مقالات سینما و تلویزیونمقالات کمیک
موضوعات داغ

16 مورد از کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

لباس هایی که در واقعیت، فاصله زیادی با فیلم ها دارند.....

لباس های بازیگران در فیلم ها با دقت بسیار زیادی طراحی می شود. اما این لباس ها، به آن راحتی که فکرش را می کنید نیستند. این موضوع به خصوص در فیلم های ابرقهرمانی، بیشتر اهمیت دارد. تصور کنید که باید 10 ساعت در زیر نور آفتاب و با یک لباس 20 کیلوگرمی بازی کنید، بپرید، بدوید یا شلیک کنید. این شرایط برای بسیاری از بازیگران قابل تحمل نیست و بر روی نحوه بازی آنها در فیلم اثر خواهد گذاشت. در این زمان بدلکاران وارد میدان می شوند و با پوشیدن کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها ، نقش آنها را در شرایط غیرقابل تحمل بازی می کنند. در این مقاله در مورد 16 لباسی که از لحاظ طراحی، برای بازیگران ناخوشایند بودند با شما صحبت خواهیم کرد. برای اطلاع از سایر مقالات مربوط به سینما، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : تام هالند در لباس اسپایدرمن

تام هالند جدیدترین بازیگر نقش مرد عنکبوتی است. این نقش نقطه عطف زندگی حرفه ای او بود. تام در مصاحبه ای اعتراف کرد که واقعا پوشیدن لباس مربوط به این نقش سخت و طاقت فرسا بود. هالند به خاطر پوشیدن این لباس دچار مشکلاتی مثل از دست دادن آب بدن و مشکلات بینایی شد. به گفته تام، در زير لباسش بندهای زیادی وجود داشت و این موضوع باعث ناراحتي وی شده است. بزرگترین مشکل این لباس، عدم وجود دهان بود که امکان خوردن آب را برای تام غیر ممکن می کرد. طراحان لباس مجبور شدند یک لوله پلاستیکی را از طریق سوراخ چشم روی لباس به آن اضافه کنند تا آب مورد نیاز هالند را تامین کنند.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

پل بتانی

دومین مورد از کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها ، مربوط به پل بتانی و بازی وی در نقش ویژن است. پل، در گذشته در بسیاری از فیلم های اکشن بازی کرده است، اما در نقش ویژن در فیلم اونجرز : عصر اولتران، لباس وی بسیار خاص و البته زجرآور بود. پاول بتانی درباره این لباس می گوید كه به مدت چندین هفته، هر روز 10 ساعت با این لباس کار میکردم و بسیار سخت و طاقت فرسا بود. وی همچنین درباره نداشتن شنوایی در طی استفاده از لباس نیز بسیار احساس ناراحتی داشته است.

بیشتر بخوانید: سوتی های فیلم های ابرقهرمانی

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : رابرت داونی جونیور

حتما شخصیت تونی استارک یا مرد آهنین را می شناسید. رابرت داونی جونیور نقش های مختلف زیادی را بازی کرده است، اما بیشتر از همه برای مرد آهنی شناخته شده است. رابرت می گوید اگرچه من مبتلا به كلاستروفوبیا ( بیماری روانی که شخص از فضاهای بسته یا تنگ وحشت دارد )نیستم اما پوشیدن این لباس و تحمل آن پس از چند ساعت، واقعا حس بدی دارد.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

اسکارلت جوهانسون

چهارمین مورد از مشکلات کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها ، مربوط به اسکارلت جوهانسون و نقش بیوه سیاه است. این شخصیت از تیم انتقام جویان، طرفداران زیادی دارد. اسکارلت جوهانسون، بازیگر این نقش در مورد لباس این شخصیت می گوید که این لباس شاید شگفت انگیز و زیبا باشد اما بسیار گرم و بسیار تنگ بود. او به قدری ناراحت در این لباس معذب بود که دچار عرق شدید و خارش شده بود.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

مارگوت رابی در نقش هارلی کویین

مارگوت رابی در نقش هارلی کویین در فیلم جوخه انتحار، شاید بسیار جذاب به نظر می رسید، اما خود هارلی از لباس این نقش خوشش نمی آید. وی در این باره می گوید که این لباس بسیار تنگ بود علاوه بر اینکه قسمت های برهنه آن زیاد بود و من با آن موافق نبودم اما به خاطر این نقش، آنها را پوشیدم.

بیشتر بخوانید: سکانس های تغییر یافته از فیلم های معروف

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : چادویک بوزمن

مشکلات لباس های بازیگران ، در فیلم های ابرقهرمانی، از فیلم های معمولی دیگر بسیار بیشتر است. چادویک بوزمن، بازیگر نقش پلنگ سیاه در این باره می گوید که این لباس به خصوص برای روزهای گرم، واقعا غیرقابل تحمل بود و در آن احساس خفگی می کردم.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

رون پرلمن در نقش پسر جهنمی

ران پرلمن بازیگر نقش پسر جهنمی، به قدری از گریم و لباس این نقش خاطره بد دارد که می گوید به هیچ عنوان حاضر نیست که دیگر آن درد و رنج را تحمل کند. این لباس و گریم، به وسیله جیک گاربر طراحی شده بود که در نوع خود بسیار بی نظیر و منحصر به فرد بود.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : ربکا رومین

هشتمین مورد از مشکلات لباس های بازیگران ، مربوط به ربکا رومین در قسمت دوم از سری فیلم های مردان ایکس است. این بازیگر در این فیلم در نقش میستیک ظاهر شد. گریم مربوط به این نقش، یکی از خاص ترین گریم های تاریخ سینما است. با این حال، ربکا از آن احساس ناراحتی و خجالت می کرد. همین موضوع نیز باعث شد تا در فیلم های بعدی مردان ایکس، رومین دیگر حاضر به بازی در این نقش نشود و استودیو، جنیفر لارنس را جایگزین وی کرد.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : کری فیشر

اگر فیلم جنگ ستارگان: بازگشت جدای را دیده باشید، حتما پرنسس لیا را به یاد دارید. لباس دو تکه و برهنه این شخصیت، سالها مورد بحث بود. کری فیشر در این باره می گوید که من این لباس را دوست نداشتم و این انتخاب من نبود. علاوه بر برهنگی، این لباس آزادی عمل مرا در بازی نیز تحت تاثیر قرار میداد.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

جورج کلونی

دهمین مورد از مشکلات لباس های بازیگران ، مربوط به بتمن و رابین با بازی جورج کلونی است. منتقدان و گیشه فروش، هر دو بر این موضوع توافق دارند که بتمن نسخه جورج کلونی، چندان جالب نبود. خود کلونی در مورد لباس خود در این فیلم می گوید که این لباس یک فاجعه بود و طراحی آن ابدا چیزی نبود که دوست داشته باشم.

بیشتر بخوانید: این 11 انیمه را از دست ندهید

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

لباس های بازیگران : اسکار آیزاک

شاید ندانید که بازیگر نقش ان صباح النور در فیلم X-Men: Apocalypse ، اسکار آیزاک است. وی درباره لباس این شخصیت می گوید که این لباس بسیار سنگین بود. علاوه بر آن، نوع گریم و تزئینات مربوط به لباس، تجربه ای طاقت فرسا را به من داد. آیزاک می گوید که در این لباس به شدت نیاز به هوا و خنک شدن داشتم و در طول فیلم در یک چادر ویژه برای خنک شدن می رفتم.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : میشل فایفر

یکی از بدترین و تنگ ترین لباس های بازیگران ، مربوط به کت وومن در فیلم بازگشت بتمن است. فایفر در این فیلم با لباس براق چرم مشکی بازی می کرد. اگرچه این لباس زیبا به نظر می رسید اما فایفر تجربه بسیار ناخوشایندی را در این لباس داشت. او در این باره می گوید که این لباس به قدری تنگ بود که برای پوشیدن و درآوردن آن، خدمتکار داشتم. علاوه بر آن ماسک این لباس به شدت احساس خفگی به من میداد.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

لباس های بازیگران : مایکل چیکلیس

مرد سنگی ، معروف به چیز (Thing)، با بازی مایکل چیکلیس یکی از شخصیت های مارول در فیلم چهار شگفت انگیز بود. چیلیکس درباره لباس این شخصیت می گوید که این لباس بدترین تجربه او برای بازی در این فیلم بود با این حال به نظر من ارزشش را داشت.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

مالین اکرمان

لباس مالین اکرمان در فیلم Watchmen نیز یکی از بدترین لباس های بازیگران است. مالین می گوید که این لباس از جنس لاتکس بود و بوی بسیار بدی داشت. علاوه بر آن، حرکت در این لباس برایم بسیار سخت بود و زمانی که می خواستم دست و زانوی خود را خم کنم، احساس درد می کردم.

نقص های ظاهری سلبریتی ها که در نگاه اول قابل تشخیص نیستند!

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها : اَن هاتاوی

اَن هاتاوی در فیلم ” شوالیه تاریکی برمی خیزد ” نقش کت وومن را بازی کرد. اگرچه این لباس برای وی بسیار مناسب بود اما هاتاوی نیز مانند میشل فایفر، از این لباس متنفر بود. او می گوید برای پوشیدن این لباس، 10 ماه به باشگاه می رفتم و واقعا زجر آور بود.

کاستوم های غیر قابل تحمل ابرقهرمان ها

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس در 3 قسمت از سری فیلم های مردان ایکس، همان لباس و گریم عجیبی را که ربکا رومین برای بازی در نقش میستیک داشت را پوشید. این گریم یکی از برهنه ترین لباس های بازیگران در تاریخ سینما است. لارنس در این باره می گوید که رنگ های این گریم بر روی بدنم بخار می شد و نمی توانستم به خوبی نفس بکشم.

مطمئنا این لیست بی انتها است و گریم ها و لباس های زیادی از بازیگران سراسر جهان در لیست غیرقابل تحمل ترین لباس های بازیگران قرار می گیرد. در این مقاله با یکدیگر 16 مورد از این لباس ها را بررسی کردیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ چه لباس ها یا گریم های دیگری را می توانید در این لیست قرار دهید؟

امیر بهمن پور

امیر بهمن پور هستم، متولد 71، مترجم و تولید کننده محتوا هستم و در حال حاضر با مجله دانش و سرگرمی پیکاک همکاری میکنم. امیدوارم از مقالاتی که براتون میذارم، لذت ببرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا