اخبار سینما و تلویزیونمقالات سینما و تلویزیونمقالات کمیک
موضوعات داغ

قدرتمندترین دشمن اونجرز کیست؟

دیزنی بالاخره قدرتمندترین ویلن دنیای سینمایی مارول را معرفی کردبالاخره قدرتمندترین دشمن اونجرز (Avengers) کیست؟ افرادی که مثل من دنبال‌کنندۀ دنیای سینمایی مارول (MCU) بوده‌اند همیشه این سؤال را از خودشان پرسیده‌اند! تا امروز می‌توانستیم تانوس (Thanos) را به‌عنوان تنها کسی که به جواب این سؤال نزدیک بوده است معرفی کنیم؛ اما به گفتۀ دیزنی و به نقل از وب‌سایت دایرکت، کانگ فاتح (Kang the Conqueror) به‌راحتی تانوس را از دور رقابت خارج کرده است!

قدرتمندترین دشمن اونجرز

شاید جاناتان میجرز (Jonathan Majors) برای اولین‌بار در سریال لوکی به‌عنوان «کسی که باقی می‌ماند» معرفی شده باشد؛ اما او قرار است در اولین فیلم از فاز پنجم مارول یعنی مرد مورچه‌ای و وسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and The Wasp: Quantumania) حضور پررنگ‌تری را به‌عنوان دشمن مرد مورچه‌ای تجربه کند. فیلمی که به‌تازگی با یک تریلر میخکوب کننده طرف‌داران MCU را بی‌قرار انتشارش کرده است.

در این تریلر می‌توان بخشی از قدرت‌های کانگ فاتح را هم مشاهده کرد! قدرت‌هایی که به‌احتمال زیاد او را تبدیل به قدرتمندترین دشمن اونجرز خواهند کرد!

چه کسی قدرتمندترین دشمن اونجرز است؟

همان‌طور که گفتیم این عنوان بالاتر از تانوس به کانگ فاتح تعلق خواهد گرفت! این موضوع چقدر جدی است؟ آن‌قدر جدی که پیتون رید (Peyton Reed) کارگردان فیلم جدید مرد مورچه‌ای کانگ فاتح را این‌گونه معرفی کرده است: «او قدرتمندترین موجود مولتی‌ورس است!» او همچنین اذعان داشته است که کانگ یکی از بزرگ‌ترین آنتاگونیست‌های دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

قدرتمندترین دشمن اونجرز

اما منشأ این قدرت چیست؟ کاراکتر جنت ون داین (Janet Van Dyne) با بازی میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) در آخرین تریلری که از فیلم مرد مورچه‌ای 3 منتشر شده است می گوید: «اون می‌تونه موجودیت هستی رو از نو بنویسه و تایم‌لاین های زمانی را در هم بشکنه … نمیشه بهش اعتماد کرد!» کانگ فاتح با چنین قدرتی مسلما به‌راحتی تانوس را کنار خواهد زد و به قدرتمندترین دشمن انتقام‌جویان تبدیل خواهد شد.

قدرتمندترین دشمن اونجرز

سلطنت کانگ بر دنیای مارول

اینکه کانگ در فیلم جدید انت من تا چه اندازه پیش خواهد رفت ناشناخته است؛ اما به نظر می آید او برای دو فاز اجرایی بعدی مارول نیز به‌عنوان سرسخت ترین دشمن سوپرهیروهای دوست داشتنی مارول دردسر ایجاد کند. عنوان فیلم انتقام‌جویان بعدی مارول «سلسلۀ کانگ» است و همین مسئله می‌تواند گواهی بر این ادعا باشد. به‌علاوه خود جاناتان میجرز هم گفته است که کانگ قرار است تا چندین سال دشمن اصلی اونجرز باقی بماند.

او همچنین گفته است که کانگ و تانوس تفاوت‌های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. تانوس بعد از جمع‌آوری سنگ‌های قدرت با یک بشکن نیمی از حیات روی کرۀ زمین را از بین برد. پس اینکه دیزنی کانگ را قدرتمندترین دشمن اونجرز خطاب می‌کند  به این معناست او حاکمی بسیار بی‌رحم و شیطانی خواهد بود و قدرتمندترین قهرمانان دنیای مارول باید برای مقابله با چنین دشمنی هر چه در توان دارند رو کنند.

ذوالفقار شوقی

متولد 1371 و مترجم، گرافیست و طراح وبسایت هستم و در حال حاضر مدیر اجرایی آژانس تولید محتوای پیکاک... امیدوارم بتونیم با مطالب خوب در خدمت همه ی اقشار جامعه باشیم و اطلاعات شما رو در زمینه های مختلف بالا ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا