلی

ترانه جلیلی هستم؛ ۲۷ سالمه و رشته ی اصلیم گرافیک بوده و در واقع گرافیستم. اما در حال حاضر در مجله پیکاک مشغول به آماده کرن مقاله هایی در زمینه جذاب مد، پوشاک و زیبایی هستم و امیدوارم که از خوندن مقاله های من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا