اخبار سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

داستان Eternals در چه مکان ها و زمان هایی روایت می شود؟

متفاوت ترین فیلم فاز چهار مارول...

فیلم Eternals یکی از فیلم های مورد انتظار Marvel است که در تاریخ 5 نوامبر 2021 بر روی پرده خواهد رفت. از زمان انتشار نخستین تریلر این فیلم تا به امروز، گمانه زنی های زیادی در مورد این فیلم، شخصیت های آن و دوره های زمانی که داستان فیلم در آن جریان دارد توسط طرفداران مطرح شده است. دیزنی تا 2 روز پیش به طور رسمی به این شایعات و سوالات پیرامون Eternals واکنش چندانی نشان نداده بود. اما در 17 اکتبر، اکانت رسمی دیزنی مطالبی را در مورد این فیلم ابرقهرمانی منتشر کرد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. شما می توانید برای اطلاع از سایر مقالات حوزه سینما، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.

Eternals ، یکی از عناوین مورد انتظار فاز چهارم مارول  

فیلم Eternals به کارگردانی کلوئی ژائو یکی از مورد انتظارترین فیلم های فاز چهارم مارول است که در ژوئیه 2019، فیلمبرداری آن به صورت رسمی در لندن آغاز شد. وقایع این فیلم پس از انتقام جویان : پایان بازی رخ خواهد داد. Eternals داستان نژادی جاودانه است که 7000 هزار سال پیش بر روی زمین پای نهادند. بر طبق اظهارات دیزنی، مکان ها و بازه های زمانی مختلفی در طول فیلم برای پیشبرد سیر داستان در نظر گرفته شده است. اولین حضور جاودانه ها در منطقه بین النهرین و در زمان 7000 سال پیش از میلاد مسیح است. جایی که اولین نشانه های تمدن بشری در آن شکل گرفت. در ادامه، این گروه به 5500 سال قبل و منطقه بابل باستان سفر می کنند و در آنجا برای ایجاد یک جامعه متمدن به انسان ها کمک می کنند. با پیشروی داستان، مکان ها و زمان های دیگری از جمله امپراتوری گوپتا در منطقه جنوب شرق آسیا و در بازه زمانی 400 بعد از میلاد مسیح و همچنین سقوط امپراتوری آزتک در 1521 میلادی نیز نمایش داده می شود. در زمان حال نیز، Eternals در اطراف بمبئی، داکوتای جنوبی، شیکاگو، آلاسکا، استرالیا و جنگل آمازون نیز حضور خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: موفقیت سریال هاکای چه اندازه خواهد بود؟

بر طبق خواست کارگردان، فیلمبرداری Eternals در لندن، حومه انگلستان و چندین بخش از جزایر قناری انجام شده است.

Eternals

در مورد سیاره اصلی Eternals یعنی Olympia نیز، تغییرات به کمک تکنیک های جلوه های ویژه نمایش داده شده است. نکته ای که دیزنی در این توضیحات به آن اشاره نکرده است، رعایت ترتیب بازه های زمانی است که دقیقا مشخص نیست که آیا به همین ترتیب پیش خواهد رفت و یا شاهد پرش های فیلم به عقب و جلو خواهیم بود.

Eternals در تاریخ 5 نوامبر 2021 یا 14 آبان 1400 در سینماهای جهان بر روی پرده خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا