اخبار کمیکسینما و تلویزیون
موضوعات داغ

اطلاعات جدید در مورد بری لارسون و کاپیتان مارول 2

ادامه ماجراجویی های کارول دانورز...

کاپیتان مارول یکی از شخصیت هایی است که با ورود به دنیای مارول و ساخت یک فیلم انحصاری، طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. عمده موفقیت این کاراکتر، علاوه بر طراحی خط داستانی جذاب توسط نویسندگان، به دلیل بازی قابل توجه بری لارسون در این نقش بود به گونه ای که به خوبی توانست از عهده نمایش بخش زیادی از زوایای این کاراکتر بربیاید. حالا و پس از سورپرایزهای ویژه ای نظیر فیلم دکتر استرنج در مولتی ورس جنون که مارول برای طرفداران خود در آستین دارد، زمزمه تصمیم برای ساخت قسمت دوم فیلم کاپیتان مارول مطرح شده است و بار دیگر شاهد حضوری بری لارسون و کاپیتان مارول 2 خواهیم بود. در این مقاله، با یکدیگر مروری کوتاه بر جزئیات این خبر خواهیم داشت. شما می توانید برای اطلاع از سایر مقالات حوزه سینما، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.

بری لارسون و کاپیتان مارول 2

صحبت های امیدوار کننده بری لارسون در مورد آینده کاپیتان مارول

بری لارسون یکی از بازیگران نوظهور در دنیای سینمایی مارول است. این بازیگر، تا پیش از حضور در فیلم  انحصاری کاپیتان مارول، نقش خود را در این کاراکتر را به عنوان یک بازیگر اصلی تثبیت کرده بود. کارول دانورز یش از این، در سه پروژه استودیو مارول هم به عنوان یک زن پیشرو و هم به عنوان یک بازیکن مکمل در میان قدرتمندترین قهرمانان زمین ظاهر شده است. لارسون تنها با حضور در دو فیلم اخیر کاپیتان مارول (2019) و انتقام جویان : پایان بازی (2019)، نشان داد که به سرعت در حال حرکت به سمت جلو است. و حالا بری لارسون و کاپیتان مارول 2 در کنار بازیگران دیگری مانند تیونا پریس و ایمان ولانی در بخش دوم این فیلم که دنباله ای بر کاپیتان مارول (2019)  است، باز خواهد گشت. همچنین بازیگر نقش منفی فیلم کاپیتان مارول 2 نیز مشخص شده است. علاوه بر تایید بازی بری لارسون در کاپیتان مارول 2، حضور شخصیت کارول دانورز در فیلم های بعدی مارول از جمله Ms. Marvel  و Secret Invasion نیز تایید شده است.

بیشتر بخوانید: آیا نورمن ریداس در نقش روح سوار ظاهر خواهد شد؟

بری لارسون و کاپیتان مارول 2

با گذشت بیش از  3 سال از اکران فیلم کاپیتان مارول (2019)، بری لاوسون حضور در نقش کاپیتان مارول را هیجان انگیز ترین اتفاق زندگی اش می داند. فیلمبرداری کاپیتان مارول 2 به تازگی به پایان رسیده است، با این حال، هنوز هم از جزئیات ارتباط بری لارسون و کاپیتان مارول 2 چیز زیادی نمی دانیم و هنوز بعضی از نقاط داستان هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بری لارسون و کاپیتان مارول 2

آینده کاپیتان مارول چگونه خواهد بود؟

بری لارسون در هیچ نقش ابرقهرمانی دیگری به غیر از کاپیتان مارول بازی نکرده است اما همین نقش نیز، آینده او را در MCU بسیار درخشان خواهد کرد. حضور کاپیتان مارول در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings‎ بسیار کوتاه بود اما نمادگرایی زیادی از اهمیت این شخصیت در دنیای مارول در پشت این حضور کوتاه بود. حضور کاپیتان مارول در کنار انتقام‌جوی اصلی، هالک با بازی مارک روفالو، او را در راس هرم قدرت در MCU قرار می‌دهد. از آنجایی که بازیگرانی مانند رابرت داونی جونیور و کریس ایوانز دیگر در این دنیا حضوری ندارند، جایگاه قدرتمند آنها به بقیه شخصیت های رده بالا خواهد رسید.

برنامه های بزرگ دنیای مارول و ناتالی پورتمن

علاقه و اشتیاق بالای بری لارسون به شخصیت کاپیتان مارول و احتمال بالای حضور او در فیلم The Marvels یا همان کاپیتان مارول 2، او را به یکی از آن بازیگران زن قدرتمند دنیای MCU مبدل می سازد. فهرست انتقام جویان پس از فیلم “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” در بدترین روزهای خود به سر می برد اما با حضور 5  انتقام‌جو، کارول دانورز در صدر لیست و بالاتر از همه قرار دارد. فیلم مورد انتظار The Marvels، در تاریخ 17 فوریه 2023 روی پرده سینماها می رود.

امیر بهمن پور

امیر بهمن پور هستم، متولد 71، مترجم و تولید کننده محتوا هستم و در حال حاضر با مجله دانش و سرگرمی پیکاک همکاری میکنم. امیدوارم از مقالاتی که براتون میذارم، لذت ببرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا