اخبار سینما و تلویزیونمقالات سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

نگاهی کوتاه به فیلم بتمن 2022

مورد انتظارترین فیلم دنیای DC در سال 2022

دنیای DC برای علاقمندان به شخصیت های ابرقهرمانی به عنوان یکی از متنوع ترین دنیاها شناخته می شود که شخصیت های مثبت و منفی زیادی در آن وجود دارد. یکی از پرطرفدارترین ابرقهرمانان DC، شخصیت بتمن است. این مرد خفاشی تاکنون الهام بخش فیلم ها، سریال ها و کمیک های بسیاری بوده و این بار قرعه بازی در  بتمن 2022 به نام رابرت پتینسون درآمده و باید دید که تا چه اندازه این بتمن جدید مورد استقبال طرفداران قرار می گیرد. در این مقاله سعی داریم تا نگاهی کوتاه به اثر مورد انتظار مت ریوز خواهیم انداخت. شما می توانید برای اطلاع از سایر مقالات حوزه سینما، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.

بتمن 2022

درباره کارگردان

شاید به یاد ماندنی ترین سری از فیلم های بتمن، سه گانه نولان باشد و هنوز نیز اکثر طرفداران، بتمن کریستین بل را به عنوان ماندگارترین بتمن در نظر می گیرند. بعد از این سه گانه، علیرغم تصور مردم، بتمن نسخه بن افلک نیز بسیار خوب عمل کرد. اگر چه هنر کارگردانی زک اسنایدر نیز در این عملکرد خوب بن الک بی تاثیر نبود. حالا در بتمن 2022 نوبت به مت ریوز رسیده است. کارگردانی که آثار تحسین شده ای مانند War for the Planet of the Apes را در کارنامه خود دارد و می توان انتظار داشت که داشت که این بتمن نیز شاید از سه گانه نولان نیز بهتر عمل کند. با توجه به اینکه تکیه اصلی بتمن 2022 بر روی شروع کار بروس وین به عنوان شخصیت بتمن خواهد بود، دست ریوز برای بال و پر دادن به پتینسون بسیار بازتر از نولان خواهد بود و احتمال اینکه شاهد یک شاهکار از این کارگردان باشیم، بسیار زیاد است.

فیلم ها و سریال های مشابه با سریال اسکویید گیم

بتمن 2022

پتینسون در بتمن 2022

رابرت پتینسون، بازیگری که با سری فیلم های Twilight به شهرتی باورنکردنی رسید. حالا، در بتمن 2022 در نقشی ظاهر شده است که پیش از آن در اختیار اسطوره هایی مانند کریستین بل و بن افلک قرار داشت. این بار پتینسون، در نسخه جوان بروس وین به ایفای نقش خواهد پرداخت. نسخه ای از بتمنی که نه یه ابرقهرمان کارکشته، بلکه یک جوان جویای نام در موقعیت یک ابرقهرمان تازه کار خواهد بود. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به زوئی کراویتز ( ایفاگر نقش کت وومن )، پاول دانو ( ایفاگر نقش ریدلر )، کالین فارل ( ایفاگر نقش پنگوئن )، جفری رایت ( ایفاگر نقش گوردون )، اندی سرکیس( ایفاگر نقش آلفرد ) و جان تورتورو ( ایفاگر نقش کارماین فالکون) اشاره کرد.

بتمن 2022 به عنوان فیلمی مستقل از عناوین قبلی بتمن و بدون حضور شخصیت جوکر، در تاریخ 4 مارس 2022 مطابق با 13 اسفند 1400 بر روی پرده خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا