حتما بخوانیدست کردن لباسلباس و پوشاک
موضوعات داغ

آمورش ست کردن شلوار کوتاه (بخش اول)

روش ها و نکات ساده برای ست کردن شلوار کوتاه که بهتر است همه بدانند

شلوار کوتاه یک انتخاب شلوار مد روز است که دارای یک برش است که در بالای مچ پا پایان می یابد. پوشیدن شلوار کوتاه می تواند یک استایل بسیار مناسب برای ست شدن با انواع لباس مد روز باشد، اما یافتن مواردی که به خوبی با آن هماهنگ شود گاهی دشوار است. سبک های مختلف شلوار کوتاه و کراپ برای موارد مختلف، انواع شرایط آب و هوایی و انواع مختلف فرم بدن موجود است. برای آشنایی با روش ها و متدهای ست کردن شلوار کوتاه با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.

ست کردن شلوار کوتاه

انتخاب شلوار کوتاه بین ماهیچه پا و مچ پا

شلوار کوتاهی بپوشید که بین ماهیچه ساق پا و مچ پا ختم می شود. بیشتر شلوارهای کوتاه به شلوار کراپ یا مچ پا معروف هستند. این شلوار به گونه ای طراحی شده است که در امتداد ماهیچه ساق پا، جایی که ساق پای شما شروع به باریک شدن می کند، پایان می یابد. این قسمت در واقع جذاب ترین قسمت پایین شما است و برای جلب توجه باید از این نوع شلوار کوتاه استفاده کنید. شلوارهای کوتاه نباید در قسمت میانی ماهیچه ساق پا، که ضخیم ترین قسمت از ساق پا است، خاتمه یابد.

ست کردن شلوار کوتاه در قسمت بالای مچ پا

شلوار کوتاه را که بالای مچ پا قرار دارد بپوشید. به عنوان یک قاعده کلی، بلندترین شلوار کوتاه نیز نباید کمتر از 2 انگشت بالای استخوان مچ پا قرار گیرند. این قاعده شلوار کوتاه را از شلوار معمولی متمایز می کند. برش کوتاه تر نه تنها به شما امکان می دهد مچ پا را به نمایش بگذارید، بلکه برای ست کردن بهتر با کفش نیز مناسب است.

قسمت دوم این مطلب را در این لینک بخوانید

ست کردن شلوار کوتاه اسلیم فیت برای پاهای کوتاه

اگر پاهای کوتاهی دارید، شلوار کوتاه تنگ و اسلیم فیت را انتخاب کنید. زنان ریزه اندام با پاهای کوتاه تر در مقایسه با زنان قد بلند در انتخاب شلوار کوتاه و کراپ مشکل بیشتری دارند. زیرا شلوار کراپ و کوتاه باعث می شود پاهای زنان ریزه اندام کوتاه تر به نظر برسد.  اگر قد کوتاهی دارید و می خواهید از این نوع شلوار بپوشید، سعی کنید این نوع شلوارها را با تاپ داخل شلوار گذاشته و کفش پاشنه دار ست کنید.

ست کردن شلوار کوتاه

انتخاب شلوار کوتاه فاق بلند

حتی برای خانم های قد بلند، بزرگترین عیب شلوار کوتاه، کوتاه نشن دادن پاهای آن ها است. انتخاب شلواری که فاق آن بلند بوده و بالای کمر محکم بایستد می تواند به این مشکل در طرف دیگر ساق پا مقابله کند. شلوارهای فاق بلند را با بلوز داخل شلوار گذاشته شده ست کنید تا پاهای شما را بلندتر نشان دهد. به تناسب شلوار فاق بلند دقت کنید. شما نباید هنگام نشستن یا ایستادن احساس ناراحتی کنید و یا وقتی دکمه های شلوار را می بندید نباید شما را فشار دهد. شاید لازم باشد. شلوار را به خیاط ببرید تا کاملاً مناسب دور کمر و ناحیه کشاله ران شما باشد.

ست کردن شلوار کوتاه برای افراد با بالا تنه کوتاه و پاهای بلند

اگر بالا تنه کوتاه دارید، شلوار کوتاه و کراپ را انتخاب کنید. اگر پاهایی بلند و نیم تنه کوتاه دارید، ممکن است نگران قسمت بالا تنه خود باشید. برای تعادل بخشیدن به نسبت پاها و تنه، شلوار کوتاه که درست در قسمت کمر شما قرار دارد انتخاب کنید. به این ترتیب مانع از این می شود که شلوار بالاتنه شما را کوچک و نامتناسب نشان دهد.

بیشتر بخوانید: چگونه قارچ ناخن را از بین ببریم

ست کردن شلوار کوتاه با کفش پاشنه بلند

برای جلب توجه به مچ پا از کفش پاشنه بلند با پنجه نوک تیز استفاده کنید. شلوارهای کوتاه به شما این امکان را می دهد کفش های خود را با مدل های بالای مچ پا به نمایش بگذارید. کفش پاشنه دار و پنجه نوک تیز از بهترین ست ها برای شلوار کوتاه و کراپ است. این کفش ها پاها را کشیده و در عین حال مچ پا را نیز برجسته می کنند. شما همچنین می توانید از ست کردن شلوار کوتاه با سایر کفش های منحصر به فرد لذت ببرید. اگر یک جفت کفش ورزشی زیبا دارید که می خواهید آن را به نمایش بگذارید و توجهات را به آن جلب کنید. پوشیدن شلوار کوتاه می تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد.

ست کردن شلوار کوتاه

ست کردن شلوار جین کوتاه

برای ظاهری اسپرت و روزانه از شلوار جین کوتاه استفاده کنید. شلوارهای برش خورده جین در انواع مختلف و برش های متنوع وجود دارد. در حالی که می توان این شلوارها را با یک پیراهن و جواهرات زیبا پوشید، اما به طور کلی ظاهری روزانه را برای استفاده کننده فراهم می کند. احساس راحتی و ظاهر آنها پایه و اساس مناسبی برای پوشیدن لباس های راحتی و روزانه در سطح شهر است.

انتخاب شلوار کوتاه رنگی

شلواری با رنگ روشن را برای یک تیپ جالب انتخاب کنید. شلوارهای کراپ تقریباً در هر رنگی که تصور کنید موجود است. افزودن یک رنگ تند به لباس شما یک روش عالی برای استایل روزانه است. اگرچه شلوارهای با رنگ روشن ممکن است برای قرار کاری و بیرون رفتن شبانه غیررسمی باشند، اما به اندازه کافی متنوع هستند که در بیشتر محیط های روزانه استفاده شوند. به عنوان مثال، شلوارهای کوتاه قرمز را با رنگ خاکی ست کنید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات رایج انتخاب مدل مو زنانه

ست کردن شلوار کوتاه با کفش تخت یا صندل

شلوار کوتاه با اکثر کفش ها خوب به نظر می رسد، به شرطی که بین برش شلوار و قسمت بالای کفش فاصله داشته باشد. به جای انتخاب پاشنه یا چکمه، از کفش های اسپرت یا راحتی استفاده کنید.کفش های تنیس گزینه ای راحت و زیبا برای پوشیدن کفش روزمره است. این کفش ها در رنگ های متنوعی قرار دارند، بنابراین می توانید با آنها انواع استایل های جالب را خلق کنید. کفش های تخت های باله کفش های بامزه و راحتی هستند که با شلوار کوتاه زیبا به نظر می رسند. اگر می خواهی استایل شما کمی متفاوت به نظر برسد می توانید یک اسنیکر لژدار نیز بپوشید.

ست کردن شلوار کوتاه

ست کردن شلوار کوتاه با تیشرت ساده

براس داشتن استایلی راحت می توانید تیشرت ساده را با شلوار کوتاه ست کنید. این در واقع یک استایل کلاسیک است و این مزیت را دارد که به اندازه کافی راحت است و می توانید تمام طول روز آن را بپوشید. یک تیشرت سفید همراه با شلوار کوتاه ظاهری ساده و راحت به شما می دهد. یک تیشرت با طرح گرافیکی را امتحان کنید که نام گروه یا محل تعطیلات مورد علاقه شما برای استایلی مد روز روی آن باشد. برای یک استایل نیمه رسمی می توانید یک تی شرت راه راه افقی سیاه و سفید یا آبی و سفید را با شلوار کوتاه ست کنید. این استایل در واقع یک مد کلاسیک فرانسوی است.

انتخاب اکسسوری ساده با شلوار کوتاه

از اکسسوری ساده استفاده کرده یا اصلا اکسسوری استفاده نکنید. از آنجا که هدف شما استایلی روزمره است، احتمالاً می توانید از جواهرات و سایر اکسسوریچشم پوشی کنید. اگر می خواهید چیزی به استایل شما کمی رنگ یا لعاب ببخشد، اکسسوری را کوچک و ساده نگه دارید. شما نمی خواهید اکسسوری شما با استایل کلی لباس شما مغایرت داشته باشد. به عنوان مثال، یک گردنبند و گوشواره میخی ساده بپوشید. از گوشواره های آویزان با نگین های بزرگ خودداری کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب لباس خانم های چهارشانه

ست کردن شلوار کوتاه با رنگ های تیره

رنگ های تیره را برای استایلی شبانه انتخاب کنید. برای لباسی که مناسب رویدادهای عصرانه است، با رنگ های مناسب نیمه شب همراه شوید. به رنگ های سیاه، خاکستری یا رنگ های تیره دیگر فکر کنید. شلوار کوتاه در این رنگ ها جلوه ای ظریف و ساده به شما می بخشد.

ست کردن شلوار کوتاه

انتخاب شلوار کوتاه متالیک

اگر شما به یک مهمانی یا یک رویداد پر زرق و برق می روید، ممکن است به دنبال یک شلوار کوتاه باشید که توجهات را به شما جلب کند. بسیاری از انواع شلوار کوتاه دارای سایه های متالیک و مواد براق هستند. این شلوارهای بی نظیر مطمئناً شما را از سایر جمعیت متمایز خواهد کرد. مطمئن باشید این شلوارها با دقت طراحی شده اند. به عنوان مثال، برخلاف شلوار مشکی، رنگ های متالیک جلوه ای لاغر ایجاد نمی کنند و همچنین ایرادات اندامی را به هیچ وجه نمیپوشانند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستبند و النگو

انتخاب شلوار کوتاه ساتن یا ابریشم

شلوارهای کوتاه ساتن یا ابریشم پوشیده تا با کلاس به نظر برسید. این مواد درجه یک به طور استایلی شیک و خانومانه به شما می بخشند. هر دو پارچه را می توان در تنوع رنگی پوشید. به خصوص ساتن ممکن است کمی درخشش بیشتر ایجاد کند. شلوار کوتاه ابریشم مشکی هم در محیط های کاری و هم لباس کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این شلوارهای کوتاه را می توان با انواع کفش ها و تاپ ها ست کرد. شلوار کوتاه ساتن را با رنگ های جالب مانند زمرد، یاقوت یا بنفش امتحان کنید. این موارد بیشتر برای یک جشن رسمی مانند عروسی یا مهمانی بسیار مناسب هستند.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

غزال درودیان

در وهله ی اول یک معمار اما در کنارش مترجم و کارشناس تولید محتوا هستم. در حال حاضر در مجله مد و زیبایی پیکاک و در زمینه مد، پوشاک و زیبایی براتون می نویسم. امیدوارم مطالب من براتون مفید واقع بشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا