اخبار سینما و تلویزیوناخبار کمیک
موضوعات داغ

تاریخ فیلمبرداری جوکر 2 اعلام شد

حضور دوباره واکین فینیکس در نقش جوکر...

از زمان اکران نسخه اول جوکر واکین فینیکس تا به امروز، گمانه زنی های زیادی درباره ساخت نسخه دوم آن مطرح شده است. علت بیشتر این حدس و گمان ها، موفقیت غیر قابل تصور واکین فینیکس  در نقش جوکر بود که بسیاری از منتقدان نیز انتظار آن را نداشتند و هنوز بر روی جوکر هیث لجر متمرکز بودند. به تازگی اخباری مبنی بر آغاز مراحل پیش تولید جوکر 2 منتشر شده و حدس های طرفداران برای ساخت نسخه دوم این فیلم به قطعیت تبدیل شده است. در این مقاله جزئیات بیشتری را در رابطه با این خبر و تاریخ فیلمبرداری جوکر 2 بررسی خواهیم کرد. برای اطلاع از سایر اخبار سینما و تلویزیون، می توانید مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.

تاریخ فیلمبرداری جوکر 2 چه روزی خواهد بود؟

دنیای DC متشکل از شخصیت هایی است که هر یک از آنها پتانسیل تبدیل شدن به یک اثر مستقل و منحصر به فرد را دارند. کمپانی برادران وارنر نیز کاملا به این امر واقف است و با شروع ساخت سری بتمن و سریال های مرتبط با شخصیت های DC، قدم های محکمی را برای معرفی هر یک از این شخصیت ها به طرفداران برداشت.

تاریخ فیلمبرداری جوکر 2

پس از هیث لجر، بسیاری معتقد بودند که جایگزین مناسبی برای شخصیت جوکر وجود نخواهد داشت اما واکین فینیکس این تصور را بر هم زد و ثابت کرد که توانایی بالایی برای ارائه نقشی بی نقص در این کاراکتر دارد. با موفقیت بی نظیر نسخه اول جوکر و فروش 1 میلیارد دلاری در گیشه، 11 نامزدی اسکار در بخش های مختلف و کسب 2 جایزه از بین این عناوین، توجه بسیاری به توانایی تاد فیلیپس و واکین فینیکس در ترسیم شخصیت جوکر مستقل جلب شد.

واکین فینیکس از فرصت بی نظیر پیش آمده نهایت استفاده را کرد و بین ایفای نقش در دکتر استرنج کمپانی مارول و جوکر DC، دومی را انتخاب کرد و برای ایفای آن اولین جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

توانایی فینیکس در ایفای این نقش باعث شد تا برادران وارنر برای ایفای مجدد آن در جوکر 2 نیز از او دعوت به همکاری کند.

تاریخ فیلمبرداری جوکر 2

به گزارش هروئیک هالیوود، کمپانی برادران وارنر مراحل پیش تولید فیلم جوکر 2  را آغاز کرده و کارگردانی این فیلم نیز مانند نسخه اول، به تاد فیلیپس واگذار شده است. این کمپانی در حال حاضر اولین پیش نویس فیلمنامه را در اختیار دارد و انتظار می رود که تاریخ فیلمبرداری جوکر 2 در سال 2023 باشد. اما علاقمندان به شخصیت جوکر و فیلم جوکر 2 باید برای تماشای این فیلم و بازگشت واکین فینیکس به نقش جوکر چند سالی دندان روی جگر بگذارند. اما می توانیم برای عرضه یک اثر درخور تقدیر و البته موفق از نظر مالی هیجان داشته باشیم.

در گزارشی که هروئیک هالیوود منتشر کرده است، تاریخ تصویربرداری فیلم جوکر دو به طور دقیق اعلام نشده اما سال آغاز کار 2023 معرفی شده است. اما می توان انتظار داشت که در صورت نبودن مانع خاصی در مسیر ساخت این فیلم، در اواخر سال 2023 تا اوایل سال 2025 شاهد اکران آن باشیم.

 

منبع: The Direct

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا