اخبار سینما و تلویزیون
موضوعات داغ

آینده بتمن پس از پایان سریال پیس میکر چه خواهد بود؟

چرا بتمن در پیس میکر حضور نداشت؟...

با انتشار سریال پیس میکر، امیدها برای شروع فاز مشابه آنچه که در دنیای مارول شاهد آن بودیم افزایش یافت. سریالی که قهرمانان کمتر شناخته شده DCEU  را به مخاطب معرفی کرد. اکنون، با نزدیک شدن به زمان پایان این سریال، گمانه زنی ها در رابطه با سرنوشت شخصیت محبوب بتمن در دنیای دی سی مطرح شده است. در این مقاله در مورد آینده بتمن و نظرات تیم کارگردانی و تهیه کننده سریال پیس میکر در این رابطه، صحبت خواهیم کرد. شما می توانید برای اطلاع از سایر مقالات حوزه سینما، مجله دانش و سرگرمی پیکاک را دنبال کنید.

هشدار: این مطلب حاوی اسپویل سریال پیس میکر است!

با به اتمام رسیدن سریال پیس میکر ساخته جیمز گان، آینده بتمن در دنیای سینمایی دی سی چطور پیش خواهد رفت؟

یکی از سوالاتی که ذهن مخاطبان سریال پیس میکر را درگیر کرده است پایان آن و آینده بتمن برای حضور در DCEU  خواهد بود. جیمز گان، کارگردان جوخه انتحار و تهیه‌کننده اجرایی پیس میکر، اطمینان دارد که پایان سریال زودتر از موعد فاش نخواهد شد. این اظهار نظر، گمانه ‌زنی هایی را در رابطه با این موضوع که قرار است شاهد یک پایان غافلگیرکننده باشیم را افزایش می دهد. پیش از انتشار قسمت هشتم سریال پیس میکر، جیمز گان نکات جالبی را از پشت صحنه و ایستراگ های این سریال که ممکن بود از دید مخاطبان دور مانده باشد، در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت اما در رابطه با قسمت آخر این مجموعه همچنان سکوت کرده است.

بررسی احتمال حضور قهرمانان DC در سریال شوالبه های گاتهام

طرفداران پیس میکر، در رابطه با پایان این سریال، حدس و گمان های زیادی داشته اند. از حضور بالقوه اعضای باقی‌مانده Task Force X گرفته تا قهرمانان قدیمی و جدید DCEU. البته طرفداران در مورد سایر اتفاقات غافلگیرکننده پیس میکر و آینده بتمن نیز در رسانه‌های اجتماعی نظریه‌پردازی کرده‌اند که با قرارگیری HBO Max در دسترس است، این تئوری ها کنار گذاشته شده اند.

آینده بتمن

دلیل غیبت بتمن در سریال پیس میکر و اپیزود پایانی آن چیست؟

جیمز گان، تهیه کننده، نویسنده و کارگردان اجرایی سریال پیس میکر در مصاحبه با Variety در مورد نقش اصلی لیگ عدالت در قسمت پایانی مطالبی را عنوان کرد. در طول اپیزود “It’s Cow or Never”، چهار عضو Justice League به صحنه می آیند تا به پیس میکر (جان سینا) و همراهانش در نبرد نهایی کمک کنند. با این حال، ضدقهرمان اصلی جان سینا، آنها را به خاطر دیر رسیدن به مبارزه سرزنش کرده و حتی و در طول راه نیز آکوامن جیسون موموآ را دست می اندازد.

بری لارسون از روند ساخت و داستان کاپیتان مارول 2 می گوید

به غیر از آکوامن، اعضای دیگری مثل واندر وومن، سوپرمن و فلش حضور می یابند. اما چرا قهرمانان برجسته ای مانند سایبورگ و بتمن حضور ندارند؟ وقتی از گان در مورد غیبت این کاراکتر سوال شد، گان اعتراف کرد که “دلایلی برای آن وجود دارد”، اما او به این نکته اشاره کرد که مشخص نیست که بتواند آن را فاش کند یا خیر. گان افزود: “دلایلی برای آن وجود دارد، در واقع مطمئن نیستم که بتوانم بگویم این دلایل چیست؟ ممکن است به آینده بتمن پس از پیس میکر مربوط باشد.”

آینده بتمن

 طرح بزرگتر برای آینده بتمن DCEU

آخرین اظهار نظر جیمز گان می تواند نشان دهد که یک طرح بزرگتر برای آینده بتمن در DCEU در نظر گرفته شده است. این امر به ویژه با توجه به حضور بن افلک و مایکل کیتون در نقش شوالیه تاریکی در فیلم فلش ازرا میلر، منطقی است. قبلا شایعه شده بود که فلش، فیلم‌های DCEU زک اسنایدر را «قانونی ‌زدایی» می‌کند، به این معنی که آنچه در طول فیلم‌هایی مانند بتمن علیه سوپرمن و لیگ عدالت رخ داده است، می‌تواند پاک شود. این اظهار نظر، همچنین با صحبت های گذشته افلک در مورد دوران بتمن خود مطابقت دارد. با توجه علت جدایی افلک می توان حدس زد که همه چیزهایی که مربوط به بتمن است در فلش توضیح داده می شود و علت غیبت شخصیت بتمن در پیس میکر  روشن خواهد شد.

در مورد شخصیت سایبورگ، اظهارات ری فیشر نسبت به کارگردان لیگ عدالت، جاس ویدون و والتر هامادا، مدیر اجرایی برادران وارنر، ممکن است دلیل این غیبت باشد. دلایلی وجود دارد که باور کنیم فیشر علاقه ای به بازی مجدد نقش خود برای DC نخواهد داشت یا برادران وارنر قصد همکاری مجدد با او را ندارند.

امیر بهمن پور

امیر بهمن پور هستم، متولد 71، مترجم و تولید کننده محتوا هستم و در حال حاضر با مجله دانش و سرگرمی پیکاک همکاری میکنم. امیدوارم از مقالاتی که براتون میذارم، لذت ببرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا