اخبار سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

تام هاردی در فیلم جنایی جدید نتفلیکس

فیلم جذاب دیگری از تام هاردی....

تام هاردی از جمله بازیگرایی هس که تقریبا از عهده هر نقشی برمیاد و طرفدارای زیادی داره. این دفعه، تام هاردی قراره توی فیلم جدیدی از Netflix به اسم Havoc ( خرابی ) در نقش یه کاراگاه بازی کنه. تولید فیلم Havoc به کارگردانی گرت ایوانز، از اوایل جولای 2021 و در کشور ولز شروع میشه. واسه اطلاع از اخبارای دست اول دنیای سینما، حتما مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنین.


تام هاردی

تام هاردی کاراگاه می شود

اگه فیلم Capone یا سریال Peaky Blinders رو دیده باشین، استعداد فوق العاده این بازیگر توی ژانر جنایی رو درک کردید و ازش خبر دارین. توی فیلم Havoc، تام هاردی در نقش کاراگاهی ظاهر میشه که بعد از خرابکاری توی یه معامله مواد مخدر، مجبور میشه دنبال پسر یه شخصیت سیاسی و مهم بگرده و توی مسیر این جستجو، وارد یه شبکه بزرگ از توطئه و فساد توی شهر میشه. هنوز تاریخ دقیق اکران Havoc مشخص نشده و به غیر تام هاردی و گرت ایوانز، شخص دیگه از عوامل دخیل در ساخت این فیلم اعلام نشدن. Havoc دومین فیلم از ایوانز برای Netflix هس. ایوانز کارگردان سری فیلم های The Raid هس که نظرات خیلی مثبتی رو به خودش جلب کرد. جدیدترین فیلمی هم که از این بازیگر قراره روی پرده بره، فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندرو سرکیس هس که قرار بود اکتبر 2020 اکران بشه که به جولای 2021 موکول شد.

امیر بهمن پور

امیر بهمن پور هستم، متولد 71، مترجم و تولید کننده محتوا هستم و در حال حاضر با مجله دانش و سرگرمی پیکاک همکاری میکنم. امیدوارم از مقالاتی که براتون میذارم، لذت ببرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا