اخبار سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

اکران جهانی لیگ عدالت 2 در تاریخ 18 مارس

یک خبر خوش برای طرفداران لیگ عدالت 2

بازگشت بتمن و سوپرمن با لیگ عدالت 2

اگه از طرفدارای دنیای DC باشین، حتما قسمت اول لیگ عدالت رو دیدین و منتظر لیگ عدالت 2 هستین. باید بهتون یه خبر خوش بدیم. این فیلم در تاریخ 18 مارس همزمان از سرویس HBO Max و بقیه سرویس های آنلاین بین المللی اکران میشه. البته پیش بینی میشه که این تاریخ بیشتر مربوط به اکران در کشورهایی مثل آمریکا یا کانادا باشه که سرویس HBO Max در اونها فعاله و برای کشورایی مثل چین، فرانسه و ژاپن هنوز تاریخ قطعی اعلام نشده. حالا باید صبر کرد و دید اکران جهانی این فیلم به چه زمانی موکول میشه و البته ما ایرانی ها کی میتونیم بالاخره این فیلم مورد انتظار رو تماشا کنیم؟


لیگ عدالت 2

همونطور که میدونید فیلم اول لینگ عدالت رو قرار بود خود زک اسنایدر کارگردانی کنه و همین کار رو هم انجام داد اما بعد از پایان تصویربرداری به علت خودکشی دختر پروژه رو ترک کرد و پروژه به جاس ویدون سپرده شد. این کارگردان بعد از تغییرات زیادی که در فیلم ایجاد کرد نتونست نظر طرفداران دی سی کامیکس رو جلب کنه و این شد که زک اسنایدر بعد از مدتی دوباره اعلام کرد که دوست داره این پروژه رو از اول کارگردانی کنه و نتیجه شد لیگ عدالت 2 که حالا مشخصه قراره در چه تاریخی منتشر بشه.

اینستاگرام مجله دانش و سرگرمی پیکاک

نسخه اول این فیلم در سال 2017 با هزینه 300 میلیون دلاری و فروش 657 میلیون دلاری بر روی پرده رفت. بعد از اون حرفی در رابطه با ساخت قسمت دوم این فیلم نبود اما طرفداری پر و پا قرص بتمن و آکوامن و واندر وومن دست از تلاش برنداشتن و با جمع آوری امضاهای متعدد، زک اسنایدر رو به سر پروژه لیگ عدالت 2 که به جاس ودون واگذار شده بود، برگردوندن. کمپانی وارنر هم اوایل مخالف ساخت قسمت دوم لیگ عدالت بود اما راضی شد و با کمک HBO ، لیگ عدالت 2  ساخته شد. توی این قسمت هم بن افلک، هنری کاویل، گال گادوت، جیسون موموآ، ری فیشر و عزرا میلر مثل قسمت اول حضور دارن و امیدواریم شاهد یه فیلم خیلی خفن باشیم. برای اطلاع از بقیه اخبارای دنیای DC ،حتما مجله دانش و سرگرمی پیکاک رو دنبال کنین.

امیر بهمن پور

امیر بهمن پور هستم، متولد 71، مترجم و تولید کننده محتوا هستم و در حال حاضر با مجله دانش و سرگرمی پیکاک همکاری میکنم. امیدوارم از مقالاتی که براتون میذارم، لذت ببرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا