مقالات سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

نقص های ظاهری سلبریتی ها که در نگاه اول قابل حدس زدن نیست!!

سلبریتی هایی که مثل همه ما کامل نیستند....

همه ما کم و بیش در مورد سلبریتی ها و عادات و زندگی روزمره آنها کنجکاو هستیم. مسائلی مانند  نقص های سلبریتی ها شاید از تمام مسائل مربوط به آنها، جذابیت بیشتری داشته باشد. چرا که اکثر ما سلبریتی ها را افراد بدون هیچ نقصی تصور می کنیم. در این مقاله در مورد 9 نقص ظاهری در سلبریتی ها که در نگاه اول قابل حدس زدن نیستند با شما صحبت خواهیم کرد. برای اطلاع از سایر مقالات سینما و تلویزیون، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.نقص های سلبریتی ها

نقص های سلبریتی ها : مگان فاکس

مگان فاکس یکی از زیباترین سلبریتی های هالیوود است. اما حتی او هم بی نقص نیست. مگان مبتلا به نوعی ناهنجاری مادرزادی به نام Brachydactyly است. این ناهنجاری در مگان باعث کوتاهتر شدن  انگشت شست و بزرگتر جلوه کردن ناخن او شده است. البته مگان، در این مورد زیاد نگران نیست و حتی در یک برنامه نیز در رابطه با آن صحبت کرد.

نقص های سلبریتی ها

الیزابت تیلور

یکی دیگر از کسانی که در لیست نقص های سلبریتی ها قرار دارد، الیزابت تیلور است. این بازیگر زیبا نیز مبتلا به نوعی جهش ژنتیکی است که باعث شده تا مژه های الیزابت در 2 ردیف رشد کنند. البته رنگ چشم های غیر معمول الیزابت نیز در زیبایی اون بی تاثیر نیست. زیبایی که کارگردان فیلم Lassie Come’s Home ، گمان میکرد ناشی از آرایش بیش از حد است.

نقص های سلبریتی ها

نقص های سلبریتی ها : آلن ریکمن

پروفسور اسنیپ دوست داشتنی را همگی به یاد داریم. این بازیگر یکی از به یاد ماندنی ترین صداها را در بین سلبریتی های هالیوودی داشت. صدای آلن ناشی از نوعی نقص مادرزادی در فک پایین بود که باعث ایجاد مشکلات گفتاری برای وی شد. البته نتیجه این نقص چندان بد نبود و باعث ایجاد یک شیوه صحبت کردن  منحصر به فرد در او شد.

نقص های سلبریتی ها

کیت بوسورث

یکی از زیباترین نقص های سلبریتی ها مربوط به کیت بوسورث است. چشمان کیت 2 رنگ متفاوت آبی و قهوه ای دارند. این اختلال، هتروکرومیا نامیده می شود. البته سلبریتی های دیگری مانند میلا کونیس و کریستوفر واکن نیز مبتلا به این اختلال ژنتیکی هستند.

موجودات ترسناکی که در استرالیا زندگی می کنند را می شناسید؟

نقص های سلبریتی ها

نقص های سلبریتی ها : ژان کلود ون دام

ژان کلود ون دام یا همان فرانکی، یکی از بازیگران و بدلکاران سرشناس هالیوودی است. اگر به پیشانی این بازیگر دقت کنید، یک رد ناشی از شکستگی را میبینید. این رد به خاطر ضربه بزرگی که در هنگام شنا در استخر به پیشانی وی وارد شده، ایجاد شده است.

نقص های سلبریتی ها

ونسا پارادی

شکاف دندان های ونسا پارادی یکی دیگر از نقص های سلبریتی ها است. دندانپزشکان زیادی به وی توصیه کردند که برای رفع این نقص مانند مدونا اقدام کند اما ونسا قبول نکرد و اتفاقا این نقص باعث جذابیت وی نیز شده است.

نقص های سلبریتی ها

نقص های سلبریتی ها : Seal

Seal خواننده ای است که در زمان کودکی، دچار بیماری لوپوس اریتماتوز شد. اگرچه سریعا درمان شد اما زخم های حاصل از بیماری، برای همیشه روی صورتش باقی ماند. با این حال، این نقص بر توانایی او در جذب کردن مدل های معروف تأثیرگذار نبود به طوری که Seal  قبلاً با  Tyra Banks  قرار می گذاشت و بعدا با هایدی کلوم ازدواج کرد.

نقص های سلبریتی ها

هالی بری

هالی بری صاحب یکی از نقص های سلبریتی ها است که بسیار رایج است. نقص در انگشتان پا. هالی در پای راست خود، شش انگشت دارد. این مسئله معمولاً در نوزادی توسط جراحی می شود، اما هالی هرگز عمل نکرد. این نقص اصلاً او را آزار نمی دهد و از پوشیدن کفش های جلو باز نیز لذت می برد. ناهنجاری های مختلف انگشتان پا کاملاً رایج است. به عنوان مثال، اشتون کوچر دارای دو انگشت پای تا حدی به هم چسبیده است.

سلبریتی هایی که زندگی ساده ای دارند

نقص های سلبریتی ها

متیو پری

اگر از طرفداران سریال Friends باشید، حتما متیو پری یا همان چندلر دوست داشتنی را می شناسید اما هرگز متوجه نشده اید که متیو پری، فاقد بند فوقانی انگشت وسط دست راست است. متیو این بند انگشت را در حادثه ای در زمان کودکی از دست داد. البته شخصیت چندلر نیز مانند خود متیو، در سریال Friends، به خاطر بی احتیاطی مونیکا قسمتی از انگشت کوچک پایش را از دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا