اخبار بازی
موضوعات داغ

رکورد جدید Last of Us Part 2

قسمت دوم این بازی محبوب با 13 نامزدی در مراسم BAFTA رکورد جدیدی از خود باقی گذاشت

بالاخره نامزدهای دریافت جایزه از مراسم بازی های برتر BAFTA اعلام شدند و بازی Last of Us Part 2 از استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) رکورد جدیدی از خودش باقی گذاشت. این بازی با 13 نامزدی در بخش هایی مثل بهترین بازی سال، بهترین طراحی بازی و بهترین بازیگر نقش اول رکورد قبلی که متعلق به بازی Death Stranding بود را شکسته است. رکورد جدید Last of Us Part 2 از زمان شروع مراسم BAFTA از سال 2004 تا کنون بی سابقه بوده است.


رکورد جدید Last of Us Part 2

بازی های Death Stranding و Control هر کدام با داشتن 11 نازمدی، رکوردداران قبلی این مراسم بودند که سال گذشته برگزار شد. اما با این حال لست آو آس پارت 2 هنوز هم باید رقابت سنگینی با دیگر نامزدها در بخش بهترین بازی سال داشته باشد. در این میان بازی Ghost of Tsushima هم با داشتن 10 نامزدی در این مراسم یکی از رقبای اصلی به شمار می رود.

مشاهده لیست کامل نامزدهای مراسم BAFTA

رکورد جدید Last of Us Part 2

رکورد جدید Last of Us Part 2 از چه نظر حایز اهمیت است؟

بعد از انتشار تریلر اول بازی لست آو آس پارت 2 برخی شرکت های رقیب، ناتی داگ را متهم به ارائه ی تریلر گیم پلی غیر واقعی و ادیت شده کردند. اما بعد از انتشار این بازی و مشاهده ی گرافیک خیره کننده ی آن متوجه شدیم وعده های ناتی داگ بی پایه و اساس نبوده اند. با این حال تمامی واکنش های نسبت به ارائه ی این بازی مثبت نبوده و افراد زیادی از داستان نسخه ی دوم بازی رضایت کافی نداشتند.

برترین بازی های PS4 را می شناسید؟

رکورد جدید Last of Us Part 2 از این نظر حایز اهمیت است که بعد از پایان قسمت اول بازی، خیلی ها تصور می کردند پرونده ی ای بازی بسته شده و دیگر نیازی به ادامه دادن آن نیست. اما نیل دراکمن (Neil Druckman) برنامه های ویژه ای برای ادامه ی این بازی داشت. داستانی که خیلی ها متصور بودند قرار است حول محور انتقام بچرخد، کاملا جهت عوض کرده و در واقع در جهت ضد آن حرکت میکند. این بازی با تمام نکات مثبت و منفی اش، یک بازی انقلابی در عرصه ی گیم پلی به شمار می رود و به همین جهت قابل احترام است. حالا باید منتظر ماند و دید آیا مراسم بافتا هم برای ناتی داگ موفقیت جدیدی به همراه خواهد آورد یا نه؟

ذوالفقار شوقی

متولد 1371 و مترجم، گرافیست و طراح وبسایت هستم و در حال حاضر مدیر اجرایی آژانس تولید محتوای پیکاک... امیدوارم بتونیم با مطالب خوب در خدمت همه ی اقشار جامعه باشیم و اطلاعات شما رو در زمینه های مختلف بالا ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا